Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dorian*

2 posters
YazarMesaj
Marquis Archie Bondfield

Marquis Archie Bondfield

Doğum tarihi : 07/08/92
Mücadele Tarafı : Tarafsız.
Sihirsel Soy : Safkan

Dorian* Empty
MesajKonu: Dorian*   Dorian* Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 5:45 pm

Ad" Dorian Knox
Soyad" Baker
Sorular"
>>
Bir düelloda karşınızda ki kişi yere düştü. Sizin onu yenme şansınız var. Ancak bu arkadan saldırma olur çünkü çok zor durumda. Ona saldırırmıysını? Neden?"

- Elbette saldırırım. Bir düello izleyicileri varsa düellodur. İzleyicilerin özellikle kızların yanında ona elimi uzatıp centilmen olmak sadece üçbeş ineğin peşime takılmasına yol açar. Ayrıca yenilmeyi yada eşitliği sevmem. Bir iş ya sonuna kadar devam eder yada biter.

>> En sevdiğiniz ve yapmak istediğiniz büyü nedir? Neden?"

- Sectumsempra, avada yada crucio aslında beyinsel şeyler. Acıyı sadece sinirler yaşıyor ve olay bitince sadece ortada bir kin kalıyor. Oysa eğer karşındakinin sersem suratında derin bir kesik kalmazsa sadece seni gördüğünde bedeni köpürür. Ben ruhunun ezilmesini istiyorum.

>> Hogwarts'a gelirken bir büyü öğrendiniz mi? Onu yaparken zorlandınız mı? Eğer zorlandıysanız bunun nedenleri neler?"

- Birkaç büyük öğrendim. Çünkü daha yeni büyüye başlamıştım ve bunun olması gayet normaldi. Sihirsel denemelerle güçlendikçe bunu aştım.

>> Büyük bir koridordasınız ileride dört kapı var. Kapılardan biri siyah, diğeri beyaz, ortadaki gri ve en sağdaki tahta renginde hangisni seçersiniz? Neden?"

- Siyah. Beyaz polyannalıktır, tahta sırları gösterir, gri fazla dürüsttür, oysa siyah sizin kölenizdir. Sırlarınızı gömer. Sizin istediklerinizi ortaya çıkarır. Siyah karanlıktır fakat karanlık ruhu yansıtır, kendisini polyaço gibi boyayıp sahte bir kimliğe bürünmez.
Archill Thomas Caliente
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
Archill Thomas Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Aydınlık~
Sihirsel Soy : Safkan~

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Dorian* Left_bar_bleue100/100Dorian* Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Dorian* Left_bar_bleue50/60Dorian* Empty_bar_bleue  (50/60)

Dorian* Empty
MesajKonu: Geri: Dorian*   Dorian* Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 6:41 pm

Slytherin !!
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com

Dorian*
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dorian*
» Dorian:3
» Paris Dorian Hyde :3