Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Leon Damien Walker

2 posters
YazarMesaj
Leon D. Walker

Leon D. Walker

Doğum tarihi : 24/12/93
Mücadele Tarafı : Aydınlık
Sihirsel Soy : Muggle Kökenli

Leon Damien Walker Empty
MesajKonu: Leon Damien Walker   Leon Damien Walker Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 11:39 pm

Ad" Leon Damien
Soyad" Walker
Sorular"
>>
Bir düelloda karşınızda ki kişi yere düştü. Sizin onu yenme şansınız var. Ancak bu arkadan saldırma olur çünkü çok zor durumda. Ona saldırırmıysını? Neden?
Evet saldırırdım. Çünkü onun yerinde ben olsaydım, onun bana saldıracağını bilirdim. Bir düellonun içerisindeyiz ve ancak tek bir kişi kazanabilir. O yüzden tereddüt edeceğime elime geçen fırsatı değerlendirmek akıllıca olur. Hem onu düşüren de ben değilim sonuçta, kendi düştü, değil mi?

>> En sevdiğiniz ve yapmak istediğiniz büyü nedir? Neden?"
Muggle kökenli olduğumdan büyülerin nasıl olduğunu pek bilmezdim. O yüzden geçmişe dayanan bir tutkum yok. Ancak yıllar geçmiş olsa da hala Patronus büyüsünü yapamıyorum ve sanırım en çok yapmak istediğim büyü bu. Kulağa klasik gelebilir; ancak o büyüye karşı duyduğum bir sempati var. Bilmiyorum, ama onu istiyorum.

>> Hogwarts'a gelirken bir büyü öğrendiniz mi? Onu yaparken zorlandınız mı? Eğer zorlandıysanız bunun nedenleri nelerdi?
Hayır öğrenmedim. Asamı ilk alana kadar büyülerin hangi yolla yapıldığını bile bilmezdim. Asamı aldıktan sonra da büyü yapmak için hamle yapmadım. Henüz acamiydim! Bir yeri falan havaya uçurabilirdim!

>> Büyük bir koridordasınız ileride dört kapı var. Kapılardan biri siyah, diğeri beyaz, ortadaki gri ve en sağdaki tahta renginde hangisni seçersiniz? Neden?"
Siyah olanı seçerdim. Siyah renginin bana hissettirdikleri tamamen hüzün, tutku ve güçten ibaret. Aynı yaşamın bana hissettirdikleri gibi. İçinde yalan olmayan, gayet sade ve gerçek. Öte yandan beyaz kapı, tamamen saflığı, duruluğu ve temizliği simgeler. Ancak çabuk kir tutar ve bunu hemen belli eder. Güçsüzdür. Gri ise, yaşadığımız karamsar yağmurlu günleri anımsatır. Tamamen iç karartır. Diğer yanda, en sade, tahta rengindeki kapı, her ne kadar doğayı ve toprağı temsil etse de, temas kuracağım ilk kapı siyah renk olacaktır.

En son Leon D. Walker tarafından C.tesi Mart 27, 2010 12:31 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Beatrix Monchrétien

Beatrix Monchrétien

Sihirsel Soy : özkan.
Evcil Hayvanı : Trix.

Leon Damien Walker Empty
MesajKonu: Geri: Leon Damien Walker   Leon Damien Walker Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 11:52 pm

Gryffindor!

Leon Damien Walker
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» LEON Damien Walker
» Damién.
» Damién.
» Görkem'iim! (Leon)
» Leon-(Ugurcan)**yenileR