Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Adrasteia.

2 posters
YazarMesaj
Adrasteia Quiwen
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Adrasteia Quiwen

Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Adrasteia. Left_bar_bleue100/100Adrasteia. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Adrasteia. Left_bar_bleue0/0Adrasteia. Empty_bar_bleue  (0/0)

Adrasteia. Empty
MesajKonu: Adrasteia.   Adrasteia. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 7:09 am

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
Ah, Sihir Dünya'sında olmaktan mutluluk duymayan bir cadı veya büyücü olabilir mi ki? Hadi ama, ayrıcalıklıyız bizler. Mugglelar gibi basit yaşamlara mahkum edilmememiz güzel bir şey. Bu ayrıcalığı korumalıyız. Sihir Dünyası'nın muggleların veya bulanıkların bulunmadığı bir dünya olacağı günleri sabırsızlıkla bekliyorum.

* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
En başta benliğimi korku sarardı elbette. Hiçbir zaman cesaret timsali olmadım ki bundan şikayetçi değilim. Bir şekilde sezilerimi ve kararlılığımı kullanarak labirentten çıkacağımdan eminim.

* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
En başta şunu açıklığa kavuşturalım; kimseyi kendimden güçlü görmem. Ancak conjunctivitis lanetini kullanarak alt edebilirdim ejderhayı.

* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
Mürver Asa. Güç, kim istemez ki? Güce olan düşkünlüğüm beni bu seçime yöneltir. Görünmez olmak veya ölüler umrumda olmaz.
Feodora D'or
Ravenclaw V. Sınıf & Sınıf Başkanı & Yönetici
Ravenclaw V. Sınıf & Sınıf Başkanı & Yönetici
Feodora D'or

Doğum tarihi : 10/09/91
Mücadele Tarafı : Saçları
Sihirsel Soy : PureBlood
Evcil Hayvanı : Boo

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
Adrasteia. Left_bar_bleue100/100Adrasteia. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Adrasteia. Left_bar_bleue30/60Adrasteia. Empty_bar_bleue  (30/60)

Adrasteia. Empty
MesajKonu: Geri: Adrasteia.   Adrasteia. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 9:38 am

Slytherin.

Adrasteia.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kibirle Kutsanmış Cadı; Adrasteia.
» Sibel * Claudia, Aurora, Dorothy, Vynsja, Adrasteia vb.