Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

# Gel vatandaş gel (:

+6
Adelaide Mondierre
Bridget Quixie
Mischa Ivanchev
Judy Kespéan
Jacqueline Campbell
Sydney V.Morgan
10 posters
YazarMesaj
Sydney V.Morgan

Sydney V.Morgan

Mücadele Tarafı : Aradığınız tarafa ulaşılamıyor. Lütfen başka bir taraflarınıza bakınız.
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Sid.

# Gel vatandaş gel (: Empty
MesajKonu: # Gel vatandaş gel (:   # Gel vatandaş gel (: Icon_minitimePerş. Ara. 10, 2009 12:29 pm

Karakter gıcır gıcır,yepyeni yani birkaç gündür yeni karakterin kurgusu hakkında kafa yoruyorum. Şimdilik bölük bölçük fikirlerden ibaret,temeli atma çabasındayım. Ama aramadan olmaz, yeni kurgusu ya da aşağıdaki kurgulara uyabilecek olan gelsin^^

• Üvey kardeş. Babalar aynı anneler farklı olacak. Karakterimin annesi hayat kadını, babam da ona sık uğrayan bir amca. Bir süre sonra gelmemeye başlayacak. Onu bir daha göremeyeceğim. Kardeşim olduğunu bilip bilmeyeceğini şu an düşünmedim ama gönüllü kişiyle kararlaştırılabilir. Ayrıca bu kişi okulu ekip durduğum ve iki kere sınıfta kaldığım için bana nasihat falan vermeli. (öyle abla modu işte.)[Claudine Delaoxn]
  • Eski bir erkek arkadaş falan. Beni sevmemiş biri olmalı, sadece kullanmış. Tipe göre değerlendirebilirim^^
  • Bana platonik biri lazım. Yakın arkadaşım ya da uzaktan süzen bir tip de olabilir.
  • Bir kanka lazım. Huyu suyu aynı da farklı da olabilir. Ama yine seçemece yapabilirim. Birden fazla olabilir ; [Genevieve Crystalia], [Jewelle Latona][Sasha Carter
    ][Crystal Xanei]

• Konuşturmaya çalıştığım kişi.[Giselle Dejaris]

• Ölümüne düşman lazım. Sebepler o kişiyle kararlaştırılabilir.

Şimdilik bu kadar. Sonra eklerim belki. Sizin fikrimiz varsa siz de damlayabilirsiniz. # Gel vatandaş gel (: Icon_biggrin

En son Sydney V.Morgan tarafından Perş. Ara. 17, 2009 11:37 am tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/lisa-shadow-t257
Jacqueline Campbell

Jacqueline Campbell

MesajKonu: Geri: # Gel vatandaş gel (:   # Gel vatandaş gel (: Icon_minitimePerş. Ara. 10, 2009 12:59 pm

Bu kankalık işi bana uyar.
Bu arada ilk aradığın üvey vs. de bizim kurguyla aynı yani benimkinin annesi de hayat kadını diğer Dejaris'lerle üvey kardeş oluyorlar. İşte annelerimiz dolayısıyla en başından beri tanışıyor olabiliriz.
Sydney V.Morgan

Sydney V.Morgan

Mücadele Tarafı : Aradığınız tarafa ulaşılamıyor. Lütfen başka bir taraflarınıza bakınız.

MesajKonu: Geri: # Gel vatandaş gel (:   # Gel vatandaş gel (: Icon_minitimePerş. Ara. 10, 2009 1:01 pm

Vaay,evet güzel olabilir. # Gel vatandaş gel (: Icon_biggrin
Tamamdır^^
Jacqueline Campbell

Jacqueline Campbell

MesajKonu: Geri: # Gel vatandaş gel (:   # Gel vatandaş gel (: Icon_minitimePerş. Ara. 10, 2009 1:03 pm

Ve birinin başlığına karakterden azcık bahsetmiştim orayı bulabilirsem onu sana pm'le yollayayım ve o konuştuğu "tek" kişi olayı da olabilirsin xP
Judy Kespéan

Judy Kespéan

Doğum tarihi : 08/05/97
Mücadele Tarafı : Karanlık
Sihirsel Soy : Safkanımsı
Evcil Hayvanı : Jud,Dy vs.

MesajKonu: Geri: # Gel vatandaş gel (:   # Gel vatandaş gel (: Icon_minitimePerş. Ara. 10, 2009 3:28 pm

Babanın çok yakın bir arkaşını kızı falan olabilir.Johanna'ya
Mischa Ivanchev
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Mischa Ivanchev

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
# Gel vatandaş gel (: Left_bar_bleue90/100# Gel vatandaş gel (: Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:
# Gel vatandaş gel (: Left_bar_bleue0/0# Gel vatandaş gel (: Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: # Gel vatandaş gel (:   # Gel vatandaş gel (: Icon_minitimePerş. Ara. 10, 2009 6:36 pm

Bana platonik biri lazım. Yakın arkadaşım ya da uzaktan süzen bir tip de olabilir. (Yakın arkadaş)

Yada bende kanka (:
Bridget Quixie

Bridget Quixie

Doğum tarihi : 25/04/60

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
# Gel vatandaş gel (: Left_bar_bleue0/0# Gel vatandaş gel (: Empty_bar_bleue  (0/0)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: # Gel vatandaş gel (:   # Gel vatandaş gel (: Icon_minitimePerş. Ara. 10, 2009 8:08 pm

Oha Selon. Beni en güzel yerlerden birine atıveer.
Sydney V.Morgan

Sydney V.Morgan

MesajKonu: Geri: # Gel vatandaş gel (:   # Gel vatandaş gel (: Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 6:59 pm

Judy,babamı tanımadığımdan o karkateri ekleyemedim.
Esra, kankaya ekledim (Mesajını okuyup bu sonucu çıkardım^^)
Haa Esra bu arada okulun ilk günü tanıştım seninle,kurguda öyle ekledim.
Busee,seni de oraya attım.
Bu arada kurgu belirledim yakında zaman bulursam lejant açarım # Gel vatandaş gel (: Icon_biggrinBu arada millet ben okuldan kaçıp yarım dönem okuyan bir karkaterim,yani mesela önceden gelmiyorum,tatillerde sanki orada dahilmiş gibi derslerimi falan tamamlıyorum. Bi de 18 yaşındayım iki kere 5.sınıfta kaldım,bu sene düzenleyip geçmeye çalışıyorum XD
Buse seni okuldan kaçmamda ve kaybolduğumu belli etmemede yardım eden arkadaşım mı yapsam?? Onaylarsan öyle yapacağım.
Sydney V.Morgan

Sydney V.Morgan

MesajKonu: Geri: # Gel vatandaş gel (:   # Gel vatandaş gel (: Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 11:53 pm

Adelaide Mondierre

Adelaide Mondierre

Doğum tarihi : 03/06/96
Mücadele Tarafı : Uğraşmıyor.
Sihirsel Soy : Ela - Gökçe melezi.
Evcil Hayvanı : Adel.

MesajKonu: Geri: # Gel vatandaş gel (:   # Gel vatandaş gel (: Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 12:32 pm

Kankan olurum Selüüüün.
Johanna Quenti

Johanna Quenti

Doğum tarihi : 08/05/97
Mücadele Tarafı : Tarafsız
Evcil Hayvanı : Anna

MesajKonu: Geri: # Gel vatandaş gel (:   # Gel vatandaş gel (: Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 1:28 pm

Banadabişeylerbulmalısın.
Claudine Delaoxn

Claudine Delaoxn

Doğum tarihi : 23/02/94
Mücadele Tarafı : Inky Dark.
Sihirsel Soy : Asil Kan

MesajKonu: Geri: # Gel vatandaş gel (:   # Gel vatandaş gel (: Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:08 pm

Üvey kardeş. Babalar aynı anneler farklı olacak. Karakterimin annesi hayat kadını, babam da ona sık uğrayan bir amca. Bir süre sonra gelmemeye başlayacak. Onu bir daha göremeyeceğim. Kardeşim olduğunu bilip bilmeyeceğini şu an düşünmedim ama gönüllü kişiyle kararlaştırılabilir. Ayrıca bu kişi okulu ekip durduğum ve iki kere sınıfta kaldığım için bana nasihat falan vermeli. (öyle abla modu işte.)

Benimde böyle bir düşüncem vardı. Kendi başlığım altında biriyle kararlaştırdık. Eğer kabul edersen üç üvey kardeş olabiliriz. Dediğin gibi anneler farklı, babalar aynı...
Sydney V.Morgan

Sydney V.Morgan

MesajKonu: Geri: # Gel vatandaş gel (:   # Gel vatandaş gel (: Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 8:19 pm

Herkes eklendi ama Dilara,aklında bir kurgu var mı? Benim hiçbir şey gelmiyor...# Gel vatandaş gel (: Icon_biggrin

Claudine Delaoxn demiş ki:
Üvey kardeş. Babalar aynı anneler farklı olacak. Karakterimin annesi hayat kadını, babam da ona sık uğrayan bir amca. Bir süre sonra gelmemeye başlayacak. Onu bir daha göremeyeceğim. Kardeşim olduğunu bilip bilmeyeceğini şu an düşünmedim ama gönüllü kişiyle kararlaştırılabilir. Ayrıca bu kişi okulu ekip durduğum ve iki kere sınıfta kaldığım için bana nasihat falan vermeli. (öyle abla modu işte.)

Benimde böyle bir düşüncem vardı. Kendi başlığım altında biriyle kararlaştırdık. Eğer kabul edersen üç üvey kardeş olabiliriz. Dediğin gibi anneler farklı, babalar aynı...

Tamam. Babamız olan herif büyücü di mi?
Bir de ben onu lejantta betimlerken sarışın falan diye betimledim,uyar mı?
Claudine Delaoxn

Claudine Delaoxn

Doğum tarihi : 23/02/94
Mücadele Tarafı : Inky Dark.
Sihirsel Soy : Asil Kan

MesajKonu: Geri: # Gel vatandaş gel (:   # Gel vatandaş gel (: Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 10:01 pm

Uyar uyar. =)
Dementia Bones
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Dementia Bones

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
# Gel vatandaş gel (: Left_bar_bleue100/100# Gel vatandaş gel (: Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: # Gel vatandaş gel (:   # Gel vatandaş gel (: Icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 5:47 pm

Oha Selin kurgu möhteşem. Yakın arkadaşlar kısmısına Carissa Schroeder'i atabilirsin. Dışlanmanın ve sürekli ezilmenin ne olduğunu fazlasıyla iyi biliyor.
Sydney V.Morgan

Sydney V.Morgan

MesajKonu: Geri: # Gel vatandaş gel (:   # Gel vatandaş gel (: Icon_minitimePerş. Ara. 17, 2009 11:35 am

Tamamdır ekledim Smile
Nicholas Lyndon
Kaçak
Kaçak

Sihirsel Soy : Safkan İngiliz.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
# Gel vatandaş gel (: Left_bar_bleue97/100# Gel vatandaş gel (: Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: # Gel vatandaş gel (:   # Gel vatandaş gel (: Icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 2:47 pm

Kanka işi bana uyar Selin xD

# Gel vatandaş gel (:
1 sayfadaki 1 sayfası