Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Svetlana.

+8
Marquita Eason
Rodya Petrovich
Jezebel Bauwens
Margeaux Deschanteh
Björk Hjörtursdóttir
Laetitia Jacques
Martin Bradley Colt
Jonelle Blanchard
12 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Jonelle Blanchard

Jonelle Blanchard

Mücadele Tarafı : Henüz kesin bir karar veremedi.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Elle, Jone.

Svetlana. Empty
MesajKonu: Svetlana.   Svetlana. Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 6:02 pm

Svetlana. 05
~Svetlana 'Svet' Djevaczka. On beş yaşında, 24 Mart doğumlu. Hogwarts, Slytherin.

Ona bir bakın; hayatın yan anlamlarına açılan iki parantez gibi duran kaşlarının altındaki Nil yeşili gözleri, üstlerine güneşin parlak örtüsü çekilmişçesine parlar. Usta bir ressamın hayallerinde beliren çehrenin düşlerden fırçaya, fırçadan da tabloya yansımasıyla hayat bulan olağandışı bir portreninkini andıran burnu, yüzünün son mükemmellik timsallerinden biri olan dudaklarına uzanır. Bu soluk kesici manzarayı tamamlayan saçları, dalgalanarak dökülür omuzlarına bir şelale misali... Masumiyeti çağrıştıran çehresi, mağrur edasıyla bütünleşir, katıksız güzelliğin saflığına, somutluğuna bürünür. Kelimelerin kifayetsiz kalacağı ana kadar dudaklarındaki gülümsemeyle bakar gözlerinizin derinliklerine... Oysa ruhunun gizli kalmış ayrıntılarına sabitlerseniz bakışlarınızı, masumiyeti simgeleyen yüzünün ardında nefretle perçinlenmiş bir kimlik görürsünüz... Svetlana'nın yan anlamlarına açılan parantezin ardındaki de budur işte.
Akıl almaz bir ustalıkla gizlemeyi başardığı kinini, bir maske görevini üstlenmiş olan düzgün yüz hatlarının ardına saklar. Hoş bir gülüşün ardındaki düşmanca duygular olabilir, ya da naif bakışların ardında saklambaç oynuyor olabilir öfkenin ta kendisi. Gözyaşları ise, kendini tamamiyle hapsetmiştir bu tebessümlerin zindan olduğu mahpushanede. Duyguları, merakla ışıyan bakışların altında sergileyemeyeceği kadar değersizdir ona göre. Bu sebepten ötürü, "duygusuz" olarak nitelendirilebilecek derecede soğuk olan birine dönüşür ister istemez.

Rusya'dan gelen Andrey Djevaczk ve İngiliz olan Charlene Caleigh, Hogwarts'ta eğitim gören iki öğrenciydiler. Mezun oluşlarının ikinci yılı, birbirlerine karşı hissettikleri şeyin aşk olduğuna karar vererek evlendiler ve Moskova'da yaşamaya başladılar. Ancak hayranı oldukları Rus şair Zhukovsky'nin şiirlerinden birindeki Svetlana isimli kızla adaş olan kızları dünyaya gözlerini açtığında, Moskova'daki büyücü aileleri arasında taraf çatışmalarına dayanan bir gerginlik yaşanmaya başladı. Andrey ve Charlene, bir 23 Ocak gecesinde korkunç lanetle öldürüldüklerinde, Svetlana henüz iki yaşındaydı. Küçük kız, İngiltere'de yaşayan büyük annesinin yanına gönderildi. Büyük anne, kendi kızı yani Charlene'nin bir cadı olduğunu biliyordu ve kendisi muggle idi. Torunu Svetlana'nın da cadı olduğundansa haberi yoktu. Küçük kızı, Charlene'in yasını tutarak büyütmeye başladı. Büyücü toplumunun karmaşaları ise giderek diniyordu Moskova'da, kısa süre içerisindeyse tamamıyla sona erdi. Büyük anne, Svetlana'yı yeniden Moskova'ya, Andrey'in akrabalarına göndermeyi düşündüyse de kısa sürede vazgeçti.
Svetlana on bir yaşına bastığında, Hogwarts'tan gelen mektubu ellerinin arasında tutuyordu. Büyük anne, torununun da bir cadı olduğunu öğrendiğinde, oldukça şaşırmıştı. Svetlana, Hogwarts'a her hafta bir mektup yollayacağına dair söz vererek gitmişti okula. Hâlâ her yaz büyük annesiyle kalıyor, onun bir gün bu dünyadan göçüp gidebileceğinin de ayırtında olarak.

I C O N L A R
Spoiler:

En son Svetlana Djevaczka tarafından C.tesi Tem. 10, 2010 10:50 am tarihinde değiştirildi, toplamda 11 kere değiştirildi
Jonelle Blanchard

Jonelle Blanchard

Svetlana. Empty
MesajKonu: Geri: Svetlana.   Svetlana. Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 6:02 pm

Lejant

Svetlana. Leighton165_dipte
~AnyaVasiliyev.
~Ne herkesin senden bahsediyor oluşuydu ilgimi çeken, ne de hayranlık uyandırıcı güzelliğini pek hoşlanmadığım bir şekilde kullandığın için son dedikodularda baş rol oynuyor oluşun... "Popülerlik" olarak adlandırılan şeyin kelebek kadar kısa ömürlü oluşunun ayırtında olmamdı tüm bunları göz ardı edebilişimin arkasındaki gerçek. Ve günün birinde kütüphanede sana rast geldiğimde, her ne kadar anlamsız bulduğum kavramları umursamasam da, Anya Vasiliyev olduğunu bilecek kadar bilgiye sahiptim. Soğuk davranışlarla karşılaşmaya olan korkumu canayakın bir tebessümün ardına gizledikten sonra kendimi tanıtmıştım ve böyle başlamıştı arkadaşlığımız. Değer verdiğim nadide kişilerden birine dönüşürken geçen süre boyunca, kütüphane ve daha pek çok yerde karşılaşmış ve sohbet etmiştik. "Dost" sıfatını kendi lügatımda taşıyabilecek kadar karakterli ve nitelik sahibisin Anya, evet.

Svetlana. Binbonsnew1
~MartinBradleyColt.
~Yıldızlarla ayın elele vererek göğün karanlığını yırtıp gözalıcı ışıklarını yeryüzüne ulaştırmaya çalıştıkları hoş bir akşamda, göl kenarında yavaş adımlarla ilerlerken rastlamıştım sana. "Aşk" olarak adlandırılan duygu içimde belirmeye başladığında, yıllardır çehremden eksilmeyen o donuk tebessümü silip atmıştım dudaklarımdan ve ilk defa her bir hücremde duyumsadığım hisle bakmıştım sana. Bu, beraber paylaştığımız tek ilk değildi, gerçekten sevmeyi başarabildiğim tek kişi olmayı başarmıştın. Lakin her ne kadar kendi duygularıma önem vermesem bile, her kız gibi benim de sevildiğimi hissetmeye ihtiyacım vardı. Bu yönden yetersiz kalışındı ayrılık sebebimiz, oysa tek arzum kuru bir sesle söylense bile dudaklarından dökülecek iki sözcüktü; "Seni seviyorum."

Svetlana. 1zvvnu1
~HelleFjordside.
~Gryffindor. Binana karşı hiçbir zaman bir nefret beslemedim, aynı şekilde sempati de duymadım. Cübbenin üstündeki arman, benim için bu yüzden bir önem taşımıyor Helle. Sempatik tavırların, benim soğuk davranışlarımla çelişse bile siyah beyaz gören gözlerimi yeniden toz pembeyle buluşturmayı başarıyorsun. Yakın olduğumuzu bile söyleyebilirim, en azından sırlarımı paylaşacak kadar güveniyorum sana. Her geçen gün kıymet kazanan dostluğumuz, belki günün birinde perçinleşerek mana kazanır, kim bilir. Geleceği düşünmekten hoşlanmasam bile, bunun olmasını arzuladığımı rahatlıkla söyleyebilirim.

Svetlana. Qy6w98wmc6w7cw5jbvq
~TrixieNQuenti.
~Bizleri Hogwarts'a götüren trende, şans eseri aynı kompartımanda bulunmuştuk. Yolculuğun monotonluğuna katlanamamış ve kendimi tanıtmıştım, kısa bir süre sonra konuşmaya başlamış ve birbirimize ısınmıştık. Seçim sırasında aynı binaya düştüğümüzü görünce de, sevinçle gülümsemiştik birbirimize. Aynı gün içerisinde başlayıp dallanıp budaklanan dostluğumuz, bugün bile devam ediyor ve sürmesi için elimden geleni yapmaya hazırım.

Svetlana. Alt5
~MarjorieLendhone.
~Her zamanki gibi, olağan bir kış gününde, kendimi Yanan Oda'da bulmuştum. Odada şöyle bir göz gezdirdiğimde, yalnızlığıma ortak olacak ikinci kişiyi farketmiştim; seni. Dış görünüş açısından birbirimize gayet benziyor oluşumuz, cübbenin üstüne işlenmiş kırmızı-sarı armanı farkettiğimde benim için bir kıskançlık sebebi olmuştu. On üç yaşın getirdiği havailikle, bina ayrımcılığı yapan diğer Slytherinlilere özeniyordum o zamanlar. Sert sözler, kontrolsüzce dökülüvermişti dudaklarımdan. Şiddetlenen ağız dalaşımız, senin koluma indirdiğin sert bir darbe ile son bulmuştu. Yumruklarıma hiçbir zaman güvenmediğim için, ağır bir yenilgiyi sırtlanarak orayı terk etmiştim. İki yıl kadar sonra yeniden karşılaştığımızdaysa, senin altıncı sınıftan Marjorie Lendhone olduğunu bilecek kadar bilgi sahibiydim. Koluma bakıp gülümsediğinde, ilk başlarda alay ettiğini sanmıştım, lakin bu gülümseyiş özür dileyen birinin mahçup ifadesini andırıyordu. Başımı hafifçe eğerek kabul ettiğim özrün ardından, sıkı bir dostluğa benzemese bile koridorlarda merhabalaşmamızı sağlayan bir arkadaşlıkla birbirimize bağlanmıştık.

Svetlana. D28
~LaetitiaJacques.
~Aynı binada olmamıza rağmen tanışmadan önce hemen hemen hiç konuşmamıştık. Elbette birbirimizi görüyorduk Ortak Salon'da, buradan gelen bir göz aşinalığımız vardı. Dışarıdan çok soğuk görünüyordun doğrusu. Bir gece, Kelid Aynası'nın bulunduğu odada karşılaştık ve benliklerimizin altında yatan asıl kimliklerimizi keşfettik. O geceden beri çok yakın dostuz, hatta tam anlamıyla güvenebildiğim tek kişi sensin.

Svetlana. ERW-evan-rachel-wood-7688479-100-100
~OliviaPatienceStradlin.
~Rhodél ile birlikte yaşadığımız heyecan arayışlarının üçüncü şahidi sendin Olivia. Aynı şekilde, kimi zaman üçümüz birlikteyken, kimi zaman aramızdan biri eksikken ama hiç aksatmadan Hogwarts'ın koridorlarında gezinip adrenalini duyumsamaya çalışırdık tüm hücrelerimizde. Aramızdaki bağı kuvvetlendiren, perçinleyen şey de bu olsa gerek: ortak hazlar ve heyecanlar. Sana en az Rhod kadar değer verdiğimi söyleyebilirim rahatlıkla, evet. Bir Slytherinin, 'gerçek dostu' olarak nitelendirebileceği biri varsa eğer, hiç çekinmeden söyleyebilirim ki siz ikiniz benim için öylesiniz.

Svetlana. N15rbq
~DesdemonaM.Hanas.
~Desdemona. Zıtlık oluşturan karakterlerimize rağmen, tüm tabuları yıkıp birbirimizle oldukça iyi geçinmemize zaman zaman şaşmıyor değilim. Beni güldürmekle kalmayıp, kendi içimde yaşadığım tüm duygularıma ortak olan yegâne kişi olma özelliğini taşıyor. Onu seviyor ve ona güveniyorum, ne olursa olsun yanımda olduğunu biliyorum ve bunu bilmek bana inanılmaz bir kuvvet veriyor. Hiç yanımdan ayrılma.

Svetlana. Selena_2
~EmmaAnnaMoraena.
~Tamamen zıttım diyebileceğim kişilerden biri. Benim sessiz yanımla çelişen oldukça sosyal bir yapısı var, ama bu onu sevmemi engellemiyor. Sanırım bir yönden birbirimize benziyoruz, ikimiz de Slytherin binasındakilerin kriterlerine göre fazla uçlardayız. Mesela ben fazla çekingenim, Emma ise fazla sosyal. Benden üç dönem küçük olmasına rağmen onu kendime yakın görüyor oluşumun sebebi bu olsa gerek.

Svetlana. C9253390
~AdrienClementKlein.
~Kütüphane'deydim, SYB ödevi için ihtiyacım olan bir kitabı arıyordum. Lakin ne kadar ararsam arayayım bulamamıştım kitabı, çıldırmak üzereydim. Ama neyse ki sen aradığım kitabı bana uzattın ve bir sürü dertten kurtardın. Konuşmaya başlamamızla birlikte birbirimize ne kadar çok benzediğimizi anladık, ikimiz de sakin ve sessiz insanlardık... Aramızdaki bağ giderek güçlendi ve en sonunda ayrılmaz iki dost hâline geldik. Beni anlayan kişilerden biri olman beni çok mutlu ediyor.

Eklenmek için bir adet ikon ve kurgu ile geliniz.

En son Svetlana Djevaczka tarafından C.tesi Tem. 03, 2010 3:57 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 16 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

Svetlana. Empty
MesajKonu: Geri: Svetlana.   Svetlana. Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 6:49 pm

Kurguyu biliyorsun.

Svetlana. 2hcm9hs Svetlana. 14sinpt
Svetlana. A2rnde Svetlana. Ftk8ko
Svetlana. V4aqsn Svetlana. 20u2wwn
Svetlana. 288v587 Svetlana. J75gtt
Jonelle Blanchard

Jonelle Blanchard

Svetlana. Empty
MesajKonu: Geri: Svetlana.   Svetlana. Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 7:34 pm

Evet, biliyorum, ahah. Very Happy Ekledim.
Martin Bradley Colt

Martin Bradley Colt

Mücadele Tarafı : Rüzgar nereye götürürse.
Sihirsel Soy : Melez doğumlu.
Evcil Hayvanı : Bilmem, siz söyleyin.

Svetlana. Empty
MesajKonu: Geri: Svetlana.   Svetlana. Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 8:58 pm

Svetlana. Binbonsnew1
O may Gad,çok seksiyim. Svetlana. Icon_coolöhöm, neyse;

Alıntı :

Svetlana. 108
Svetlana Djevaczka(I have to forget you otherwise I should forget myself..)
Ay
ışığının göle uzandığı güzel bir akşamda göl kenarında başka nefes alan
bir canlıyla karşılaşmayı geçtim bunun okuldaki en güzel kızlardan biri
olmasıgerçekten şanstı. Onu izlemeyi seviyordum, yüzündeki gülümseme
büyüleyici olarak tanımlanabilirdi. O akşam onu daha da tanıma fırsatı
bulduğumda mükemmel kişiliğinin de farkına vardım, gerçekten olağan
üstü bir insandı ki bu beni ona çekmiş olabilir. Çıktığımız zamanlarda
her zaman göz önünde gibiydik, ben şanslı köpeğin tekiydim. İlerleyen
zamanda kendimin bile inanmadığı soyutluğu ona açamadığım için
ayrıldık. Ama etkilenmedim, yok hayır hiç etkilenmedim. Yine de onun
adını duymak, hakkında koşulurken oradan olmak istemiyorum. Bir de onu
düşündüğümde deli gibi canım sıkılıyor. Yok ya, yine de etkilenmedim
ben. Etkilenmedim, değil mi?
Laetitia Jacques

Laetitia Jacques

Mücadele Tarafı : Ruhu gibi, karanlık...
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Lae.

Svetlana. Empty
MesajKonu: Geri: Svetlana.   Svetlana. Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 9:05 pm

Svetlana. Kroes1 Svetlana. Kroes2 Svetlana. Kroes3 Svetlana. Kroes4 Svetlana. Stock57 Svetlana. Stock59 Svetlana. D78 Svetlana. D71 Svetlana. D59 Svetlana. D63 Svetlana. D28 Svetlana. Doutzenicon03yf7 Svetlana. Doutzenicon09lw7 Svetlana. Doutzenicon14mj8

Kurguyu sen yapacakmışsın. Razz Svetlana. 939920
Björk Hjörtursdóttir
Kütüphane Görevlisi
Kütüphane Görevlisi
Björk Hjörtursdóttir

Sihirsel Soy : Bulanık.

Svetlana. Empty
MesajKonu: Geri: Svetlana.   Svetlana. Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 9:11 pm

İconlarımı Ariadne'nin lejantından şa'aparsın. O ikoncanlarım güzel çünkü. Bide Helle'nin lejantında var kurgu xD. Helle için bu ha Very Happy
Jonelle Blanchard

Jonelle Blanchard

Svetlana. Empty
MesajKonu: Geri: Svetlana.   Svetlana. Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 9:23 pm

Ekledim kiii.
Margeaux Deschanteh
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
Margeaux Deschanteh

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Vurucu
Rpg Puanı:
Svetlana. Left_bar_bleue93/100Svetlana. Empty_bar_bleue  (93/100)
Düello Gücü:
Svetlana. Left_bar_bleue30/60Svetlana. Empty_bar_bleue  (30/60)

Svetlana. Empty
MesajKonu: Geri: Svetlana.   Svetlana. Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 10:02 pm

Svetlana. 916prb86j5zu29ghpmsu Svetlana. Qy6w98wmc6w7cw5jbvq

Svetlana ile Trixie ilk tren yolculuklarında tanışmış olsunlar. Seçmen Şapka'da aynı binaya seçildikleri zamanda çok mutluymuşlar falan filan. Kısacası ilk senenin arkadaşları. Hala da iyi anlaşıyorlar... What a Face
Jonelle Blanchard

Jonelle Blanchard

Svetlana. Empty
MesajKonu: Geri: Svetlana.   Svetlana. Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 10:25 pm

Ekledim.
Jezebel Bauwens

Doğum tarihi : 11/06/96
Mücadele Tarafı : 'DarkSide.
Sihirsel Soy : ~PureBlood
Evcil Hayvanı : lakap? gerek yok

Svetlana. Empty
MesajKonu: Geri: Svetlana.   Svetlana. Icon_minitimePtsi Şub. 08, 2010 3:21 pm

Hani Rhodél? Svetlana. 939920
Jonelle Blanchard

Jonelle Blanchard

Svetlana. Empty
MesajKonu: Geri: Svetlana.   Svetlana. Icon_minitimePtsi Şub. 08, 2010 3:24 pm

Oha görmemişim öküzüm ben. Ekliyorum hemen aşkıım. Svetlana. Icon_cool
Rodya Petrovich

Rodya Petrovich

Svetlana. Empty
MesajKonu: Geri: Svetlana.   Svetlana. Icon_minitimePtsi Şub. 08, 2010 3:48 pm

Süper kurgu bal kabağım, çok beğendim ben. Svetlana. 939920
Jonelle Blanchard

Jonelle Blanchard

Svetlana. Empty
MesajKonu: Geri: Svetlana.   Svetlana. Icon_minitimePtsi Şub. 08, 2010 3:53 pm

Tabii olm.
Marquita Eason
Büyüceşura Hâkimi
Büyüceşura Hâkimi
Marquita Eason

Doğum tarihi : 27/12/94
Mücadele Tarafı : Aydınlık.
Sihirsel Soy : Muggle doğumlu.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Svetlana. Left_bar_bleue100/100Svetlana. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Svetlana. Left_bar_bleue0/0Svetlana. Empty_bar_bleue  (0/0)

Svetlana. Empty
MesajKonu: Geri: Svetlana.   Svetlana. Icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 11:41 am

Şimdiii. Olivia ile Rhodel son derece kanka olduklarından ötürüdür ki, böyle bir üçlü takılma durumu falan olabilir. İleri düzeyde olabilir yani dostlukları. O gece gezintilerine falan ortak olabilirim. Tanışmaları da ilk gün, daha körpeyken yaşanmıştır falan. ^^
İconlar var şurda.
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/o-paty-stradlin-t3120.htm
Jonelle Blanchard

Jonelle Blanchard

Svetlana. Empty
MesajKonu: Geri: Svetlana.   Svetlana. Icon_minitimeSalı Şub. 23, 2010 9:53 pm

Ekledim.
Adèle Beaumont
Karanlık Cadı
Karanlık Cadı
Adèle Beaumont

Mücadele Tarafı : Diğeri.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Svetlana. Empty
MesajKonu: Geri: Svetlana.   Svetlana. Icon_minitimePaz Şub. 28, 2010 7:53 pm

Svetlana. 2ia3jmcSvetlana. N15rbq

Ay lav yu beybe.
Jonelle Blanchard

Jonelle Blanchard

Svetlana. Empty
MesajKonu: Geri: Svetlana.   Svetlana. Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 8:55 pm

Tamamdır aşkam.
Laetitia Jacques

Laetitia Jacques

Svetlana. Empty
MesajKonu: Geri: Svetlana.   Svetlana. Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 4:05 pm

Artık düzeltebilirsin. İkimiz de altıyız. Very Happy
Jonelle Blanchard

Jonelle Blanchard

Svetlana. Empty
MesajKonu: Geri: Svetlana.   Svetlana. Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 6:09 pm

Asenağ, sadece ismin mi değişti, kurguların hâlâ aynı mı? Ona göre editleyeceğim bebek.
Laetitia Jacques

Laetitia Jacques

Svetlana. Empty
MesajKonu: Geri: Svetlana.   Svetlana. Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 7:57 pm

İsmim de kurgum da değişti. Lae içten içe büyük kinler besleyen, yalancı bir kız. Dışarıdan ne kadar soğuksa, içi o kadar eğlenceli ve samimi. Onun bu yüzünü bilen fazla kişi yok. İçki gibi alışkanlıkları yok ve erkekleri sadece kadınların yanında olmak için yaratılmış bir cinsiyet olarak görüyor. Zor güvenen ve zor güvenilmesi gereken biri. İkisinin de patlama noktasında olduğu bir zaman tanışmış olabilirler. Birbirlerini her zaman bina içinde gördükleri halde doğru düzgün bir muhabbetleri olmamış. Herkesin boş olduğu bir gün Kelid Aynası'nın önünde rastlamışlar birbirlerine. Aslında ikisinin de içinde neler saklı olduğunu öğrenmişler. Bundan sonra yakın arkadaş olmuşlar. Birbirlerine karşı samimi, başkalarına karşı bir o kadar soğuk. xD
Eva Jessica Moraena

Eva Jessica Moraena

Doğum tarihi : 05/06/96
Mücadele Tarafı : DarkSide''
Sihirsel Soy : PureBlood
Evcil Hayvanı : lakabı bana takmaya cesaret edebilcek msiin cnm?

Svetlana. Empty
MesajKonu: Geri: Svetlana.   Svetlana. Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 10:21 pm

Svetlana. Selena_11Svetlana. Selena_12Svetlana. Selena_16Svetlana. Selena_17Svetlana. Selena_18Svetlana. Selena_2

Kendi halinde yaşayan Emma, herkesin hayatında bir rol oynadığına göre, Svetlena için sosyal biri. Slytherin'lere göre fazla sosyal olduğunu düşünüyorsun. Sıradan bir kız, kimsenin kanına dokunduğu yok.
Jonelle Blanchard

Jonelle Blanchard

Svetlana. Empty
MesajKonu: Geri: Svetlana.   Svetlana. Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 3:52 pm

Ekledim.

Asenağ, üşenmediğim bir zaman editleyeceğim fıstık.
Anya Vasiliyev
Ravenclaw V. Sınıf & Sınıf Başkanı
Ravenclaw V. Sınıf & Sınıf Başkanı
Anya Vasiliyev

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Vurucu
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Svetlana. Empty
MesajKonu: Geri: Svetlana.   Svetlana. Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 4:40 pm

Yavruuuum. Svetlana. 7350 Magdalena Allaire yerine Anya'yı eklersin. Svetlana. 939920 Yakın arkadaştık. k5
Svetlana. Leighton165_dipte
Jonelle Blanchard

Jonelle Blanchard

Svetlana. Empty
MesajKonu: Geri: Svetlana.   Svetlana. Icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 4:09 pm

Tamamdır lejantımın gülü.

Svetlana.
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Svetlana.
» Svetlana Ivashkov