Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Carissa

2 posters
YazarMesaj
Anneliese Jurcksen
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Anneliese Jurcksen

Mücadele Tarafı : Last efemin sanatçı adı eksik diye skroplamadığı tüm şarkılar.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Carissa Left_bar_bleue100/100Carissa Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Carissa Left_bar_bleue0/0Carissa Empty_bar_bleue  (0/0)

Carissa Empty
MesajKonu: Carissa   Carissa Icon_minitimeC.tesi Ekim 24, 2009 3:46 pm

Rp puanım diğer karakteriminki. 85 olarak geçirilirse sevinirim.

Ad" Carissa
Soyad" Schroeder
Sorular"
>>
Bir düelloda karşınızda ki kişi yere düştü. Sizin onu yenme şansınız var. Ancak bu arkadan saldırma olur çünkü çok zor durumda. Ona saldırırmıysını? Neden?"

Saldırırdım. Düşmesi kendi hatası. Eğer saldırmazsam, bu çok büyük bir aptallık olur.

>> En sevdiğiniz ve yapmak istediğiniz büyü nedir? Neden?"

Absorphe Protegrus. Bu büyüyü yapmak istememdeki en büyük amaç korunmak değil, çok az kişinin yapabildiği bu büyüyü benim de yapabildiğimi göstermek istemem olur heralde. Büyüleri öğrenmek için çok çalışıyorum.

>> Hogwarts'a gelirken bir büyü öğrendiniz mi? Onu yaparken zorlandınız mı? Eğer zorlandıysanız bunun nedenleri neler?"

Evet, birkaç büyü öğrendim. Bunları yaparken zorlandığım söylenemez. Hatta hiç zorlanmadım bile denebilir. Çalışma azmim sayesinde kolayca yaptım. Hatta biraz işi kurcalayınca bu konuda oldukça yetenekli olduğumu farkettim.

>> Büyük bir koridordasınız ileride dört kapı var. Kapılardan biri siyah, diğeri beyaz, ortadaki gri ve en sağdaki tahta renginde hangisni seçersiniz? Neden?"

Biraz düşünürüm. Çünkü kimse durup dururken bir koridora farklı renkli dört kapı koymaz. Daha sonra siyah ve beyazı elerim çünkü iyiliği ve kötülüğü temsil ediyorlar diye düşünürüm. Eğer ikisi de konmuşsa mutlaka bir şaşırtmaca olur. Tahta da çok eski görünür gözüme. Griyi seçerim galiba. Yine de o an hangisi aklıma yatarsa onu seçerim.

Spoiler:
Beatrix Monchrétien

Beatrix Monchrétien

Sihirsel Soy : özkan.
Evcil Hayvanı : Trix.

Carissa Empty
MesajKonu: Geri: Carissa   Carissa Icon_minitimeC.tesi Ekim 24, 2009 3:48 pm

Ravenclaw.

Carissa
1 sayfadaki 1 sayfası