Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

LEON Damien Walker

+4
Aura Kyndra Bianchett
Adèle Beaumont
Wilhelmina Pangborn
Leon D. Walker
8 posters
YazarMesaj
Leon D. Walker

Leon D. Walker

Doğum tarihi : 24/12/93
Mücadele Tarafı : Aydınlık
Sihirsel Soy : Muggle Kökenli

LEON Damien Walker Empty
MesajKonu: LEON Damien Walker   LEON Damien Walker Icon_minitimeÇarş. Mayıs 05, 2010 4:18 pm

LEON WALKER

Ad & Soyad: Leon Damien Walker
Doğum Yeri: İspanya
Kan Durumu: Muggle Kökenli
Taraf: Aydınlık
Bina & Sınıf: Gryffindor - 6. Sınıf

LEON Damien Walker 2mz04txKarakter Özellikleri

Kim olduğumu ben bile bilmiyorum. Kimliğim gizli. Aslında kim olduğumu beni tanıyanlara sorsanız direk anlatırlar. Ancak bazı kişilerden farklı şeyler duymak mümkündür. Eğer arkadaşlarımla değilsem, sessiz, sakin bir ortamdayımdır. Beni sürekli oralarda bulmak mümkündür. İçimde bitmek bilmeyen bir hüzün bulutu olsa da bunu kimseye göstermem. Genelde mutlu olurum ya da öyle görünürüm.

Bir diğer yandan, sinirli olursam, tam olurum. Nefret ettiğim kişinin gözünün yaşına bakmam. Kıskançlık ve çekememezlik en kötü özelliklerimdendir. Kimseye ihanet etmem, bu kurallarıma aykırıdır. Elimden geldiğince ailemden farklı olmaya çalışırım.

Ailem zengindir. Böyle büyüdüm, böyle alıştım. Hogwarts'a gelmeden önce en kaliteli okullarda eğitim gördüm. En güzel mahallelerde büyüdüm, yaşadım. Seviyem hep yükseklerdeydi. Annem ne kadar beni şımarık bir çocuk olmaya yönlendirse de hiçbir zaman şımarmadım. Ancak lükslerimden de vazgeçmedim. Hogwarts'ta moda, giyim tarzı, herneyse, çok farklı olmasına rağmen, üzerimde cüppe olmadığı zaman muggle kıyafetleriyle dolanırım. Çoğu kişi beni muggle kökenli olduğum için suçlasa da, dışlasa da vazgeçmem, geçemem. Ben böyle büyüdüm.

Hayatımda sevdiğim tek varlık köpeğimdir. Kendisi 5 yaşında dişi bir Jack Russell. Çok yaşlı olduğunu ve göründüğünü biliyorum. Ama hala küçük bir yavru kadar hareketli. 11 yaşımda sahip oldum ona... Ailem onu Hogwarts'a Noel hediyesi olarak yolladı. Beni ilk kez Hogwarts'ta gördü. Beni ilk kez orada tanıdı. Hogwarts'ı evi olarak gördü. Ne annem, ne babam, hiç kimse onun bana hissettirdiklerini hissettiremedi.

Oyuncuyum. Çok iyi rol yaparım. Büyücü olduğumu bilmeden önce geçirdiğim yıllar hep tiyatro salonlarında geçti. Derslere girdim, en iyilerinden öğrendim. Reklamlarda oynadım. Sevilen dizilerin birkaç bölümlerinde konuk oyuncu olarak ekranlara çıktım. 11 yaşıma girdiğimde, büyücü olduğum su yüzüne çıktığında, oyunculuk kariyerimde uzun süreli olarak ufak bir kutuya saklandı. Kısıtlandım. Şimdi oyuncu olmayı düşünüyor muyum bilmiyorum. Ancak bu yeteneğimin bana kazandırdığı bir çıkarı vardır ki çok iyi yalan söylerim.
Leon D. Walker

Leon D. Walker

LEON Damien Walker Empty
MesajKonu: Geri: LEON Damien Walker   LEON Damien Walker Icon_minitimeÇarş. Mayıs 05, 2010 4:18 pm

Lejant

:Destiny Rosé Thallimar

LEON Damien Walker 1zzqjqv LEON Damien Walker O8ynba

Pekala, onu şu kelimelerle anlatabilirim sanırım... İnat, küstah, sinir ve kesinlikle gıcık! Bana bu kadar itici gelmesinin sebebi Tanrı biliyor ki hiçbir fikrim yok. Onunla konuşmaya başladığım ilk andan beri, aramızdaki elektrikten hiç hoşnut değilim. Eğer imkanım olsa, onunla aynı okulda okumayı bile reddedeceğim! Sabır, okulun bitmesine 1 sene kaldı. Onu bir daha görmek zorunda kalmayacağım. Yine de, büyük konuşmamak gerekiyor. Yanlış mı söylüyorum?

[center]:Hermes A. Poseidon;

LEON Damien Walker Adje4p
Ah, Hermes! Ne agoist bir çocuktur o? Hayatımda ne onun kadar çapkın birini ne de onun kadar kendini beğenen kişiyi tanıdım ki onu tanıdığım güne lanetler yağdırıyorum. Kin ve nefret konusunda Destiny'yi bile geçtiğini söyleyebilirim. Onunla koridorda bile yüzyüze gelmekten iğrenirken, aynı okulda eğitim gördüğümüzü inanabiliyor musunuz? Çünkü ben inanamıyorum...
:Desdemona M. Hanas;

LEON Damien Walker 4kgo6g
Evet, ilk tanışmamız çok iyi değildi. Bende kendimi kırıcı sanırdım! Bu kararım Desdemona tarafından o gün değiştirildi. Ona yardım etmek istemiştim, hepsi bu. O gün iyi yönümden kalkmış olmam benim suçum değildi. Herneyse... Sonuçta şu anda iyi bir arkadaş olduğumuzu söyleyebilirim. O olaydan sonra ona ne olduysa gelip üstü kapalı özür dilemesi ve sohbet etmeye başlamamız bu arkadaşlığın doğmasına neden oldu. Onunlayken kendimi çok iyi hissediyorum. Uzun zamandır gerçek arkadaş ne demekti, nasıl hissettirirdi, unutmuştum.

:Aura Kyndra Bianchett;

LEON Damien Walker Amber-Heard-amber-heard-6857077-100-100
Onu severim. Evet, Kyndra gerçekten çok iyi bir arkadaştır. Sırlarımı hiç tereddüt etmeden ona emanet edebilirim. Ancak Hermes yüzünden uzaklaşmak zorundayız. Pekala, ben zorunda değilim. O zorunda. Tanrı biliyor ki o kendini bilmiş çocuk Hermes bana ne yapıp ne yapamayacağımı söyleyemez! Zamanla Kyndra'yla daha iyi arkadaş olabileceğimizi biliyorum. O Biz-Arkadaş-Değiliz maskesi takmaya devam etse de, her maskeyi çıkarmanın bir yolu vardır. Belli etmiyor belki ancak o da benimle arkadaş olmak istiyor, biliyorum.

Volante Lovely;

LEON Damien Walker 1175l4y
Evet, onu tanıyorum. Ancak fazla değil. Tam olarak arkadaş olmadığımız için bu kadar şaşkınım ya zaten! Bana sürekli Destiny'yi övüyor olması biraz kafa karıştırıcı. Amacı ne çözemiyorum. Sanırım gözüne kalp şeklinde güneş gözlükleri takan ve elini barış işaretine çevirip etrafta dişlek şekilde dolaşan o dünya barışı tutkunları gibi bir kız. Ya artık ikimizin kavga etmeden geçinmemizi istiyor ya da başka bir amacı var. Tam olarak bilmiyorum, onu tanımadığımı size söylemiştim. Uzun süren tek konuşmamız büyük salonda oldu. Asıl şaşırdığım konu ise, aksine ona susup yanımda oturmaması gerektiğini söyleyemiyorum. O konuşmaya başladığı an, benim susasım geliyor. Kendini bana adam gibi dinleten tek kız.

Sonia Michelle Williams;

LEON Damien Walker 20frf2x
Sonia... Tanrım bu kız beni güldürüyor. Bir de Hermes'i havalı birşey sanırdım. Ancak bu kız o çocuktan da beter! Ne dediğimden hala daha anlamadıysanız, bu sabah kahvaltı yaparken onun yanına oturun da size boyunuzun ölçüsünü göstersin. Muhtemelen onun yanında bulunmak için yeterince iyi olmadığınızı veya herhangi küçük düşürücü bir laf atıp sizin onurunuzu kıracak ve oradan olabildiğinizce kaçıp kurtulmanızı sağlayacaktır. Sonia'yı burada anlatmayacağım; çünkü bunu yapmak epey zor. Onunla tanışmam zor olmadı. Tanrı biliyor kendini belli eden bir yapısı var. Ondan nefret ettiğimi söyleyemeyeceğim. Bu garip evet, Hermes'den daha da sinir bir yapısı olduğu belli. Ancak Hermes'e hissettiklerimle ona hissettiklerim duygular bambaşka. Arada ettiği laflar, içime oturttuğu akıl karıştırıcı düşünceler ve kanıma girmesi ben istemesem bile onunla konuşurken oluveriyor! Direnmem gerekir, evet! Kanıma girmesine izin vermemeliyim. Çabuk etkilenen bir yapım vardır. Ancak durum Sonia'yken biraz farklı. Nasıl desem... Elim kolum bağlı!

LEON Damien Walker Xkvbe9 LEON Damien Walker 15db8yt LEON Damien Walker 24pbee0
LEON Damien Walker 2u6mfrm LEON Damien Walker Nyiq8o LEON Damien Walker I4nwwy

En son Leon D. Walker tarafından Salı Haz. 15, 2010 11:56 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
Wilhelmina Pangborn
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Wilhelmina Pangborn

Doğum tarihi : 16/01/95
Mücadele Tarafı : Kararsız.
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
LEON Damien Walker Left_bar_bleue98/100LEON Damien Walker Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:
LEON Damien Walker Left_bar_bleue30/60LEON Damien Walker Empty_bar_bleue  (30/60)

LEON Damien Walker Empty
MesajKonu: Geri: LEON Damien Walker   LEON Damien Walker Icon_minitimeSalı Mayıs 11, 2010 4:14 pm

Evangelina ile talibim efenim xD Sevgilin olur kendileri.

Hermes A. Poseidon, Arkadaş olabilir. Slytherin ama. Olmazsa sallarsın kafana göre.

Artemis M. Poseidon taş bir kızdır. Hermes'in ikizi ne için kullanırsan kullan Very Happy

İconlar lejantta
Leon D. Walker

Leon D. Walker

LEON Damien Walker Empty
MesajKonu: Geri: LEON Damien Walker   LEON Damien Walker Icon_minitimeSalı Mayıs 11, 2010 5:24 pm

Ekledim LEON Damien Walker 135151
Adèle Beaumont
Karanlık Cadı
Karanlık Cadı
Adèle Beaumont

Mücadele Tarafı : Diğeri.
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
LEON Damien Walker Left_bar_bleue100/100LEON Damien Walker Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
LEON Damien Walker Left_bar_bleue0/0LEON Damien Walker Empty_bar_bleue  (0/0)

LEON Damien Walker Empty
MesajKonu: Geri: LEON Damien Walker   LEON Damien Walker Icon_minitimeSalı Mayıs 11, 2010 5:47 pm

Monica Xyre. Kurgumsu vardı sanırım sende?

Icon ;

LEON Damien Walker Ztc95vLEON Damien Walker 1aw4w

Desdemona M. Hanas. Desdemona biraz sert bir kızdır. İlk tanışmalarında da bir kavga sırasında Damien Desdemona'ya yardım etmeye çalışınca olmuştur. Desdemona tabi kızmıştır çünkü kendi başına başa çıkabileceğini sanıyordur. Derken yavaş yavaş bu durum değişir ve dostlukları başlar. Çok yakın olmasa da, Desdemona'nın anlaşabildiği tek kişi denebilir Damien.

Icon ;

LEON Damien Walker 4vk8ky
Leon D. Walker

Leon D. Walker

LEON Damien Walker Empty
MesajKonu: Geri: LEON Damien Walker   LEON Damien Walker Icon_minitimeSalı Mayıs 11, 2010 10:39 pm

Desdemona'yı ekledim. Ancak Monica'yla kurgumuz mu vardı? Hatırlamıyorum çok iyi silent Özel mesajdan yazar mısın kurgumuzu? LEON Damien Walker 874940
Aura Kyndra Bianchett

Mücadele Tarafı : Başkalarının başarıları için mücadele etmez.
Evcil Hayvanı : Lakaplardan hoşlanmaz.

LEON Damien Walker Empty
MesajKonu: Geri: LEON Damien Walker   LEON Damien Walker Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 8:41 am

Ben kurgudan umudu kestim Dostym, en iyisi lejantına yazayım da rastgele bir şeylere karar ver.

~ Kyndra alaycı, hareketli, neşeli, hırslı, rekabetçi, mükemmelliyetçi, zeki, kinci bi' kız. Ayrıca inatçıdır. Gryffindor öğrencilerinin "cesur" başlığı altına saklanmış aptallar olduğunu düşünür ama bir kaç arkadaşı vardır o binadan. Erkeklere sadece belki bir oyun, belki de güç gösterisi için av olarak bakar. Hı, birde Hermes'in geçici Rp sevgilisi.

https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/aura-kyndra-bian
D. R. Thallimar

D. R. Thallimar

Doğum tarihi : 17/05/96
Mücadele Tarafı : Aydınlık,ailenin etkisi.
Sihirsel Soy : Melez.

LEON Damien Walker Empty
MesajKonu: Geri: LEON Damien Walker   LEON Damien Walker Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 7:07 pm

Al,kızgınım sana yorum yok o yüzden. LEON Damien Walker 748998

Spoiler:
Leon D. Walker

Leon D. Walker

LEON Damien Walker Empty
MesajKonu: Geri: LEON Damien Walker   LEON Damien Walker Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 7:37 pm

Ekledim yavru kuş LEON Damien Walker 135151
Aaron Everard Blaise
Büyüceşura Başhâkimi
Büyüceşura Başhâkimi
Aaron Everard Blaise

Doğum tarihi : 16/01/95
Evcil Hayvanı : Alerjisi var.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
LEON Damien Walker Left_bar_bleue98/100LEON Damien Walker Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:

LEON Damien Walker Empty
MesajKonu: Geri: LEON Damien Walker   LEON Damien Walker Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 12:21 pm

Oha. Nefret ettiği kızı sevgilisinden yukarı eklemiş, Eva kıskanır söyleyeyim Razz
Leon D. Walker

Leon D. Walker

LEON Damien Walker Empty
MesajKonu: Geri: LEON Damien Walker   LEON Damien Walker Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 9:39 pm

Ohoo, Eva şimdiden yelkenleri suya indirecekse, ileride yaşanacaklar vahim What a Face
Aura Kyndra Bianchett

LEON Damien Walker Empty
MesajKonu: Geri: LEON Damien Walker   LEON Damien Walker Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 10:16 pm

Bu arada beni eklememişsin, fark etmedik sanki *hıh*
Leon D. Walker

Leon D. Walker

LEON Damien Walker Empty
MesajKonu: Geri: LEON Damien Walker   LEON Damien Walker Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 10:22 pm

Kurguyu tamamlamadık ki daha? Tamamladık mıydı yoksa Very Happy
Aura Kyndra Bianchett

LEON Damien Walker Empty
MesajKonu: Geri: LEON Damien Walker   LEON Damien Walker Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 10:46 pm

Tamamlamadıysak hangi aşamada kaldık, pmlere bakmaya üşeniyorum da xD
Eliza Rizzoline
Esrar Dairesi Çalışanı
Esrar Dairesi Çalışanı
Eliza Rizzoline

Mücadele Tarafı : Aydınlık.
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
LEON Damien Walker Left_bar_bleue96/100LEON Damien Walker Empty_bar_bleue  (96/100)
Düello Gücü:

LEON Damien Walker Empty
MesajKonu: Geri: LEON Damien Walker   LEON Damien Walker Icon_minitimePaz Mayıs 16, 2010 12:58 am

Destiny ile çok kavga ediyorsunuz. Sizi ayırmaya çalışırken falan tanışmış olabiliriz. Destiny ile ilgili benden fikirler alırsın. Birlikte dertleşiriz falan. Amaaaan, basmıyor benim kafam gece gece. xD Bişeler çiziktiriver. xD

Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Doğum tarihi : 11/08/93
Mücadele Tarafı : Lucifer
Sihirsel Soy : 33. dereceden safkan Mason.
Evcil Hayvanı : İber Vaşağı.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
LEON Damien Walker Left_bar_bleue90/100LEON Damien Walker Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:

LEON Damien Walker Empty
MesajKonu: Geri: LEON Damien Walker   LEON Damien Walker Icon_minitimePaz Mayıs 16, 2010 12:27 pm

LEON Damien Walker Tellthetruth LEON Damien Walker Disturbmenow LEON Damien Walker Youdonthavetolikeme LEON Damien Walker Gagabears LEON Damien Walker Gagaeye
LEON Damien Walker Gagaforvmagazine LEON Damien Walker Gagalookworried LEON Damien Walker Gagawatchin LEON Damien Walker Ifyoulikeme LEON Damien Walker Imsointeresting
LEON Damien Walker Lgagaglasses LEON Damien Walker Prettylady LEON Damien Walker Radiogaga LEON Damien Walker Showhimwhatigot LEON Damien Walker Silverxb
LEON Damien Walker Sleepgaga LEON Damien Walker Tellthetruth LEON Damien Walker Tiredladygaga LEON Damien Walker Witchw LEON Damien Walker Youaintgonnastopme
Kafana göre... Zira beynim durdu. Very Happy
Leon D. Walker

Leon D. Walker

LEON Damien Walker Empty
MesajKonu: Geri: LEON Damien Walker   LEON Damien Walker Icon_minitimePaz Mayıs 16, 2010 7:41 pm

Leon D. Walker demiş ki:
:Aura Kyndra Bianchett;

Onu severim. Evet, Kyndra gerçekten çok iyi bir arkadaştır. Sırlarımı hiç tereddüt etmeden ona emanet edebilirim. Ancak Hermes yüzünden uzaklaşmak zorundayız. Pekala, ben zorunda değilim. O zorunda. Tanrı biliyor ki o kendini bilmiş çocuk Hermes bana ne yapıp ne yapamayacağımı söyleyemez! Zamanla Kyndra'yla daha iyi arkadaş olabileceğimizi biliyorum. O Biz-Arkadaş-Değiliz maskesi takmaya devam etse de, her maskeyi çıkarmanın bir yolu vardır. Belli etmiyor belki ancak o da benimle arkadaş olmak istiyor, biliyorum.

*Dostym; kurgu bitmiş gibi, seninle RP yaptıkça gelişicek. Daha beyin fırtınası yaparız senle telaş yapma What a Face

Leon D. Walker demiş ki:
Volante Lovely;

Evet, onu tanıyorum. Ancak fazla değil. Tam olarak arkadaş olmadığımız için bu kadar şaşkınım ya zaten! Bana sürekli Destiny'yi övüyor olması biraz kafa karıştırıcı. Amacı ne çözemiyorum. Sanırım gözüne kalp şeklinde güneş gözlükleri takan ve elini barış işaretine çevirip etrafta dişlek şekilde dolaşan o dünya barışı tutkunları gibi bir kız. Ya artık ikimizin kavga etmeden geçinmemizi istiyor ya da başka bir amacı var. Tam olarak bilmiyorum, onu tanımadığımı size söylemiştim. Uzun süren tek konuşmamız büyük salonda oldu. Asıl şaşırdığım konu ise, aksine ona susup yanımda oturmaması gerektiğini söyleyemiyorum. O konuşmaya başladığı an, benim susasım geliyor. Kendini bana adam gibi dinleten tek kız.

*Volante; Destiny ile olan kurgumuzun bir bölümü de seni ilgilendiriyor. Kurguda da yazdığım gibi. DestinY'nin görmediğim taraflarını bana anlatarak ona olan bakış açımı değiştirmeye çalışıyorsun ki bu onunla ilerki zamanlara gidebilmemiz için önemli birşey LEON Damien Walker 135151 Kısa süre içinde RP yapalım 😉

Leon D. Walker demiş ki:
Sonia Michelle Williams;

LEON Damien Walker 20frf2x
Sonia... Tanrım bu kız beni güldürüyor. Bir de Hermes'i havalı birşey sanırdım. Ancak bu kız o çocuktan da beter! Ne dediğimden hala daha anlamadıysanız, bu sabah kahvaltı yaparken onun yanına oturun da size boyunuzun ölçüsünü göstersin. Muhtemelen onun yanında bulunmak için yeterince iyi olmadığınızı veya herhangi küçük düşürücü bir laf atıp sizin onurunuzu kıracak ve oradan olabildiğinizce kaçıp kurtulmanızı sağlayacaktır. Sonia'yı burada anlatmayacağım; çünkü bunu yapmak epey zor. Onunla tanışmam zor olmadı. Tanrı biliyor kendini belli eden bir yapısı var. Ondan nefret ettiğimi söyleyemeyeceğim. Bu garip evet, Hermes'den daha da sinir bir yapısı olduğu belli. Ancak Hermes'e hissettiklerimle ona hissettiklerim duygular bambaşka. Arada ettiği laflar, içime oturttuğu akıl karıştırıcı düşünceler ve kanıma girmesi ben istemesem bile onunla konuşurken oluveriyor! Direnmem gerekir, evet! Kanıma girmesine izin vermemeliyim. Çabuk etkilenen bir yapım vardır. Ancak durum Sonia'yken biraz farklı. Nasıl desem... Elim kolum bağlı!

*Sonia; Leon senden etkileniyor diyebilirim. Özellikle erkeklerle çıkma işlerinde vs. tek bir kişiye bağlı kalmama düşüncesini Leon'un aklına sen sokuyorsun. Olmaktan korktuğum bir kişiye dönüyorum. Yani kurgu da senin de rolün var.

... Lejantıma eklediğim hemen herkesin yarattığım kurguyla alakası var, gördünüz. Kurgunun gidişatına göre, lejantımda yazdığım şeyler de zamanla değişecek. Tabii, kurgunun ilerleyebilmesi için herkesle RP yapma durumumda var. Boş kaldığınızda çekinmeyin, RP isteyin benden. Özellikle şu sıralar çok ihtiyacım var, söyliyim LEON Damien Walker 722631

LEON Damien Walker
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Leon Damien Walker
» Damién.
» Damién.
» Görkem'iim! (Leon)
» Leon-(Ugurcan)**yenileR