Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aydınlık yanlıları öğrenciler bakın lütfen.

+2
Lorelei Adorlee
Valeria Targaryen
6 posters
YazarMesaj
Valeria Targaryen
Karanlık Cadı
Karanlık Cadı
Valeria Targaryen

Doğum tarihi : 30/08/93
Mücadele Tarafı : Güç, elde edebileceği kadar güç.
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Aydınlık yanlıları öğrenciler bakın lütfen. Left_bar_bleue100/100Aydınlık yanlıları öğrenciler bakın lütfen. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Aydınlık yanlıları öğrenciler bakın lütfen. Left_bar_bleue0/0Aydınlık yanlıları öğrenciler bakın lütfen. Empty_bar_bleue  (0/0)

Aydınlık yanlıları öğrenciler bakın lütfen. Empty
MesajKonu: Aydınlık yanlıları öğrenciler bakın lütfen.   Aydınlık yanlıları öğrenciler bakın lütfen. Icon_minitimeSalı Mayıs 24, 2011 5:11 pm

Evet ben https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/t6401-lk-gunah-superbia bu linkte olan kurgu için bir şekilde vaktiyle bana güvenmiş birini arıyorum. Onu kıstırıp en beklemediği anda ona bir lanet yapmam lazım. Daha sonra intikam isteyebilir filan. Kurgu ilerleyebilir yani hem. İsteyen?
Lorelei Adorlee
♪ Piyanist ♪
♪ Piyanist ♪
Lorelei Adorlee

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Aydınlık yanlıları öğrenciler bakın lütfen. Left_bar_bleue91/100Aydınlık yanlıları öğrenciler bakın lütfen. Empty_bar_bleue  (91/100)
Düello Gücü:
Aydınlık yanlıları öğrenciler bakın lütfen. Left_bar_bleue0/0Aydınlık yanlıları öğrenciler bakın lütfen. Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Aydınlık yanlıları öğrenciler bakın lütfen.   Aydınlık yanlıları öğrenciler bakın lütfen. Icon_minitimeSalı Mayıs 24, 2011 5:15 pm

Ben olabilirimm Razz Aslında aydınlık değilim ama olur yani olabilir Razz Karanlıkta değilim.
Valeria Targaryen
Karanlık Cadı
Karanlık Cadı
Valeria Targaryen

Mücadele Tarafı : Güç, elde edebileceği kadar güç.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Aydınlık yanlıları öğrenciler bakın lütfen. Left_bar_bleue100/100Aydınlık yanlıları öğrenciler bakın lütfen. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Aydınlık yanlıları öğrenciler bakın lütfen.   Aydınlık yanlıları öğrenciler bakın lütfen. Icon_minitimeSalı Mayıs 24, 2011 5:16 pm

Olur o zaman pmden konuşup kurgu ayarlıyalım ^^ msni atıyorum ^^
Ares Hyperion
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Ares Hyperion

Doğum tarihi : 22/11/96
Mücadele Tarafı : Hyperion's.
Sihirsel Soy : Saf.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Aydınlık yanlıları öğrenciler bakın lütfen. Left_bar_bleue97/100Aydınlık yanlıları öğrenciler bakın lütfen. Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Aydınlık yanlıları öğrenciler bakın lütfen.   Aydınlık yanlıları öğrenciler bakın lütfen. Icon_minitimeSalı Mayıs 24, 2011 8:09 pm

Evet bende arıyorum gençler isteyen pm atsın.

Quentin Spencer Rodney ya da bu karakterim. Seç beğen al.
Dia Lodoravico
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Dia Lodoravico

Mücadele Tarafı : Marilyn Monroe.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Ardelis isminde bir fare.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Aydınlık yanlıları öğrenciler bakın lütfen. Left_bar_bleue98/100Aydınlık yanlıları öğrenciler bakın lütfen. Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Aydınlık yanlıları öğrenciler bakın lütfen.   Aydınlık yanlıları öğrenciler bakın lütfen. Icon_minitimeSalı Mayıs 24, 2011 9:06 pm

Ben de arıyorum aslında What a Face
Eugene Malistaire
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Eugene Malistaire

Mücadele Tarafı : Aydınlık.
Sihirsel Soy : Melez.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Aydınlık yanlıları öğrenciler bakın lütfen.   Aydınlık yanlıları öğrenciler bakın lütfen. Icon_minitimePerş. Mayıs 26, 2011 10:29 am

Ben olacaktım o lanetlenen şahıs. ^^
Lolita Shwetz
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Lolita Shwetz

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Takım Kaptanı & Vurucu
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Aydınlık yanlıları öğrenciler bakın lütfen.   Aydınlık yanlıları öğrenciler bakın lütfen. Icon_minitimePerş. Mayıs 26, 2011 12:01 pm

Yahu sen Quinn'in ikiziydin değil mi? Ben seni öldürücektim sanırım öyle bir şey deniyodu Very Happy Cher ben ^^

Aydınlık yanlıları öğrenciler bakın lütfen.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lütfen Bakın (!)
» Lütfen Bakın.
» Aydınlık !
» Bir bakın.
» Bakınız Lütfen ! [Sedağğ :(]