Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Laudine.

2 posters
YazarMesaj
Laudine Swenian
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Laudine Swenian

Doğum tarihi : 03/06/97
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Bir zamanlar bir Hint bülbülü vardı ancak yanlışlıkla üstüne bastı.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Laudine.  Left_bar_bleue100/100Laudine.  Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Laudine.  Left_bar_bleue0/0Laudine.  Empty_bar_bleue  (0/0)

Laudine.  Empty
MesajKonu: Laudine.    Laudine.  Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 1:33 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
Sınırsızlık. Bu ayrıcalıklı dünyanın bir parçası olan insanların özgürce hareket edebilmeleri, dünyanın geri kalanını oluşturan muggle nüfusunun içten içe hep düşledikleri büyü yeteneğine sahip oluşları. Tüm bunlar insanın kendisini özel hissetmesini sağlıyor.

* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
Gece benim dostumdur, çoğu zaman bir örtü gibi üstümü kaplar ve gizlenip tüm sinsi planlarımı rahatlıkla halletmemi sağlar. İşte bu sebepten dolayı gecenin beni ürkütmesine izin vermeden, soğukkanlı bir şekilde hareket eder, en uygun büyüleri kullanarak çıkışa doğru adım adım ilerlerdim.

* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
Rakiplerimin güçlü olması benim için bir problem teşkil etmezdi. Onlar daha çok büyü biliyor olabilirler ancak soğukkanlılık konusunda benden üstün olduklarını sanmıyorum. İşte bu sebepten ötürü, ne onlarla ne de ejderhayla uğraşır, rakiplerim ejderhayı ister istemez oyalarken ben de kendimi sadece yumurtayı almaya odaklardım. Kısacası onları istekleri dışında bana yardım etmeye zorunlu kılardım.

* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
Diriltme Taşı'nı baştan elerdim. Ölülere karşı ne bir sempatim, ne de bir özlemim var. Mürver Asa ve Görünmezlik Pelerini arasında kalırdım. Çocukluğumda hayat benim için son derece zorlayıcıydı, sürekli kaçmamı, oradan oraya sürüklenmemi sağlayacak şekilde geçti. Gizlenmek en önemli şeydi. Hâlâ da öyle. Görünmezlik Pelerini tüm sinsice hazırlanmış gizli işlerimi rahatlıkla halletmemi sağlar. Öte yandan sınırsız güç de kulağa son derece çekici geliyor. Ama gücün peşinde düşmanları da getirdiği bir gerçek. Biraz kararsız kalacağımdan şüphe yok, ama en sonunda kararımı Görünmezlik Pelerini'nden yana verirdim.
Mystique Oak Cynthia
Yönetici & Sihir Bakanı
Yönetici & Sihir Bakanı
Mystique Oak Cynthia

Doğum tarihi : 10/09/91
Mücadele Tarafı : Sihir Dünyası
Sihirsel Soy : Purebred

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Laudine.  Left_bar_bleue100/100Laudine.  Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Laudine.  Left_bar_bleue50/60Laudine.  Empty_bar_bleue  (50/60)

Laudine.  Empty
MesajKonu: Geri: Laudine.    Laudine.  Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 4:42 pm

Slytherin.

Laudine.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Laudine.
» Laudine.
» Laudine