Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

I. Flavio Tyler

2 posters
YazarMesaj
I. Flavio Tyler

I. Flavio Tyler

Doğum tarihi : 01/01/94
Mücadele Tarafı : Karanlık Taraf
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Flav.

I. Flavio Tyler Empty
MesajKonu: I. Flavio Tyler   I. Flavio Tyler Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 6:33 pm

>> Bir düelloda karşınızda ki kişi yere düştü. Sizin onu yenme şansınız var. Ancak bu arkadan saldırma olur çünkü çok zor durumda. Ona saldırırmıysını? Neden?"

Bir düelloda olduğumuza göre öyle davranmalıyız. Mantıklı düşünmek gerekirse kazanmak için saldırırım. Bir kazanan olmalı sonuçta ve bu kişi olmak için saldırırım.

>> En sevdiğiniz ve yapmak istediğiniz büyü nedir? Neden?"

Crucio. Yapmaktan zevk alacağım bir büyü. Acı çektirmek çok zevkli oluyor.

>> Hogwarts'a gelirken bir büyü öğrendiniz mi? Onu yaparken zorlandınız mı? Eğer zorlandıysanız bunun nedenleri neler?"

Evet ufak tefek büyüler denedim. Zekamı kullanmam sayesinde çoğunda başarılı oldum. Safkan olmam da ayrı bir etken tabii ...

>> Büyük bir koridordasınız ileride dört kapı var. Kapılardan biri siyah, diğeri beyaz, ortadaki gri ve en sağdaki tahta renginde hangisni seçersiniz? Neden?"

Tahtanı rengini asla seçmem, çünkü yanıltmak içindir. Beyazı da seçmem. Aydınlık bücürlerden değilim. Onlar gibi hemen o kapıya atlamam. Siyah ve gri kalıyor geriye. Büyük bir ihtimalle siyahı seçerim. Siyah güç demektir. Ve gücün olduğu yerde zeka vardır.

Bir önceki karakterimin RO puanının bu karaktere geçirilmesi için istekte bulundum. Onun puanı 96'ıydı.
Beatrix Monchrétien

Beatrix Monchrétien

Sihirsel Soy : özkan.
Evcil Hayvanı : Trix.

I. Flavio Tyler Empty
MesajKonu: Geri: I. Flavio Tyler   I. Flavio Tyler Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 1:38 am

Ravenclaw!

I. Flavio Tyler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» *Flavio
» ~ Flavio '
» Flavio Gibson
» Liv Tyler
» Evaline Rose Tyler