Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Slytherin Masası

2 posters
YazarMesaj
Lord Voldemort

Lord Voldemort

Slytherin Masası Empty
MesajKonu: Slytherin Masası   Slytherin Masası Icon_minitimeCuma Eyl. 25, 2009 6:07 pm

....
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Doğum tarihi : 11/08/93
Mücadele Tarafı : Lucifer
Sihirsel Soy : 33. dereceden safkan Mason.
Evcil Hayvanı : İber Vaşağı.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
Slytherin Masası Left_bar_bleue90/100Slytherin Masası Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:
Slytherin Masası Left_bar_bleue0/0Slytherin Masası Empty_bar_bleue  (0/0)

Slytherin Masası Empty
MesajKonu: Geri: Slytherin Masası   Slytherin Masası Icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 5:50 am

Büyük kapi, ardina kadar açilir açilmaz, klasik sölen kalabaligi bizi ilgiyle karsilamisti. Her zamankinden fazla etkileyici yürümeye çalisiyordum. Aldigim egitimlerin faydasini görebiliyordum sanirim. Bizi isaret eden parmaklar görüyordum ve yiyecekmisim gibi bakan erkekler... Agizlarinin salyasini silmeye pek niyetli degilmis gibiydiler. Ben de halimden sikayetçi degildim. Ellerimi belime koyarak Slytherin masasina dogru yürümeye devam ettim. Olivia ve Gabrielle, hemen arkamda; Carl ve Mark ise onlarin çaprazindaydi. Bizi izleyenler arasinda sinsi bakislar da hemen farkediliyordu. Kiskançlik, nefret ve düsmanlik kokan bakislar... Yaptigim seyleri takdir etmeyen, bes paralik olmadigimi düsünen bakislar... Umrumda degildi. Her zamanki gibi ana odaklanip ilerledim. Biraz sonra yapacagimiz sey yüzünden büyük ihtimalle uyari alacaktik ama degecegini düsünüyordum. Gabrielle, çikardigi sesle anin geldigini haber veriyordu. O anda üzerimdeki pelerini hizla çikarip birkaç adim yürümeye devam ettik. Yöneticilerin surat ifadelerini görmek istemiyordum. Memnun ya da degildiler. Bakmayacaktim. Neyse ki sovumuz etkisini göstermisti. Üzerimdeki kiyafetleri görenlerin artan çigliklari, kulak tirmalayiciydi. Bu kadar sovun yeterli oldugu kanaatindeydim. Pelerinlerimizi geri bagladik ve Carl, Ravenclaw masasina dogru gitti. Onu görmezden gelip kendime yer ariyordum. Mark'a oturmak istedigim yeri isaret edince oraya gitti ve alani benim için fazlasiyla açiverdi. Ona tesekkür ettikten sonra gördügüm tanidik yüzler sayesinde yeniden mutlu olmustum. Birçok tebrik sonrasi Mark ve Olivia'yla koyu bir sohbete basladik.

Slytherin Masası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gryffindor Masası
» Ravenclaw Masası
» Hufflepuff Masası
» Muzurluk (Slytherin erkekleri xD)
» Slytherin Tribünü.