Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni bir başlangıç, yeni bir aşk.

2 posters
YazarMesaj
Marguerita Deschanteh
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf
Marguerita Deschanteh

Doğum tarihi : 31/12/95
Mücadele Tarafı : Arafta. Duruma bakar. Ona göre değişir.
Sihirsel Soy : Pureblood.
Evcil Hayvanı : Flame. Severim ben onu. İkimizde dişi ve kedigillerdeniz. :B

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Yeni bir başlangıç, yeni bir aşk. Left_bar_bleue85/100Yeni bir başlangıç, yeni bir aşk. Empty_bar_bleue  (85/100)
Düello Gücü:
Yeni bir başlangıç, yeni bir aşk. Left_bar_bleue0/0Yeni bir başlangıç, yeni bir aşk. Empty_bar_bleue  (0/0)

Yeni bir başlangıç, yeni bir aşk. Empty
MesajKonu: Yeni bir başlangıç, yeni bir aşk.   Yeni bir başlangıç, yeni bir aşk. Icon_minitimeC.tesi Haz. 11, 2011 7:37 pm

Yeni bir başlangıç, yeni bir aşk. 8seZa
Marguerita Deschanteh
x
Yeni bir başlangıç, yeni bir aşk. 2EEFm
Lucas Nicholas Pegatris

...

Hava'nın bu kadar güzel olması özellikle de bugün'ün hafta sonuna denk gelmesi, benim için büyük bir şanstı. Günlerdir göl kenarında bu kadar güzel bir havaya rastlamamıştım. Kara gülün bile bu kadar muhteşem görünmesi bu günü tarihe geçirirdi. Tedbir olsun diye üzerime kalın giyinmiştim. Adı kötü bile olsa burayı seviyordum. Çünkü gerçekten burada sıkıntımı atabiliyordum. Kişiliğim gereği burası sevdiğim nadir yerlerden olmalıydı. Her nekadar sevecen olsam da, çekingenlik benim için bir dezavantajdı. Gölün tam kıyısına geldiğim de, yine her zaman geldiğim ağacın altına kendimi bırakıverdim. Arkamı yaslayıp oturdum ve bir şarkı mırıldanmaya başladım. Ağaçlarda uçuşan kuşlar sanki mırıldandığım şarkıya eşlik eder gibi ötüyorlardı. Bulunduğum bu muhteşem yere tekrar göz gezdirdim. Ağaçlar gökyüzünü delecek uzunluktalardı. Buraya kara göl demelerinin bence ayrı bir sebebi vardı. Ağaçlar yüzünden gökyüzü görünmüyordu. Bu yüzden gölün üzeri güneş almıyordu ve siyah gözüküyordu. Aslında buranın adınının bu kadar ün yapmış olması, buranın bir laneti varmış gibi gösteriyordu. Ama aslında buraya gelen bir insan burdan asla vazgeçemezdi. Tıpkı benim gibi.
Archill Thomas Caliente
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
Archill Thomas Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Aydınlık~
Sihirsel Soy : Safkan~

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Yeni bir başlangıç, yeni bir aşk. Left_bar_bleue100/100Yeni bir başlangıç, yeni bir aşk. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Yeni bir başlangıç, yeni bir aşk. Left_bar_bleue50/60Yeni bir başlangıç, yeni bir aşk. Empty_bar_bleue  (50/60)

Yeni bir başlangıç, yeni bir aşk. Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir başlangıç, yeni bir aşk.   Yeni bir başlangıç, yeni bir aşk. Icon_minitimeCuma Haz. 17, 2011 1:56 pm

Out: Gryffindor'a 5 Puan! Yeni bir başlangıç, yeni bir aşk. 146178
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com

Yeni bir başlangıç, yeni bir aşk.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni başlangıç...
» Yeni dönem, yeni parti.
» Yeni Bir Başlangıç
» Güneşin Doğuşu İle Yeni Başlangıç
» Yeni Başlangıç~Hogwarts'a GeLiş