Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cartier, Jace.

2 posters
YazarMesaj
Jace Cartier
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Jace Cartier

Mücadele Tarafı : Karanlık.
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Cartier, Jace. Left_bar_bleue100/100Cartier, Jace. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Cartier, Jace. Left_bar_bleue0/0Cartier, Jace. Empty_bar_bleue  (0/0)

Cartier, Jace. Empty
MesajKonu: Cartier, Jace.   Cartier, Jace. Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 11:35 pm

* Sihir Dünyası bana en güçlünün başta olduğu bir egemenliği çağrıştırıyor. Genelde karanlık bir ortam ve bu sayede insanların oyunları pek kolay su yüzüne çıkmıyor, bu da benim gibilerinin gerçek kişiliklerini gizlemelerini kolaylaştırıyor. Bu öyle bir dünya ki, en güçlüler safkan ailelerden gelenler ve diğer hiçbir aile soyu yeterince güçlü değil. Muggle kanı taşıyanların yer almaması gereken bir dünya burası.

* Öncelikle bir labirentte kaybolmam pek olası değil ancak diyelim ki böyle bir durum gerçekleşti, eğer ki geri dönüş yolunu bulmamı sağlayacak bir büyü yapamıyorsam geldiğim yollardan geriye doğru yürüyüp yanlış saptığım yolu arardım. Bu sayede hem doğru yolu bulabilirdi, hem de eğer doğru yolu bulamıyorsam çıkışa en yakın konuma erişebilirdim. Aslında böyle bir durumda burnumun dikine gitmek de işe yarayabilirdi, eninde sonunda–doğru veya yanlış- bir yerlere varırdım

*Kurnaz davranırdım. Rakiplerimin stratejilerini öğrenirdim; eğer benden güçlülerse, her birinin stratejisinin en parlak noktalarını birleştirdiğim takdirde kusursuzca çalışan bir plana sahip olurdum. Bunun yanı sıra ejderhanın karşısına özgüven dolu ve korkusuz çıkardım. Göz temasını asla kesmemek gibi mesela, ne de olsa gözünü ilk kaçıran diğerinin dominantlığını kabul etmiş olur. Doğa kanunları.

*Diriltme Taşını kesinlikle seçmezdim. Ölen birini yeniden hayata döndürmek ecelle oynamaktır ve ecel, ölüm vaktidir. O kişi öldüyse ya bir hata yapmıştır ya da zamanı gelmiştir. Her şekilde, yaşayanların ölülerle uğraşmaması gerektiğine inanırım. Mürver Asa mı Görünmezlik Pelerini mi sorusuna gelince; Görünmezlik Pelerini, kontrol altına almak istediğim kişilerin en karanlık sırlarını öğrenmemde bana çok yardımcı olabilirdi bu sayede onlara şantaj yaparak pelerin sayesinde öğrenemediğim şeyleri sorgulardım, Mürver Asa ise sağladığı güç ile benden zayıf herkesin bana itaat etmesini sağlardı. Açıkça söylemeliyim ki güç her zaman daha önemlidir benim için. Çevremi -tabiri caizse- kılımı bile kıpırdatmadan kontrol altına alabilecek güçte olma düşüncesi fazlasıyla ayartıcı. Bu sebeple seçimim Mürver Asa’dan yana.

Desmond Fionnlaqh
Vampir
Vampir
Desmond Fionnlaqh

Mücadele Tarafı : Bencil.
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Cartier, Jace. Left_bar_bleue100/100Cartier, Jace. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Cartier, Jace. Left_bar_bleue0/0Cartier, Jace. Empty_bar_bleue  (0/0)

Cartier, Jace. Empty
MesajKonu: Geri: Cartier, Jace.   Cartier, Jace. Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 11:45 pm

Slytherin.

Cartier, Jace.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jace Cartier
» Elysées Mischa Cartier
» Elysées Mischa Cartier