Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Carissa S c h r o e d e r

+5
Ivan Miroslav
Lillian Beaumont
Leitha Brown
Joseph Màphael
Anneliese Jurcksen
9 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Anneliese Jurcksen
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Anneliese Jurcksen

Mücadele Tarafı : Last efemin sanatçı adı eksik diye skroplamadığı tüm şarkılar.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Carissa S c h r o e d e r Left_bar_bleue100/100Carissa S c h r o e d e r Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Carissa S c h r o e d e r Left_bar_bleue0/0Carissa S c h r o e d e r Empty_bar_bleue  (0/0)

Carissa S c h r o e d e r Empty
MesajKonu: Carissa S c h r o e d e r   Carissa S c h r o e d e r Icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 9:00 pm

Carissa S c h r o e d e r 29wr805Carissa S c h r o e d e r 20jmnhx
`Carissa Schroeder`Cincinnati'li`Cadı`Ravenclaw IV. Sınıf`

En son Carissa Schroeder tarafından Cuma Kas. 20, 2009 6:56 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Anneliese Jurcksen
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Anneliese Jurcksen

Mücadele Tarafı : Last efemin sanatçı adı eksik diye skroplamadığı tüm şarkılar.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Carissa S c h r o e d e r Left_bar_bleue100/100Carissa S c h r o e d e r Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Carissa S c h r o e d e r Left_bar_bleue0/0Carissa S c h r o e d e r Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Carissa S c h r o e d e r   Carissa S c h r o e d e r Icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 9:03 pm

Mackenzie Irmağı kıyısı. Aralık, 1938.

Buzların arasında zar zor yürüyen üç kişi göze çarpıyor. Biraz onları tanıyınca Oksana ve Nick Schroeder olduğunu görüyorsunuz. Biraz daha yana baktığınızda Oksana’nın kardeşi Melisandré Syrczcke’yi görüyorsunuz. Oksana, Rus kökenli. İşte bu yüzden aile onları dışlıyor. Çünkü aile kurallarını çiğnediler. Schroeder aile kurallarına göre sadece Amerikalılarla evlenmeye izin vardı. Ama Oksana ve Nick birbirlerini seviyorlardı. Sırf bu yüzden ailenin onları asla bulamayacağı Mackenzie kıyısına yerleştiler. Yanlarına Melisandré’yi aldılar çünkü Mel, Oksana’yı yalnız bırakmak istemiyordu. Ancak burada yaşam tahmin ettikleri kadar kolay değildi. Üç aydan daha fazla dayanamadılar ve gitmeye karar verdiler. Ancak artık üç kişi değillerdi. Oksana artık bir can daha taşıyordu. Ve zaten yaşanılması çok çok zor olan bu yer hamile bir kadın için iyice çekilmez olmuştu. İşte bu yüzden acilen yola düşmüşlerdi. Ancak en çetin kışa denk gelmişlerdi. Yine de olağanüstü iradeleri ve kararlılıklarıyla vapura kadar gidebilmiş ve böylece bu cehennemden ayrılabilmişlerdi. Ancak hesaba katmadıkları bir olay onları bekliyordu. Ailenin diğer kısmı, onların geri döndüğünü anlamışlardı. Peki nasıl haberleri olmuştu? Sorunun cevabı çok basit. Melisandré onların arasındaki köstebekti. İlk kez Oksana’ya ihanet etmişti ancak bu ihaneti Oksana ve Nick’e çok pahalıya gelmişti.

Ohio, Cincinnati. Ocak, 1939

Zavallı Nick ve Oksana Melisandré’ye inanmakla çok büyük bir hata etmişlerdi. Ancak içlerindeki saflık onları buna zorlamıştı. Ancak Melisandré’nin ihanetini fark etmeleri çok uzun sürmeyecekti. Greengrass Parkı’nda dolaşırken adi saldırıya maruz kaldılar ve Oksana o an hayatının en büyük acısını yaşadı. Hayatını ona adadığı, hayatının anlamı Nick’i affedilmez lanetten kaybetmişti. Acı içerisinde Melisandré’ye döndüğünde onun doğrulttuğu asayı gördü ve işte o an acısına yeni bir acı eklendi. Öz kardeşi ona ihanet etmişti. Ancak Melisandré’nin büyü yapamama *becerisi* onu ve bebeğini ölümden kurtardı. O günden sonra Oksana kaçtı ve bebeğini korumaya çalıştı. Çünkü bebeği ona Nick’i hatırlatan tek şeydi. Onu büyüttü. Adını ise, aslında Oksana’ya büyük bir şekilde ihanet eden, ancak saf Oksana’nın canından çok sevdiği biricik kardeşi Melisandré’den aldı. Adı benzese de huyları benzemedi teyzesine. Belki de dünyada görülebilecek en saygılı ve en bağlı kişi oldu.

Yıllar sonra geçmişini ayrıntısıyla bilerek yaşamaya devam etti Schroeder ailesi. Soylarının bozulmuş olduğu gerçeği hâlâ bazı diğer aile üyelerini fazlasıyla rahatsız ediyordu. Ancak aile içi bölünme gerçekten büyük bir sorundu. Aileyi içten parçalamakla eş değerdi. Bir kısım İmkansız Schroeder, diğer kısım Saf Schroeder. İmkansız Schroederler, soylarına Oksana’nın kanı kanışmış aile bireylerinden oluşuyordu. Saf Schroederler ise soylarına henüz hiç yabancı kanı karışmamışlardan oluşuyordu. Saf Schroederler, İmkansız Schroederleri her zaman eziyorlardı. Bu yüzden imkansızların tarafındakiler her zaman içlerinde bir ezilme duygusuyla yaşamışlardır. Ayrıntılı inceleyeceğimiz hikaye, İmkansız Schroederlerin içinden biri. Carissa Schroeder. Adını; babası Mathias’ın Saf Schroeder hayranlığı dolayısıyla, Nick Schroeder’i öldüren Walter Schroeder’in kızından almıştır. Babası imkansızlardan biri olmaktan nefret ediyordu. Bu yüzden mümkün olduğunca saflara yakın durmaya çalışıyordu. Safların hepsi zekiydi tabii. Mathias’ı her türlü işlerinde kullandılar. Dışarıdan bakanlar iki aile parçasını birbirinden ayırt edemezdi. Ancak aralarında gerçekten çok büyük bir fark vardı. Saflara baktığınız zaman her zaman burunlarını havada görürsünüz. Ancak imkansızların üzerinde sanki görünmez bir yer vardır. Hepsi yerin altına girmiş gibidirler. Gerçek kimliklerini hep reddetmezlerdi ancak. Her zaman kimliğini reddeden kişi Mathias olmuştur. Carissa’dan, öz kızından nefret ediyordu. Carissa işte bu yüzden nefretle büyüdü. Sevgi görmemesinin nedeni hem babasının aptallığıydı; hem de Mathias’dan, öz kocasından çok korkan Gryffindor mezunu Larissa’nın Carissa’yı korumayışıydı. Larissa, Mathias’ı çocukluğundan beri sevmişti. Ancak Hogwarts’da Mathias Slytherin’e girmişti, Larissa Gryffindor’a. Bu da zaten Larissa’yı takmayan Mathias’ı iyice ondan uzaklaştırmıştı. Larissa onu kaybetmek istemiyordu. Bu yüzden sadece seyirci kalmakla yetiniyordu. Carissa’nın örnek alacağı kimse kalmamıştı. Hiçbir zaman da olmayacaktı. İçindeki boşluk hissiyle hayatına devam etti Carissa. O boşluk, sevginin olması gereken yerdeydi. Ancak o sevgi ne demek onu da bilmiyordu. Ta ki Hogwarts mektubunu alıncaya kadar. Mathias çok karşı çıktı oraya gitmesine. Eğer Carissa giderse Mathias kime eziyet edecekti? Ancak Larissa geç kalmış annelik görevini yaptı ve Carissa’nın Hogwarts’a gitmesini sağladı. Kalabalık ortamlarda, herkes annesiyle veya babasıyla vedalaşırken Carissa’nın yaptığı tek şey onları bir heykel gibi izlemek oldu. Ancak Hogwarts, onu sevgiyi öğretmeden bırakmayacaktı. Okulda onun gibi birçok öğrencş vardı. Dışlanmış, itilmiş ve kakılmış. Elbette Carissa’nınki kadar şiddetli değildi onlarınki. Ancak yine de varlardı işte. Onlarla iyi anlaştı. Sevgiyi, ancak onlu yaşlarda öğrendi. O da yarım yamalak. Anne ve baba sevgisi yoktu içinde. Belki de bir genç kızın ihtiyacı olan en önemli şey, ne olursa olsun ona uzanan şefkatli bir eldi. İşte bu, Carissa’da asla olmayan ve bir daha da olamayacak şeydi.

Anneliese Jurcksen
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Anneliese Jurcksen

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Carissa S c h r o e d e r   Carissa S c h r o e d e r Icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 9:07 pm

L E J A N T

Carissa S c h r o e d e r 2jb4pde
Nathaniel Morel
Onunla tren istasyonunda boş boş dolaşırken karşılaştım. İlk gördüğüm andan beri içimde ona karşı bir kıpırtı oldu. O mutlaka benim olmalı diye düşündüğümü hatırlıyorum. Belki de hayatımda en bencil olduğum andı. Ancak o beni görmemişti bile. Yine kaybettim diye düşündüğümü hatırlıyorum. İşte bu yüzden çok üzülmüştüm. Kafamda bu düşünceler dolaşırken geldim Hogwarts'a. Orada onu görür görmez sevinçten zıplayıp onun boynuna atlamak istedim. Ancak kendimi tutmalıydım elbette. Daha sonra beni fazlasıyla mutlu eden iki şey oldu. İlki, aynı binadan olmamız; ikincisi ise iksir dersi çıkışında onunla çarpışmamız! Heyecandan zaten konuşamazken bir de bana gülümseyince işte orada bayılacak gibi oldum. Ah, iyi ki bu olmadı. Eğer olsaydı tamamen rezil olacaktım. Daha sonra sürekli onu görür oldum. Her seferinde bana gülümsüyordu. Daha sonra bana o soruyu sorunca. O kadar sevindim ki resmen boynuna atladım. İçimdeki buz tabakasını eriten kişi. Ona minnettarım! Ancak her şeyden önemlisi onu çok seviyorum. Onu kaybetmek istemiyorum. Umarım kaybetmem. Çünkü kaybedersem, bu sefer gerçekten bunalıma gireceğim.
[Duygusal]

Emma Elle Xanei
Carissa S c h r o e d e r 48
Okuldan tanıyorum. Hatta tanıdığım tek Hufflepuff o. Onu gördükçe selam veriyorum. O da bana veriyor. İyi bir arkadaşım diyebilirim. Çok iyi niyetli. Kin beslemiyor ve sürekli gülüyor. Hatta beni gülmeye alıştıran kişi desem yalan olmaz. Umarım her zaman böyle iyi anlaşmaya devam edebiliriz. Bunu istiyorum. Ancak o da aynı görüşte mi bilmiyorum. Derslerinin bazılarında ona yardımcı oluyorum. Karşılık beklemeden yapıyorum bunu. Hatta belki de ilk defa içimden gelerek yapıyorum.
[Olumlu]

Melanie Moreau
Carissa S c h r o e d e r 16k6s8g
[Kurgu Eklenecek]
[Olumlu]

Crystal Xanei
Carissa S c h r o e d e r 72456022
[Kurgu Eklenecek]
[Olumlu]

Aurelia Crhyseis
Carissa S c h r o e d e r Avril_lavigne_032
Onunla görkemli bahçede tanıştım. Üzerinde Slytherin cübbesini görünce açıkçası korktum. Diğerleri gibi olduğunu düşündüm. Ancak öyle olmadığı gerçeği beni çok rahatlattı. Nereden mi anladım? Ona yanlışlıkla çarptığımda özür dilememi kabul etti ve sonra benimle konuşmaya başladı. Bana benzemesi de beni ona çekiyor. Yani fiziksel olarak benzemiyoruz. Ancak ruhsal olarak aslında aynı olduğumuz da aşikâr. Yanlızca bunu anlamamız için biraz daha zaman olduğunu düşünmekten de kendimi alamıyorum. Lia aslında gerçekten iyi biri. Yanlızca diğerleri bunu anlamak istemiyor. Gerçi bunu anlamak zor. Dışarıdan bakıldığında aslında kapatılmak istenmeyen, ancak zorla kapatılan sahne perdesi gibi. Tekdüze, soğuk ve vurdumduymaz. Ancak eğer onunla iyi arkadaş olma niyetindeyseniz, sahne perdesinin ardındaki olağanüstü oyunu görmeye hak kazandınız demektir. Ve inanın buna asla pişman olmazsınız.
[Olumlu]

Steve D. Strong
Carissa S c h r o e d e r 868004471
[Kurgu Eklenecek]
[Duygusal]

Alcyone Lancashire
Carissa S c h r o e d e r 314ou4h
[Kurgu Eklenecek]
[Olumlu]

Maurellé Nemesis Argyris
Carissa S c h r o e d e r Zwdq9l
[Kurgu Eklenecek]
[Olumlu]

Eklenmek için:
Spoiler:

En son Carissa Schroeder tarafından Paz Ara. 06, 2009 12:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Joseph Màphael
Gryffindor VI. Sınıf
Gryffindor VI. Sınıf
Joseph Màphael

Mücadele Tarafı : Sessizlik.
Sihirsel Soy : safkan.
Evcil Hayvanı : zula, siyah bir danua.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Carissa S c h r o e d e r   Carissa S c h r o e d e r Icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 9:11 pm

Siftahı ben yapıyorum. Kurgu sana kalmış.

Carissa S c h r o e d e r Dekker15Carissa S c h r o e d e r Thomas-Dekker-thomas-dekker-6972424-100-100
Anneliese Jurcksen
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Anneliese Jurcksen

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Carissa S c h r o e d e r   Carissa S c h r o e d e r Icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 9:15 pm

Ekledim Carissa S c h r o e d e r 939920
Joseph Màphael
Gryffindor VI. Sınıf
Gryffindor VI. Sınıf
Joseph Màphael

Mücadele Tarafı : Sessizlik.
Sihirsel Soy : safkan.
Evcil Hayvanı : zula, siyah bir danua.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Carissa S c h r o e d e r   Carissa S c h r o e d e r Icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 9:18 pm

Bu ne lan. Püü sana. asdf. Ne kadar da duygudan yoksun cümleler bunlar. Öh yani. Romantiklik falan hepsi gitti . Carissa S c h r o e d e r Suspect
Leitha Brown

Doğum tarihi : 08/05/97
Mücadele Tarafı : Aydınlık
Sihirsel Soy : Safkanımsı
Evcil Hayvanı : Leit

MesajKonu: Geri: Carissa S c h r o e d e r   Carissa S c h r o e d e r Icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 9:29 pm

Carissa S c h r o e d e r Th_amanda5

Arada selamlaşıyormuşuz,birbirimizi seviyormuşuz filan.Fazla kazmayım bu konulardada.
Anneliese Jurcksen
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Anneliese Jurcksen

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Carissa S c h r o e d e r   Carissa S c h r o e d e r Icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 8:24 am

Oha Miğve tamam lan bunu sen istedin Carissa S c h r o e d e r Suspect

Leitha, ekliyorum.
Lillian Beaumont
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lillian Beaumont

Mücadele Tarafı : Diğeri.
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:
Carissa S c h r o e d e r Left_bar_bleue30/60Carissa S c h r o e d e r Empty_bar_bleue  (30/60)

MesajKonu: Geri: Carissa S c h r o e d e r   Carissa S c h r o e d e r Icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 10:33 am

Hıh şimdi oldu bebişiim xD
Ivan Miroslav
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Ivan Miroslav

Mücadele Tarafı : Tarafsız.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Carissa S c h r o e d e r Left_bar_bleue97/100Carissa S c h r o e d e r Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Carissa S c h r o e d e r   Carissa S c h r o e d e r Icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 12:20 pm

Iconlar lejantta gulüm, ekleyiver bebişim.
Anneliese Jurcksen
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Anneliese Jurcksen

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Carissa S c h r o e d e r   Carissa S c h r o e d e r Icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 12:35 pm

Ekledim Carissa S c h r o e d e r 939920
Lillian Beaumont
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lillian Beaumont

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:
Carissa S c h r o e d e r Left_bar_bleue30/60Carissa S c h r o e d e r Empty_bar_bleue  (30/60)

MesajKonu: Geri: Carissa S c h r o e d e r   Carissa S c h r o e d e r Icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 10:35 pm

Carissa S c h r o e d e r 333emgzCarissa S c h r o e d e r Ir8420Carissa S c h r o e d e r 28ui7hh

Ekle böbööm.
Anneliese Jurcksen
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Anneliese Jurcksen

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Carissa S c h r o e d e r   Carissa S c h r o e d e r Icon_minitimeC.tesi Ekim 31, 2009 7:22 pm

Ekledim de kurguyu yazmaya üşendim bi' ara hallederim artık x).
Bridget Quixie

Bridget Quixie

Doğum tarihi : 25/04/60

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Carissa S c h r o e d e r   Carissa S c h r o e d e r Icon_minitimeC.tesi Ekim 31, 2009 11:01 pm

Beybi, lejanta gitmeye üşendim döv beni... İkoncanlarımı alıver oradan Jared ve Crystal'ı ekle. İkiside olumlu oluversin. Jared seni sadece çekici bulsun. Crystal belki arkadaş olarak görebilir. Razz
Anneliese Jurcksen
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Anneliese Jurcksen

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Carissa S c h r o e d e r   Carissa S c h r o e d e r Icon_minitimePaz Kas. 01, 2009 10:53 am

Bu seferki üşengeçlik değil. Bu sefer beynim durdu aklıma gelince eklerim kurguyu Carissa S c h r o e d e r Icon_razz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Carissa S c h r o e d e r   Carissa S c h r o e d e r Icon_minitimePerş. Kas. 05, 2009 2:44 pm

Carissa S c h r o e d e r Iconscarlettjohanssonbl
Aurelia'yı da ekleyiver kuzuş. =P
Lillian Beaumont
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lillian Beaumont

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Carissa S c h r o e d e r   Carissa S c h r o e d e r Icon_minitimeC.tesi Kas. 07, 2009 10:28 pm

İcon değişikliği ^^
Carissa S c h r o e d e r 2d1pds2Carissa S c h r o e d e r 28lswn5Carissa S c h r o e d e r 16k6s8g
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Carissa S c h r o e d e r   Carissa S c h r o e d e r Icon_minitimePaz Kas. 15, 2009 7:55 pm

Carissa S c h r o e d e r 2hdcxf6Carissa S c h r o e d e r 33oqybtCarissa S c h r o e d e r 20sya93
Bir ünlü değişikli daha ve ben. Very Happy
Anneliese Jurcksen
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Anneliese Jurcksen

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Carissa S c h r o e d e r   Carissa S c h r o e d e r Icon_minitimePaz Kas. 15, 2009 8:56 pm

Geç de olsa hallettim =D.
Darja Iornihell
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Darja Iornihell

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Carissa S c h r o e d e r Left_bar_bleue93/100Carissa S c h r o e d e r Empty_bar_bleue  (93/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Carissa S c h r o e d e r   Carissa S c h r o e d e r Icon_minitimePaz Kas. 15, 2009 9:13 pm

Pek tanışmıyoruz ama olumlu bi yerlere eklersin:

Carissa S c h r o e d e r Sw1osmmimn9x8ldlywc Carissa S c h r o e d e r 8xrsnp0telg7c0686bf Carissa S c h r o e d e r 3y6nefyyhijr5ahztbz9
http://ahouseofnightrpg.turkforumpro.net/portal
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Carissa S c h r o e d e r   Carissa S c h r o e d e r Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 6:44 pm

Carissa S c h r o e d e r Avril_lavigne_029Carissa S c h r o e d e r Avril_lavigne_030Carissa S c h r o e d e r Avril_lavigne_032
Bir ünlü değişikliği daha ve ben.
Anneliese Jurcksen
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Anneliese Jurcksen

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Carissa S c h r o e d e r   Carissa S c h r o e d e r Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 6:54 pm

Sılaz'a saygıyla bir OHA çekiyorum ve değiştirdiğimi bildiriyorum.

Laurëra, taraf olayına karışmayan bir Ravenclaw öğrencisinin karanlık cadı tanıması çok tuhaf değil mi sence de?
Darja Iornihell
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Darja Iornihell

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Carissa S c h r o e d e r Left_bar_bleue93/100Carissa S c h r o e d e r Empty_bar_bleue  (93/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Carissa S c h r o e d e r   Carissa S c h r o e d e r Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 6:56 pm

Tamam vazgeçtim (:
http://ahouseofnightrpg.turkforumpro.net/portal
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Carissa S c h r o e d e r   Carissa S c h r o e d e r Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 8:30 pm

Carissa S c h r o e d e r 2q1s613
Asdf. Razz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Carissa S c h r o e d e r   Carissa S c h r o e d e r Icon_minitimeC.tesi Kas. 21, 2009 6:29 pm

Flood.
Ünlü değişimi.
Carissa S c h r o e d e r Eze35s Carissa S c h r o e d e r 295coxe Carissa S c h r o e d e r 2uyp3rn

Carissa S c h r o e d e r
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Carissa
» Carissa Kişiliği Arıyor.