Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia.

+12
Aleksa Stanlavis
Collesius A. Allison
Aphrodis Audrey Phyllis
Celestine Trussoni
Rousseau Yvonne
Tierra Squidna
Pierretta Qixinâ
Mira Eunice Quiwen
Rhiannon Banshee
Quentin Spencer Rodney
Margeaux Deschanteh
Adrasteia Quiwen
16 posters
YazarMesaj
Adrasteia Quiwen
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Adrasteia Quiwen

Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Left_bar_bleue100/100Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Left_bar_bleue0/0Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Empty_bar_bleue  (0/0)

Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Empty
MesajKonu: Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia.   Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 10:00 am

Tanıtım:

Özellikle aradığım birkaç şey var. Geri kalanlarla kurgu düşünebiliriz; dost, arkadaş, partner, eski sevgili, hoşlanmadığı vs.

Özellikle aradığım şeylere gelelim.
Bir ebeveyn iyi olur. Çok sık rp yapmasak da Hogwarts tatillerinde bir rp yapsak hoş olacak.
Bu cadıyı zamanında şımartıp sonradan kibrine maruz kalan birini istiyorum. Şu an da çok iyi arkadaş olacaklar, birbirlerini sevecekler ancak Teia bazen sinir edecek şımarıklığıyla vs. Bu kişinin kızın en değer verdiği kişi olabilitesi var.
    Mira Eunice Quiwen: Üvey anne.
    Tierra Squidna: Biricik dost.
    Sonecha Duencheas: En yakın, tek yakın.
    Quentin Spencer Rodney: Nötr.
    Rhiannon Blodeuwedd: Sıkıntıdan patladığım, Rhi'nin de ceza aldığı bir gündü. Onunla tanışmamıza eğlence anlayışlarımızın benzerliği neden olmuştu. İksir dersliğinde yaptığımız iksiri ve getirdiklerini hatırlıyorum da, ne komikti! Merdiven korkuluklarına ve birbirlerine değen herkes kaşınıyordu. Tabii biz önlemimizi çoktan almış, panzehir hazırlayıp kullanmıştık. Üstelik, bunu bizim yaptığımızı anlamamışlardı. Onunla her zaman görüştüğümüz falan yok. Sadeceeğlence istediğimizde birbirimizi bulmayı biliyoruz.
    Pierretta Qixinâ: Birbirlerinden hoşlanmıyorlar.
    Rousseau Yvonne: Birlikte çok iyi vakit geçirip eğlenebildiği dost.
    Collesius A. Allison: Eski sevgili.
    Aleksa Stanlavis: Nötr gibi görünsek de birbirimizle muhattap dahi olmak istemiyoruz gibi görünüyor.
    Desideria F. Gallagher: İlk tanıştığımızda seni oldukça kibirli bulmuştum. Kim benim bulunduğum bir ortamda kendine o kadar güvenebilirdi ki? Her neyse, nasıl olduğunu bilmiyorum ama şu an gayet iyi anlaşıyoruz.
Hatırlatıyorum; bunlar haricinde her türlü kurguya açığım. (:

En son Adrasteia Quiwen tarafından C.tesi Haz. 11, 2011 8:04 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Margeaux Deschanteh
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
Margeaux Deschanteh

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Vurucu
Rpg Puanı:
Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Left_bar_bleue93/100Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Empty_bar_bleue  (93/100)
Düello Gücü:
Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Left_bar_bleue30/60Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Empty_bar_bleue  (30/60)

MesajKonu: Geri: Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia.   Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 11:28 am

Sonecha Duencheas-Slytherin- en yakın arkadaşın olabilir, yada Margeaux Deschanteh-Gryffindor-.
Adrasteia Quiwen
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Adrasteia Quiwen

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Left_bar_bleue100/100Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Left_bar_bleue0/0Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia.   Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 1:50 pm

Kişilik özelliklerini falan alsam? (:
Margeaux Deschanteh
Margeaux Deschanteh

Bilgiler
Rpg Puanı:
Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Left_bar_bleue93/100Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Empty_bar_bleue  (93/100)
Düello Gücü:
Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Left_bar_bleue30/60Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Empty_bar_bleue  (30/60)

MesajKonu: Geri: Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia.   Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 4:58 pm

Daha belli değil. Kurulan kurgulara göre şekillenecek hepsi Smile
Quentin Spencer Rodney
Hufflepuff V. Sınıf & Sınıf Başkanı
Quentin Spencer Rodney

Doğum tarihi : 22/11/96
Mücadele Tarafı : me.
Sihirsel Soy : Saf.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Left_bar_bleue97/100Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia.   Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 5:04 pm

En belirgin özellik kısmıma bak at bir yere.
Adrasteia Quiwen
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Adrasteia Quiwen

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia.   Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 5:13 pm

Margeaux Deschanteh: Teia'ya yakın tek bir kişi istiyorum. Ama karşı tarafın da tek yakını Teia olacak. Uyarsa ekleyeyim.
Quentin Spencer Rodney: Senin istediğin bir şey yok mu?
Quentin Spencer Rodney
Quentin Spencer Rodney

Doğum tarihi : 22/11/96
Mücadele Tarafı : me.
Sihirsel Soy : Saf.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Left_bar_bleue97/100Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia.   Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 5:39 pm

Hiç fark etmez.
Adrasteia Quiwen
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Adrasteia Quiwen

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia.   Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 5:56 pm

Nötre atıyorum öyleyse. Aklına bir şey gelirse söyleyebilirsin. (:
Margeaux Deschanteh
Margeaux Deschanteh

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia.   Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 6:33 pm

Tamam. Tek yakın. Bir ara kurgu konuşalım Smile
Rhiannon Banshee
Cadı
Cadı
Rhiannon Banshee

Mücadele Tarafı : Özgürlük.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Left_bar_bleue91/100Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Empty_bar_bleue  (91/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia.   Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 7:20 pm

"Eğlenceye bayılır. Eğlence için kuralları çiğnemekten kaçınmaz. “Hayat kısa ve onu ziyan etmek istemiyorum.” düşüncesiyle yaşar. Kuralları çiğnememekten kaçınmasından kurallardan haz etmediği anlaşılabilir."

Bu özellk Rhiannon'da da vardır. Bundan yola çıkarak bir şeyler düşünebiliriz. Aklımdaki kurguyu sana Pm çakıyorum şimdi Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. 135151 O olmaz dersen bana herşey uyar. ^^
Mira Eunice Quiwen

Mira Eunice Quiwen

Mücadele Tarafı : Karanlık
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Kedisi terribilis

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Left_bar_bleue95/100Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia.   Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 8:05 pm

Ebeveyn kısmı doldu sanırım? (:
Pierretta Qixinâ
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Pierretta Qixinâ

Mücadele Tarafı : Ayna.
Sihirsel Soy : Melez.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia.   Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 8:39 pm

Bu sefer anlaşamayalım bence seninle biz ^.^
Adrasteia Quiwen
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Adrasteia Quiwen

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia.   Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Icon_minitimePaz Mayıs 15, 2011 8:22 am

Margeaux: Pm attım. Konuşalım.
Rhiannon: Attığın kurguya birazcık bir şeyler ekleyip yazdım seni ehe.
Mira: İşliyorum.
Etta: Tamam canım, ayrıntılı kurgu hallederiz sonra; msnde falan.
Tierra Squidna
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Tierra Squidna

Doğum tarihi : 06/04/95

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Left_bar_bleue99/100Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Empty_bar_bleue  (99/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia.   Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 18, 2011 12:18 pm

Rütbemi almadım da gerçi yerim belli. *-*
Rousseau Yvonne
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Rousseau Yvonne

Doğum tarihi : 31/07/95
Mücadele Tarafı : Kendi Çıkarı.
Evcil Hayvanı : Siyah Leopar, Mort.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Left_bar_bleue88/100Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Empty_bar_bleue  (88/100)
Düello Gücü:
Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Left_bar_bleue25/25Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Empty_bar_bleue  (25/25)

MesajKonu: Geri: Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia.   Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 18, 2011 3:25 pm

Aa, Ayşin!
Senem ben :sırıtkansimiley:
Dostlara ekle beni, kanka şeysine <3
Celestine Trussoni
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Celestine Trussoni

Doğum tarihi : 20/02/93
Mücadele Tarafı : Tarafsız. Karanlık meyilli.
Evcil Hayvanı : Blizzard ve Racine.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia.   Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 18, 2011 4:48 pm

Çıkar ilişkisi k5.
Adrasteia Quiwen
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Adrasteia Quiwen

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia.   Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 18, 2011 5:10 pm

Şeyma, Senem. <3 Ekledim sizi eha.
Celeste seninle ayrıntı konuşalım, sonra ekleyeyim. Pm atsan iyi olur.
Aphrodis Audrey Phyllis
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Aphrodis Audrey Phyllis

Mücadele Tarafı : Yok
Evcil Hayvanı : Hamster

Bilgiler
Rpg Puanı:
Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Left_bar_bleue95/100Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia.   Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 4:48 pm

Ayşiin. Bizim kurgu vardı ya. Üvey olduğunu bil bence sen. Benimki genç olucak çünkü. 10-12 yaşlarında doğurmak biraz garip kaçar diye düşünüyorum asdfasd Ya da direk şey şaapıcaz.

Mira tecavüze uğramış olucak daha Hogwarts'a gelmeden. Sen doğacaksın. Dolayısıyla üveyliği ortadan kaldıracağız. Bla bla bla. İkisinden birisini seç (:
Collesius A. Allison
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Mücadele Tarafı : New world Order.
Sihirsel Soy : O bir Allison fazla söze gerek yok.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia.   Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 5:45 pm

Eski sevgili.
Aleksa Stanlavis
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Aleksa Stanlavis

Mücadele Tarafı : Hiçlik

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia.   Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 6:04 pm

Hangi binadan olman fark etmiyor. Karakterimin asla haz etmeyeceği bir kişiliğe sahipsin. Bu yüzden sana sadece selam verir ve yoluna bakar. Yani Nötr bir şeyler ayarlanabilir.
Desideria F. Gallagher
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Desideria F. Gallagher

Bilgiler
Rpg Puanı:
Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Left_bar_bleue96/100Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Empty_bar_bleue  (96/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia.   Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 5:03 pm

Ayşin kurgu yapalım.
Şimdi benim kim olduğumu bilmiyorsundur kendimi tanıtıyım ben. Michelle adında geçen garip takımları olan o güzel kızıl kızı bırakıp Demi'yi alan kız var ya, işte o benim.
Deria -Desideria'nın kısaltması- kibirlidir, çok hatta ama etrafındakilerin kibirli olmasından hoşlanmaz. Yani ilk tanıştıklarında birbirlerini burnu büyük bulsunlar sonra tanışıp iyi geçinsinler gibi bir şey olabilir. Hatta zamanla bu dostluk ilerlesin ve derslere kol kola giden iki arkadaş olsunlar falan. Son cümlede saçmaladım, boşver onu.
Adrasteia Quiwen
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Adrasteia Quiwen

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia.   Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Icon_minitimeC.tesi Haz. 11, 2011 8:04 am

Aa, unutmuşum ben burayı. N'aber millet? Hadi gelin kurgu yapalım.
Çisem: Üvey olsun bence. Hogwarts'ta hamile öğrenci abuk bir şey olacak çünkü ahaha.
Ömer: Pekalaa.
Gamze: Tamamdır.
Deria: Aa! Tanıdım da niye direk ismini vermedin kızım, ajsahk. Ekliyoruum.
Veronica Von Lehndorff
Seherbaz
Seherbaz
Veronica Von Lehndorff

Mücadele Tarafı : Hangi taraf işine gelirse.
Sihirsel Soy : Melez
Evcil Hayvanı : Spencer adında bir köpeği var. Güzel bir köpek o.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Left_bar_bleue85/100Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Empty_bar_bleue  (85/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia.   Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Icon_minitimePtsi Haz. 13, 2011 4:23 pm

Ayşiiiiiin Very Happy Selam bebeğim Wink İrem ben, Kesha Lune olan Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. 135151
Bu karakterle kurgu olsun istiyoruum Smile Başın sıkıştığında yanına uğrayabileceğin bir yetişkin olsun Veronica Smile
Dimitri Lykos
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Dimitri Lykos

Evcil Hayvanı : Kedi - Morpheus

MesajKonu: Geri: Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia.   Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Icon_minitimePtsi Haz. 13, 2011 6:18 pm

Hoşlanmadıklarında olabilir Dimitri. O da kibirden hoşlanmıyor, iyi olur. Arada laf dalaşına girerler.
Judas Darshkov
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Judas Darshkov

Evcil Hayvanı : Simsiyah tüyleri olan zümrüt gözlü bir kedi

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia.   Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia. Icon_minitimePtsi Haz. 13, 2011 8:46 pm

Arasıra oturup konuştuğumuz oluyor ama gel gör ki şımarık olduğun için çok da samimi olmuyorum senle Very Happy

Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yaşlı Cadı da arıyoor :D
» Büyücü & Cadı Alımları
» Adrasteia.
» Sibel * Claudia, Aurora, Dorothy, Vynsja, Adrasteia vb.