Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Muzurluk (Slytherin erkekleri xD)

2 posters
YazarMesaj
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Doğum tarihi : 11/08/93
Mücadele Tarafı : Lucifer
Sihirsel Soy : 33. dereceden safkan Mason.
Evcil Hayvanı : İber Vaşağı.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
Muzurluk (Slytherin erkekleri xD) Left_bar_bleue90/100Muzurluk (Slytherin erkekleri xD) Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:
Muzurluk (Slytherin erkekleri xD) Left_bar_bleue0/0Muzurluk (Slytherin erkekleri xD) Empty_bar_bleue  (0/0)

Muzurluk (Slytherin erkekleri xD) Empty
MesajKonu: Muzurluk (Slytherin erkekleri xD)   Muzurluk (Slytherin erkekleri xD) Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 1:14 pm

Koridorlarda, ağır adımlarla ilerliyordum. Erkeklerdeki bütün gözler ise her zamanki gibi üzerimdeydi. Hepsi, beni yiyecek, aç kurtlar gibi süzüyorlardı. Şehvetle saçlarımı savurup ilerlemeye devam ettim. Bazen erkekler gerçekten aptal oluyorlardı. Hele yüz vereceğimi düşünen geri zekalılar... Derin bir nefes alıp merdivenlerden zemin kata inmeye başladım. Arkamdan ayak sesleri duyuyordum. Takip mi ediliyordum, yoksa bana mı öyle geliyordu? Arkamı döndüm. İki ya da üç erkek tarafından izleniyordum. İlginçti. Başıma böyle bir olay ilk defa gelmiyordu ama yine de çok heyecanlıydım. Belli ki macera arıyorlardı. * İstiyorlarsa göster onlara kızım. * diye geçirdim. Güzel bir oyun oynamak iyi olacaktı. Aldığım mankenlik dersleri şimdi daha çok işe yarayacaktı. Etkileyici adımlarla daha seksi yürümeye başladım. Biliyordum. Sonuna kadar geleceklerdi. Ve ben onlara istedikleri şeyin tamamını olmasa da, bir kısmını verecektim. Ortak Salon'a giriş kapısının önüne geldiğimde hala beni uzaktan izlediklerini farkettim. Hımm... Güzeldi... Gözlüklerimi düzelterek kapıyı açtım ve içeri girdim. Buraya girmeleri için Slytherinli olmaları gerekirdi ama bir erkek neyi elde etmek istiyorsa ederdi. Kapının gıcırtısını duyduktan sonra arkama döndüm. Karşımda dimdik duruyorlardı...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Muzurluk (Slytherin erkekleri xD)   Muzurluk (Slytherin erkekleri xD) Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 7:08 pm

Ortak salon her zaman olduğundan daha sessizdi. İnsanlar derste olmalı diye düşündüm. Aklıma başka bir neden gelmiyordu ki. Camın ardındaki manzaraya dalıp gitmişken kapının açıldığını farkettim. Yansımadan onun Sonia olduğunu anlamıştım. Kendisiyle uzun süredir konuşmuyordum. En son dördüncü sınıfın yazında kompartımanda kısa bir muhabbetimiz olmuştu. Ona dönüp selam verecekken arkasından iki erkek daha beliriverdi. Benim dönemimden değildiler. Sanırım benden bir dönem daha alttılar. İkisi de Sonia'ya yiyecek gibi bakıyorlardı. Bir şeyler olacağını hissetmiştim. Ancak Sonia'yı tanıdığımdan şimdilik hareketi geçmemeyi tercih ettim. Belki de onları buraya kadar kendisi getirtmişti ki kendisi bir veela olduğu için her erkeği baştan çıkarabilecek kabiliyete sahipti.
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Muzurluk (Slytherin erkekleri xD) Left_bar_bleue90/100Muzurluk (Slytherin erkekleri xD) Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:
Muzurluk (Slytherin erkekleri xD) Left_bar_bleue0/0Muzurluk (Slytherin erkekleri xD) Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Muzurluk (Slytherin erkekleri xD)   Muzurluk (Slytherin erkekleri xD) Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 7:22 pm

Odaya giren çocuklar beni git gide korkutmaya başlıyorlardı. Bunlar, gördüğüm her erkekten daha yiyici bakıyorlardı. Üstelik kalıplıydılar. Onları tek başıma haklamak zor olabilirdi. Yavaş yavaş üzerime doğru gelmeye başladılar. Birisi elini yavaşça kalçalarıma doğru uzatmak isteyerek;

" Imm... Gel bakalım süperstar! "

dedi.

" Tadını merak ediyoruz doğrusu. "

Ne yapacağımı bilmiyordum. Çocuğun eline vurarak onu kendimden uzaklaştırdım. Bir anda suratı sertleşmişti ve bende ne yapacağımı bilemiyordum. Birden beynimde bir ampul yandı. İkisini de deri koltukların üzerine ittim.

" Gerçekten merak ediyor musunuz bakalım? "

İkisi de ağzından salyalar akan, sağdık köpekler gibi kafalarını salladılar. Masanın üstünde duran meyve suyunu elime aldım ve onlara arkamı dönerek yaptığımı göremeyecekleri bir açı oluşturmaya çalıştım. İkisinin de bakmadığına emin olur olmaz parmağındaki yüzüklerden herhangi birinin kapağını açarak meyve suyunun içine boşaltıverdim. Şu durumda en iyi yöntem onları zehirlemek olacaktı. Fakat umarım kattığım zehir, ölümcül olanlardan biri olmazdı. Yoksa başıma büyük bir bela açacaktım. İşim bittiğinde kendimi toparlayarak onlara döndüm. Hala yılışık bir şekilde bekliyorlardı. Dikkatlerini çeksin diye karıştırdığım kaşığı uygunsuz bir şekilde yalayarak zehrin tadına baktım. Ohh... Öldürücü olan değildi. Gülümsedim. Dudaklarımı büzüştürerek;

" Önce bir şeyler içmek istersiniz diye düşünmüştüm. "

Elimdeki bardakları bir anda alıp diklemeye başladılar. Ne olacağını merakla bekliyordum. Yanlarına oturdum ve derin bir uykuya dalmalarını bekledim. Biri yavaşça boynuma doğru süzülmeye başlamıştı. Bu arada sersemleştiği de belli oluyordu. Belli belirsiz şeyler sayıklıyor, öpmeye devam ediyordu. Ayağa kalkarak uzaklaşmaya çalıştım. Fakat beni geri çekerek ilginç bir şey yapmaya başladı; yavaş yavaş pantolonunun düğmelerini açıyordu. Çırpınmaya başladım. Fakat imkansızdı. Çok ilginçti. Zehir onu etkilememişti bile. Diğer çocuk ise gözleri açık bir şekilde, baygın, yatıyordu. Onun için endişeliydim. Zehir ağır gelmiş olabilirdi. Çığlıklar atmaya başladım. Bu saatte koskoca ortak salona kimse uğramaz mıydı?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Muzurluk (Slytherin erkekleri xD)   Muzurluk (Slytherin erkekleri xD) Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 7:36 pm

Bir köşede olanları izlemek cazip görünse de Sonia'yı bu iri kıyım dördüncü sınıf çocuğunun elinden kurtarmalıydım. Sonuçta onları baştan çıkarmaya çalıştıysa da bu kadarını istememişti herhalde. Diğer çocuk kadehteki şeyi içer içmez sızmıştı. Sonia'nın çığlıkları bütün ortak salonda yankılanıyordu. Ancak onu dışarıdan kimse duyamazdı ki. Ortak salonun kapısı ses geçirmeyecek şekilde büyülenmişti. Hafifçe esneyerek asamı kot pantolonumdan çıkardım. Zarif bir bilek hareketiyle büyülü sözcükleri mırıldandım.

''Petrificus Totalus!''

Sonia'ya saldıran çocuk aniden hareketsiz kaldı. Tıpkı bir heykel gibi yana devrilişini izledim kısa bir süre. Zavallı çocuk, kızlara nasıl yaklaşılacağını gerçekten bilmiyordu. Sonia'ya doğru dönerek hafifçe güldüm.

''Ah Sonia, başına daha ne dertler açacaksın acaba. Ben olmasam bu çocuğun sana yapacaklarını düşünemiyorum bile.''

Hafif keyifli bir tavırla yüzüne baktım. Terlemiş gibiydi. Eh, neredeyse tacize uğrayacaktı. Ancak ben olduğum için oldukça şanslıydı. İnsanları kurtarmak hobim mi olmaya başladı ne?
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Muzurluk (Slytherin erkekleri xD)   Muzurluk (Slytherin erkekleri xD) Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 7:43 pm

Bir anda sihirli bir fısıldama duydum.

" Petrificus Totalus! "

Üstümdeki çocuk bir anda hareketsiz kalmıştı. Adi, pisliği kenara iterek ayağa kalktım. Gerçekten çok sinirlenmiştim. Çocuğa tekmeler atmaya ve küfürler etmeye başladım. Beni kurtaran kişiyi merak etmiştim. Arkamı döndüm. O anda gerçekten nutkum tutulmuştu. Kyle, karşımda etkileyici bir gülümsemeyle bana bakıyordu.

" Ah Sonia, başına daha ne dertler açacaksın acaba. Ben olmasam bu çocuğun sana yapacaklarını düşünemiyorum bile. "

Hala sinirlerime hakim olamıyordum. Çocuğa bir tekme daha attıktan sonra Kyle'a sarılıverdim. Gözyaşlarımı tutamıyordum. Titrek bir sesle;

" Teşekkür ederim, Kyle. Çok teşekkür ederim. "

dedim. Ne yaptığımın farkında değildim ama bir anda sarılıvermiştim işte. Kıyafetim ise oldukça açıktı. Onun bana sarılması halinde gerçekten zorlanacağı belliydi. Durumun farkında değildim. Sarılmaya ve gözyaşlarımı akıtmaya devam ettim.

En son Sonia Michelle Williams tarafından Perş. Haz. 18, 2009 7:47 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sophia Widmore
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Sophia Widmore

Doğum tarihi : 22/10/93
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Takım Kaptanı & Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Muzurluk (Slytherin erkekleri xD) Left_bar_bleue98/100Muzurluk (Slytherin erkekleri xD) Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Muzurluk (Slytherin erkekleri xD)   Muzurluk (Slytherin erkekleri xD) Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 7:45 pm

Ortak salona en yakın odada kalıyordum ve yine kitaplarıma gömülmüş şekilde yatağımın üzerindeydim. Son zamanlarda yaptığım tek şeydi zaten kitap okumak. Nefret ediyordum buradan. Kimse beni tanımıyordu henüz ve bu beni o kadar çok rahatsız etmişti ki ağlamaktan bunaldığımı hissediyordum.

"... Ve o anda her yer buz kesti ..."

Kitabımın en güzel yerine gelmişken çığlıklar işittim. Bu bana odasında kalmamı teklif eden ama benim Eolyn için reddettiğim Sonia'nın sesine o kadar çok benziyordu ki kitabımın yerine bile dikkat etmeden kendimi sesin geldiği yere attım. Kalbim göğüs kafesimden çıkacakmış gibi atıyordu. Oraya vardığımda ise her şey için geçti. Anladığım kadarıyla Kyle duruma el koymuştu. Ama Sonia'nın yüzü bembeyaz olmuştu. Teselli etmek istemiyordum. Çünkü onu biraz tanımışsam buna kızacağına emindim. Şaşkın bir ifadem vardı yüzümde, emindim.

" Ee, şey ben odamda çığlıklar duydum da, sorun yok değil mi? "

Sonia'nın beni terslememesini umuyordum. Onunla arkadaş olmak istiyordum. Çevre edinmek istiyordum. Ancak ben orada konuşurken Sonia'nın Kyle'a sarılarak ağlaması durumun vahametini gösteriyordu. Üzülmüştüm.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Muzurluk (Slytherin erkekleri xD)   Muzurluk (Slytherin erkekleri xD) Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 7:55 pm

Sonia çocuğa tekmeler atıp küfürler savurmaya başlamıştı. Onu ilk defa böyle görüyordum. Veelalar gerçekten sinirlendiklerinde yanlarına yaklaşılmayacak gibi oluyorlardı. Bu sırada boynumda bir çift kol hissettim. Sonia ağlayarak bana sarılmıştı.

" Teşekkür ederim, Kyle. Çok teşeükkür ederim. "

Evet, işte kahraman Kyle bir kez daha günü kurtarmıştı. Ben de ona sarılıp onu teselli etmek istiyordum, ancak cüppesinin altında belli olan o açık kıyafeti gördükçe aklıma kötü şeyler geliyordu. Aklımı başka yerlere vermeye çalışarak bir elimle Sonia'nın altın sarısı saçlarını okşamaya başladım. Bu ne kadar teselli edici olur bilmiyordum, her zaman bir kızı teselli ettiğim söylenemezdi.

''Tamam Sonia, her şey geçti. Ağlamana gerek yok artık. Bak bu ufaklık sana hiç birşey yapamadı.''

Bu sırada kızlar yatakhanesinden Slytherinli bir kız indi. Sanırım adı Mãrvella idi. Sonia ise hala göğsümde ağlamaya devam ediyordu.

Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Muzurluk (Slytherin erkekleri xD)   Muzurluk (Slytherin erkekleri xD) Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 8:05 pm

Saçlarımda hissettiğim eller, huzurlu bir hale dönüşmeme yardımcı oluyorlardı. Biraz daha sinirlenseydim. iğrenç bir yaratığa dönüşebilirdim.

" Tamam Sonia, her şey geçti. Ağlamana gerek yok artık. Bak bu ufaklık sana hiç birşey yapamadı. "

Bir anda kendimi geri çekiverdim.

" Çok sağol. O ufaklık, bak bakalım ufak mı? "

dedim. Benden bir yaş küçük bir çocuk tarafından tacize uğrama ihtimali beni çok sinirlendiriyordu. Sakin olmaya çalıştım.

" Üzgünüm, şu anda sağlıklı düşündüğüm söylenemez. "

O anda gözüme bizi uzaktan izleyen yeni kız çarptı. Şaşırmış ve korkmuş gibi görünüyordu.

" Ee, şey ben odamda çığlıklar duydum da, sorun yok değil mi? "

Tanrım! Bir tanık daha! Bu olay bir başkası tarafından duyulursa şöhretime kötü bir etkisi olacaktı. Asamı çıkartarak Mãrvella'ya doğrulttum. Kyle'dan endişem yoktu. Onu belki de tahmin ettiğimden çok seviyordum ama bu kız...

" Bu olay, bir başkası tarafından duyulursa bu salonda acı bir şekilde can verirsin! "

diye tehdit etmeye başladım. Bunu yapacağını pek düşünmüyordum ama yine de önlemimi almalıydım. Kyle'a döndüm. Şaşırmışa benziyordu. Yine de her hali çok tatlıydı. Kafamdaki kötü düşüncelerden kurtulmak için asamı cebime sokuşturdum. Burada daha ne kadar dayanabilirdim, bilmiyordum ama temiz havaya ihtiyacım vardı.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Muzurluk (Slytherin erkekleri xD)   Muzurluk (Slytherin erkekleri xD) Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 8:28 pm

" Çok sağol. O ufaklık, bak bakalım ufak mı? "

Gülümsedim. Aslında kalıp olarak gerçekten iri bir çocuktu. Ancak yine de Kyle'a göre basit birisiydi.

''Ah tatlım, tabi ki de ufak. Daha zihinsel olarak gelişememiş bir çocuk daha o. Sanırım ergenlik sorunları var. Senin gibi bir kızı bulmuşken bu sorunları aşmayı hedeflemiş o kadar.''

Sonia
Mãrvella'nın gelmesiyle ağlamayı bıraktı. Buna tam seviniyordum ki asasını çekip kıza doğrulttu. Ben daha ne olduğunu anlayamadan korkutucu bir şekilde konuşmaya başladı.

" Bu olay, bir başkası tarafından duyulursa bu salonda acı bir şekilde can verirsin! "

Tanrım, ne olmuştu bu kıza aniden. Ürkütücü bir biçimde değişivermişti gözlerimin önünde. Şaşkınlığımın yüzümden okunabildiğini anlayabiliyordum. Bu sırada sinirleri yatışmış, tekrar bana dönmüştü. Herhalde dışarı çıkmak isterdi. Koluma girmesini sağlayarak ortak salondan ayrıldık. Biraz temiz hava ona iyi gelecekti.

Sophia Widmore
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Sophia Widmore

Doğum tarihi : 22/10/93
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Takım Kaptanı & Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Muzurluk (Slytherin erkekleri xD) Left_bar_bleue98/100Muzurluk (Slytherin erkekleri xD) Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Muzurluk (Slytherin erkekleri xD)   Muzurluk (Slytherin erkekleri xD) Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 9:30 pm

Korkmuştum ve yüzümdeki şaşkın ifadenin değiştiğine emindim. Ben yardım için gelmişken onun böylesine bir tepki vermesi üzmüştü doğrusu. Benim birine söyleyebileceğimi nasıl düşünürdü? Keşke hiç gelmeseydim. Tanrım her şeyi mahvetmiştim. Çevre yapmaya çalışırken rezil olmuştum. Üstelik beni, ben olarak tanımıyorlardı bile.

" Üzgünüm Sonia. Kimseye söylemeyeceğimden emin olabilirsin. Sadece çığlıkları duyunca geldim ben. "

Kendimi ifade edebileceğimi zannetmiyordum, öyle de oldu. Bozuk İngiliz aksanım çok kabaydı. Fransızcanın yumuşaklığına o kadar alışmıştım ki İngilizce bana çok garip geliyordu.

" Konuşmam garip biliyorum. Fransızım da. "

Peki bu açıklamayı neden yapıyordum? Konuşmaya o kadar ihtiyacım vardı ki onların aralarında yaşadıklarına dahil olmaya, sohbet etmeye çalışıyordum. Halbuki anlamıştım. Sonia, Kyle'dan hoşlanıyordu. Bu da içimde bir sır olarak kalacaktı. Yanlız olmaktan nefret ediyordum. Her şeyden nefret ediyordum. Ama onlar zaten beni dinlemeden gitmişlerdi. Ne kadar üzüldüğümü anlatacak kelimem dahi yoktu. Beni öylece bırakıp gitmişlerdi. İçimden bolca lanet okuyup, kitabımı okumaya döndüm.

Muzurluk (Slytherin erkekleri xD)
1 sayfadaki 1 sayfası