Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Uzuuun Uzun Araniyor

+8
Cho Chang
Sophia Widmore
Richard McGregor
Jãslyn Quentin Wilcox
Mélania L. Mythique
Bridget Quixie
Melanie Lawrence
Sonia Michelle Williams
12 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Doğum tarihi : 11/08/93
Mücadele Tarafı : Lucifer
Sihirsel Soy : 33. dereceden safkan Mason.
Evcil Hayvanı : İber Vaşağı.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
Uzuuun Uzun Araniyor Left_bar_bleue90/100Uzuuun Uzun Araniyor Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:
Uzuuun Uzun Araniyor Left_bar_bleue0/0Uzuuun Uzun Araniyor Empty_bar_bleue  (0/0)

Uzuuun Uzun Araniyor Empty
MesajKonu: Uzuuun Uzun Araniyor   Uzuuun Uzun Araniyor Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 5:33 pm

Uzuuun Uzun Araniyor 66104910

Merhabalar, bilmeyen ve ögrenmek isteyenler için ben Ezgi. Çok fazla konusmadan kisisel özelliklerimi ve aradiklarimi detayli bir sekilde açikliyorum.

Dönem Kurgusu
Sonia, bu dönem muhtesem bir dönüs yapacak. Kiyafetleri, makyaji ve artik zivanadan çikacak davranislari ile skandal üstüne skandala imza atacak. Öncelikle okulda bir çete olusturacak ve bu çeteyle birlikte çilginliklar, hatta saçmaliklar deneyecek. Arkadaslari disinda kimse ona tahammül edemeyecek. Derslerde bile göze batacak davranislarda bulunacak. Hiç istememesine ragmen bir erkek arkadas edinecek ve içinde büyük çeliskiler yasayacak. Her sey üstüne gelmeye baslarken yeniden toparlanmaya karar verecek ve son sok edici darbeyi vurarak okulda büyük yanki uyandiracak bir eylem gerçeklestirecek. Bununla birlikte bir sürü olay kendi kendine beliriverecek. Sonia, büyük bir çikmaza dogru sürüklenirken hiç yasamadigi seyler yasayacak.

ÇEVRE

Uzuuun Uzun Araniyor Star3 Öncelikle kendime bir arkadas çevresi ariyorum. Bu kisilerle küçüklügümden süren bir arkadasligim olacak ve gruba katilacaklar yalniz benimle dolasacak. Hepimiz kankardesi gibi olacagiz yani. Iki kiz, üç erkek ariyorum. Bu grubun arasinda her türlü skandal gerçeklesebilir. Bu yüzden bu tür seyleri göze alabilecek kisiler istiyorum. Katilacaklar, benimle yasit ve Slytherin binasindan, acimasiz ve safkan takintisi olan kisiler olacak.

- Richard Madelon
-
-

Uzuuun Uzun Araniyor Star3 Birlikte çesitli suçlar isleyebilecegim kiz-erkek karisik bir grup. Bu kisiler çilgin ve sapkin olmali. Sonia, bu dönem dikkat çekmek için inanilmaz eylemler ve suçlar gerçeklestirecek. Katilacaklarin binasi farketmez ama benimle yasit olmalilar. Ayrica kisi sayisi da ne kadar fazla olursa iyi.

- Jaslyn A. Jânes
-
-
-
-
-

Uzuuun Uzun Araniyor Star3 Bos zamanlarimda dolastigim ve iyi anlastigim kisiler. Sayi ve cinsiyet farketmez. 5 ve 6. sinif tercihimdir.

- Crystal Xanei
- Magnolia Allaire
- Jaska Ilmarinen
- Mariëlle Xantél

Uzuuun Uzun Araniyor Star3 Benden ölesiye etkilenen ve benimle birlikte olmak isteyen erkekler ariyorum. Her yalniz kaldigimiz zamanda bana asilacak ve arkadaslarina da benden bahsedecekler -her zaman degil tabii ki-. Ben ise onlarla sürekli oyunlar oynayacagim. Bu oyunlar kimi zaman erotik, kimi zaman erkekligi küçük düsüren oyunlar olacak. Bu kategori için dört kisi ariyorum. Bina farketmez. Fakat yasitlarim olmalilar.

-
-
-
-

Uzuuun Uzun Araniyor Star3 Beni ve erkeklerin bana olan ilgisini sürekli kiskanan ve beni dillerine dolayan kizlar ariyorum. Bina-yas farketmez. Sürekli dedikodumu yapan üç kiz olacak.

-
-
-

Uzuuun Uzun Araniyor Star3 Benden hiç hoslanmayan ve bana düsman olabilecek kisiler ariyorum. Bina-cinsiyet farketmez ancak benimle yasit olan kisiler istiyorum. 3. sinif bir kizin veya erkegin bana kafa tutmasi çok saçma olur. En az iki, en fazla üç kisi.

- Rochelle Lawrence
- Cho Chang
-

Uzuuun Uzun Araniyor Star3 Sözde Rp sevgilisi. Sonia gibi çilgin ve ne yapacagi belli olmayan bir kiza katlanacak ama Sonia'nin takmadigi birisi olacak. Çocuk onu çok sevdigi için Sonia'nin her yaptigini görmezden gelecek. Bina farketmez ancak yasitim olmali.

-

Uzuuun Uzun Araniyor Star3 Gecelik iliskiler. Sevgilimden sikildigim zaman rahati onlarda bulacagim kisiler ariyorum. Yetiskin-ögrenci farketmez ancak ögrenci olanlar yasitim olacak. En az 3, en fazla dört kisi.

-
-
-
-

MÜZIK

Bu kisimda yer alan kisiler, Sonia'nin kurdugu 'Haus Of GaGa' grubuna katilmis sayilacak ve benim sirketimde çalisacaklar.

Uzuuun Uzun Araniyor Star3 Erkek danscilar. Bu kisiler isten çok, Sonia'ya yakin olabilmez için bu görevi üstlenecekler. Sonia'nin seksi danslar içeren sovlar yaptigini bildikleri için Sonia'yla birlikte ülkeden ülkeye gezecek ve dolgun maaslar alacaklar. En az üç, en fazla alti kisi. Bina farketmez.

-
-
-
-
-
-

Uzuuun Uzun Araniyor Star3 Kiz danscilar. Benimle erotik danslar yapmaya cesaret edebilecek kisiler ariyorum. Yalnizca iki kisi. Bina fark yapmaz.

-
-

Uzuuun Uzun Araniyor Star3 Teknik elemanlar. Bu kisiler ben sahne alirken enstüruman (böyle yaziliyo'du di' mi? xD) çalacaklar.

DJ (Erkek):
Bas Gitarist (Erkek-Kiz): Charlie Bryan Pace
Piyanist (Kiz):
Elektro Gitarist (Erkek):
Solist (2 Kiz-1 erkek):
Baterist (Erkek):

FARKLI KURGULAR

Uzuuun Uzun Araniyor Star3 Durmstrang'dan gelen bir çocuk. Onun geldigi okulun cevherini tasidigini ve beni ona çeken bir seyler oldugunu düsünüyor, onu daha yakindan tanimak istiyorum. Zamanla aramizdaki bag güçlenirken, onun geçmisindeki karanlik sirlar da ortaya çikiyor.

- Quéntin Carvellion

En son Sonia Michelle Williams tarafından Paz Kas. 01, 2009 9:26 am tarihinde değiştirildi, toplamda 11 kere değiştirildi
Melanie Lawrence
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Melanie Lawrence

Mücadele Tarafı : Tarafsız.
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Uzuuun Uzun Araniyor Left_bar_bleue100/100Uzuuun Uzun Araniyor Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Uzuuun Uzun Araniyor Left_bar_bleue0/0Uzuuun Uzun Araniyor Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Uzuuun Uzun Araniyor   Uzuuun Uzun Araniyor Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 7:36 pm

Bizim ilişkimiz hep aynı kanımca, Ezgii.
Sen farklı bir şey istersen olur tabii de, karakterlerimiz hep aynı. (:
Bridget Quixie

Bridget Quixie

Doğum tarihi : 25/04/60

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Uzuuun Uzun Araniyor   Uzuuun Uzun Araniyor Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 8:35 pm

Bende biryerlere girmek istiyorum (A)
Mélania L. Mythique

Mélania L. Mythique

Mücadele Tarafı : Taraf tutmaz.
Sihirsel Soy : Melez

MesajKonu: Geri: Uzuuun Uzun Araniyor   Uzuuun Uzun Araniyor Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 8:45 pm

Cho Chang'i sana uyuz olan kişilere ekleyebilirsin zannımca ^^
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Uzuuun Uzun Araniyor Left_bar_bleue90/100Uzuuun Uzun Araniyor Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Uzuuun Uzun Araniyor   Uzuuun Uzun Araniyor Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 6:45 am

Rolle-> Ayni yere ekleyeyim. Ancak farkli bir kurgu düsüncen varsa, o da olur. ^^

Crystal-> Ilk iki seçenek karanlik tarafta oldugun için uygun. Ikisinden birini seç =)

Cho-> Kiskananlar grubuna mi, yoksa düsmanlar grubuna mi ekleyeyim?
Jãslyn Quentin Wilcox

Jãslyn Quentin Wilcox

Mücadele Tarafı : Karanlık
Sihirsel Soy : Sãfkãn
Evcil Hayvanı : Jãss*

MesajKonu: Geri: Uzuuun Uzun Araniyor   Uzuuun Uzun Araniyor Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 2:47 pm

Uzuuun Uzun Araniyor Star3
Öncelikle kendime bir arkadas çevresi ariyorum. Bu kisilerle
küçüklügümden süren bir arkadasligim olacak ve gruba katilacaklar
yalniz benimle dolasacak. Hepimiz kankardesi gibi olacagiz yani. Iki
kiz, üç erkek ariyorum. Bu grubun arasinda her türlü skandal
gerçeklesebilir. Bu yüzden bu tür seyleri göze alabilecek kisiler
istiyorum. Katilacaklar, benimle yasit ve Slytherin binasindan,
acimasiz ve safkan takintisi olan kisiler olacak.

Uzuuun Uzun Araniyor Star3
Birlikte çesitli suçlar isleyebilecegim kiz-erkek karisik bir grup. Bu
kisiler çilgin ve sapkin olmali. Sonia, bu dönem dikkat çekmek için
inanilmaz eylemler ve suçlar gerçeklestirecek. Katilacaklarin binasi
farketmez ama benimle yasit olmalilar. Ayrica kisi sayisi da ne kadar
fazla olursa iyi.

bu ikisinden biri olabilirim.
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Uzuuun Uzun Araniyor   Uzuuun Uzun Araniyor Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 3:01 pm

Ilk seçenekte yalnizca benimle ve grupla dolasacaksan olur.

Ikinci seçenegi sen bilirsin.
Jãslyn Quentin Wilcox

Jãslyn Quentin Wilcox

Mücadele Tarafı : Karanlık
Sihirsel Soy : Sãfkãn
Evcil Hayvanı : Jãss*

MesajKonu: Geri: Uzuuun Uzun Araniyor   Uzuuun Uzun Araniyor Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 3:08 pm

2. secenekk (:
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Uzuuun Uzun Araniyor   Uzuuun Uzun Araniyor Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 3:18 pm

Anlastik... ^^
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Uzuuun Uzun Araniyor   Uzuuun Uzun Araniyor Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 3:25 pm

Imm ilk şıkkın içinde karakterimi gördüm gibi oldum birden Very Happy Ama madem yaşım tutmuyor, o zaman Beyza gibi bende ikinci şıkta adımı görmek isterim Razz
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Uzuuun Uzun Araniyor   Uzuuun Uzun Araniyor Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 3:30 pm

Madem istedin, ilk sikka ekleyebilirim.

Bundan sonra o kategoriye basvuranlar 5. sinif alti olmasinlar ^^

Bu arada lejantina basvurmus ve farkli bir kurgu yazmistiim. Sen anlasmamiza göre eklersin Wink
Bridget Quixie

Bridget Quixie

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Uzuuun Uzun Araniyor   Uzuuun Uzun Araniyor Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 3:37 pm

Eğer kabul edersen 2. seçeneğe girmek istiyorum (A)
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Uzuuun Uzun Araniyor   Uzuuun Uzun Araniyor Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 4:01 pm

Seni ancak 3. seçenege alabilirim hayatim. 3. sinifsin.
Richard McGregor

Richard McGregor

Mücadele Tarafı : Hogwarts.
Sihirsel Soy : Kurt.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Uzuuun Uzun Araniyor Left_bar_bleue100/100Uzuuun Uzun Araniyor Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Uzuuun Uzun Araniyor Left_bar_bleue40/60Uzuuun Uzun Araniyor Empty_bar_bleue  (40/60)

MesajKonu: Geri: Uzuuun Uzun Araniyor   Uzuuun Uzun Araniyor Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 4:08 pm

Bundan önceki dönüşünde kurguyu kararlaştırmıştık. Üzerinden bir yıl geçmiş olacağından, birkaç rütuş ile tekrar kullanıma sokabiliriz diye düşünüyorum...

# Dumstrang'dan gelen Quéntin'e bina arkadaşları bile 'yeni çocuk' muamelesi yaparken, geldiği okulun cevherini taşıdığını düşünen Sonia, onu daha yakından tanımak ister. Zamanla aralarındaki bağ güçlenirken, Quéntin'in geçmişindeki 'karanlık' sırlar da açığa çıkıyordur...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Uzuuun Uzun Araniyor   Uzuuun Uzun Araniyor Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 4:09 pm

Hmm, ben de girmek isterim ama bana uygun bir yer bulamadım. Arkadaş grubu olamaz, kendi arkadaş grubu var. Ihm. Bilmiyorum, sana da uygunsa bana bir yer bulalım. =D
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Uzuuun Uzun Araniyor   Uzuuun Uzun Araniyor Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 5:33 pm

Seni ekledim.

Seni de 3. sikka alayim istersen. Bos vakitlerimizde yalnizca iyi anlastigimiz ve zaman geçirmek istedigimiz için takiliyor olabiliriz.
Sophia Widmore
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Sophia Widmore

Doğum tarihi : 22/10/93

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Takım Kaptanı & Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Uzuuun Uzun Araniyor Left_bar_bleue98/100Uzuuun Uzun Araniyor Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Uzuuun Uzun Araniyor   Uzuuun Uzun Araniyor Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 6:10 pm

İlk seçenek veya boş zamanlarında vakit geçirdiğin ve iyi anlaştığın kişi olabilir.
Bridget Quixie

Bridget Quixie

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Uzuuun Uzun Araniyor   Uzuuun Uzun Araniyor Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 6:14 pm

Tamam olur ((:
Cho Chang

Cho Chang

MesajKonu: Geri: Uzuuun Uzun Araniyor   Uzuuun Uzun Araniyor Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 6:49 pm

Şu Rochelle'nin eklendiği yere işte ^^
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Uzuuun Uzun Araniyor   Uzuuun Uzun Araniyor Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 8:14 am

Ilk seçenekte yalnizca ben ve grubumla takilacaksan ekleyeyim Merve'm. Olmazsa 3. sikka ekleyebilirim.

Buse, seni ekledim canim.

Cho, sen de eklendin. ^^
Sophia Widmore
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Sophia Widmore

Doğum tarihi : 22/10/93

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Takım Kaptanı & Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Uzuuun Uzun Araniyor Left_bar_bleue98/100Uzuuun Uzun Araniyor Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Uzuuun Uzun Araniyor   Uzuuun Uzun Araniyor Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 8:40 am

3. olsun o zaman. Rochelle ile iyi anlaşmasan da eski düşmanız zaten onunla. *.* falan filan.
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Uzuuun Uzun Araniyor   Uzuuun Uzun Araniyor Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 8:40 am

Oke, bi'denem.
Kevin Marquéz
Büyüceşura Hâkimi
Büyüceşura Hâkimi
Kevin Marquéz

Mücadele Tarafı : Aydınlık
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Uzuuun Uzun Araniyor   Uzuuun Uzun Araniyor Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 11:36 pm

Boş zamanlarında dolaştığın kişilere falan ekleyebilirsin. ^^
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Uzuuun Uzun Araniyor   Uzuuun Uzun Araniyor Icon_minitimeCuma Eyl. 25, 2009 7:02 am

Anlastik. Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Uzuuun Uzun Araniyor   Uzuuun Uzun Araniyor Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 5:45 pm

Tamam, 3. şık uygundur. =D

Uzuuun Uzun Araniyor
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Uzun Uzun Aranıyor ^^
» Aranıyor .. Aranıyor.. Son baskı !
» Herşey aranıyor aranıyor
» Aranıyor !
» Aranıyor!