Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Uzun Uzun Aranıyor ^^

+6
Aqua Ashlynn Crishert
Xavier John Dael
Jennifer Eloise Parker
Charlotte Mabelle Xanei
Edward Eva Swan
Sonia Michelle Williams
10 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Doğum tarihi : 11/08/93
Mücadele Tarafı : Lucifer
Sihirsel Soy : 33. dereceden safkan Mason.
Evcil Hayvanı : İber Vaşağı.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
Uzun Uzun Aranıyor ^^ Left_bar_bleue90/100Uzun Uzun Aranıyor ^^ Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:
Uzun Uzun Aranıyor ^^ Left_bar_bleue0/0Uzun Uzun Aranıyor ^^ Empty_bar_bleue  (0/0)

Uzun Uzun Aranıyor ^^ Empty
MesajKonu: Uzun Uzun Aranıyor ^^   Uzun Uzun Aranıyor ^^ Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 10:32 am

Uzun Uzun Aranıyor ^^ 66104910

Merhabalar, ben Ezgi. Birçoğunuzun bildiği gibi 1 ay kadardır sitede yoktum. Yeniden burada olduğuma göre bütün arkadaş çevremi yeniden düzenlemeye, daha iyi kurgular oluşturmaya karar verdim. Bu yüzden çok daha detaylı şeyler arıyorum. Bu yüzden hepinizle oluşturabilecek bir kurgum olduğunu düşünüyorum. Öncelikle, yokluğum süresince Sonia'ya neler olduğunu anlatacak, ardından aradıklarımı sıralayacağım. ^^

Yokluğu Boyunca

Sonia, yokluğu boyunca yeni albüm çalışmaları için İrlanda'ya gitmişti. (Tabii ki okul yöneticilerinden aldığı izin doğrultusunda.) Yeni albümü için imajını da değiştirmesi gerektiğini düşünüp kendini baştan aşağıya yeniledi. Artık aşağılık bir s*rtükten çok, ünlü bir Electro-Pop yıldızına benziyordu. Giydiği kıyafetler artık daha pahalıydı, makyajı eskisinden çok daha hafifti. Bu onda saf bir güzellik oluşmasına neden oldu. Dudaklarından ve göz çevresinden rahatsız olduğu için estetik ameliyat geçirdi. Dudaklarını inceltip, gyuvarlak göz çevresini çekikleştirdi. Eskisinden çok daha iyi bir görünüme sahip oluyordu. Psikolojik yardımlar da alarak sinirlendiği zamanlarda gücünü değil, aklını kullanabilmeyi öğrendi. Daha nazik konuşmaya başladı ve yavaş yavaş unuttuğu Fransızca'yı yeniden öğrendi. Zaten yarı Fransız olduğu için çok zamanını almadı ama Fransızca Sonia'da garip bir aksan bıraktı. Konuşma tarzı değişmiş ve daha çok bir Fransız gibi görünmeye başlamıştı. Saçlarının kesimini de değiştirmeyi ihmal etmedi ve onları beyaz renkten, sarı renge boyattırdı. Değişimi tamamlandıktan sonra yoğun istek üzerine İrlanda Oxygen Festivali'nde konserler verdi. Hayranları yeni halinden çok daha hoşlandıklarını, onu artık böyle görmek istediklerini belirtmişlerdi. Sonia, böylece değişimin gereksiz olmadığını anladı. Festival bittikten sonra hazırlıklarını tamamlayarak yeni tarzıyla okula geri döndü.

Evet... Durumu kısaca (!) açıkladığıma göre aradıklarıma geçebiliriz.

Çevrem

Like a Star @ heaven Öncelikle üç adet erkek, iki adet kız arkadaş arıyorum. Toplamda 6 kişi olacağız ve bu sayıyı hiçbir şekilde arttırmayı düşünmüyorum. Bu arkadaşlarla birlikte gezecek, birlikte yiyecek, birlikte ders çalışacağız. Yani kalıcı bir arkadaş grubu istiyorum. Ölümyiyen oldukları sürece bina sorunu olduğunu düşünmüyorum ama 5. sınıf tercihimdir.

- Aqua Ashlyn Crishert
- Apple Nyx V'arétta
- Quéntin James Carvellion
-
-

Like a Star @ heaven Bir veya iki tane, sürekli etrafımda dolaşan, benimle arkadaş olmak isteyen ama benim kabul etmediğim kız-erkek arıyorum. Daha sonra onları casusluk için kullanacağım. Bina ve sınıf farketmez. ^^

-
-

Like a Star @ heaven İki tane, bana tutkuyla bağlı erkek arıyorum. Sürekli beni koridorlarda sıkıştıracak ve benimle birlikte olmak isteyecekler. Daha sonrasında benim için kavga edebilirler. Bina farketmez ama 5. sınıf tercihimdir.

-
-

Like a Star @ heaven Hımm... Artık Ro partneri aradığımı düşünmüyorum. Yani boştayım ama her türlü teklifi değerlendirebilirim. Bu kategoride hem gecelik ilişkiler hem de kendime bir Ro partneri arıyorum. Başvurulara göre partner bulursam, gecelik ilişki düşünmüyorum. Bina Ravenclaw veya Slytherin, sınıf ise 5. sınıf olmak zorunda. ^^

-
-
-

Like a Star @ heaven Eveeet... Bu kadar şan-şöhret boşuna değil tabii ki. Beni deli gibi kıskanan ve yerimde olmak isteyen kızlar arıyorum. Ayağımı kaydırmaya çalışacak ve bana çeşitli komplolar düzenleyecekler. Slytherin dışında her bina ve sınıf olabilir. ^^

-
-
-

Like a Star @ heaven Her an açığımı kollayan ve benden nefret eden kişiler arıyorum. Beni adım adım takip edecek ve yaptığım en ufak hatada üzerime gelecek kişi. Bina ve sınıf farketmez. ^^

- Rochelle Lawrence
- Jennifer Eloise Parker
- Madison Jane Derope

Örgüt

Ne kadar dış görünüş olarak değişsem de hala okulda problem çıkarmaktan ve sansasyonellikten (olay yaratmaktan) vazgeçemiyorum. Bu yüzden benimle birlikte okul öğrencilerini ve okulu aşağılayacak, onlara zarar verecek kişiler arıyorum. Bu örgüt okul içinde Ölümyiyenler'in öğrenci versiyonu olacak. Yalnız, isteyen herkes gruba katılmayacak. Öncelikle aradığım kişiler kesinlikle Slytherin 5. Sınıf öğrencisi olmak zorunda. Gruba iki erkek ve bir kız alacağım.

-
-
-

Dans

İşin eğlenceli kısımlarından... Smile Ne yazık ki okula dansçılarımı sokamadığımdan, okulda bir dans grubu kurmaya karar verdim. Bu gruba katılanlar benimle birlikte Electro-Pop ve Hip-Hop dansları yapacaklar. Genel olarak 3 veya 4 erkek, 2 kız arıyorum. Bu grubun avantajlarını sorarsanız; size ödenen haftalık galleonlar (gerçekten vermemi beklemeyin xD ayrıca maaşlar dolgundur Very Happy), benim gibi bir yıldızla yakın temas şansı (erkekler için Very Happy), benimle birlikte birçok şehri ve ülkeyi gezme şansı, şan ve şöhret. ^^ Bina farketmez ama katılanlar 5. sınıf öğrencisi olmalı ^^

-
-
-
-
-

Müzik

İşin bir diğer eğlenceli kısmından... ^^ Konserlerimde benimle sahneye çıkacak ve enstruman çalacak kişiler arıyorum. Bina farketmez ama 5. sınıf olmak zorundalar. Bu kişiler sahnede benim her türlü davranışıma katlanacaklar. (Mesela Lady GaGa, bir konserinde Electro Gitaristinin t-shirt'ünü kafasına geçirmişti.) Ama benimle en çok sahneye çıkacak bir Turntable'cıya ihtiyacım var. O olmadan olmaz (: Benimle her konserime çıkacak ve yakın arkadaş olacağız.

- Turntable (Erkek):
- Bas Gitarist (Farketmez):
- Electro Gitarist (Erkek): Xavier John Dael
- Electro Gitarist (Erkek):
- Piyanist (Farketmez): Claudine Delaoxn
- Baterist (Erkek):
- Geri Vokal (Kız): Claudine Delaoxn
- Geri Vokal (Kız): Apple Nyx V'arétta
- Geri Vokal (Kız:

Eveeet... Aradıklarım, şimdilik bu kadar. Aklında başka kurgusu olan varsa değerlendirebilirim. Şimdi başvurular... ^^

En son Sonia Michelle Williams tarafından Çarş. Tem. 29, 2009 8:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 12 kere değiştirildi
Edward Eva Swan

Doğum tarihi : 10/02/90
Mücadele Tarafı : darkside
Sihirsel Soy : safkan
Evcil Hayvanı : ed

MesajKonu: Geri: Uzun Uzun Aranıyor ^^   Uzun Uzun Aranıyor ^^ Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 10:37 am

İşin eğlenceli kısımlarından... Smile
Ne yazık ki okula dansçılarımı sokamadığımdan, okulda bir dans grubu
kurmaya karar verdim. Bu gruba katılanlar benimle birlikte Electro-Pop
ve Hip-Hop dansları yapacaklar. Genel olarak 3 veya 4 erkek, 2 kız
arıyorum. Bu grubun avantajlarını sorarsanız; size ödenen haftalık
galleonlar (gerçekten vermemi beklemeyin xD ayrıca maaşlar dolgundur Very Happy), benim gibi bir yıldızla yakın temas şansı (erkekler için Very Happy), benimle birlikte birçok şehri ve ülkeyi gezme şansı, şan ve şöhret. ^^

olabilirmi xD
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Uzun Uzun Aranıyor ^^ Left_bar_bleue90/100Uzun Uzun Aranıyor ^^ Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:
Uzun Uzun Aranıyor ^^ Left_bar_bleue0/0Uzun Uzun Aranıyor ^^ Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Uzun Uzun Aranıyor ^^   Uzun Uzun Aranıyor ^^ Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 10:46 am

Dükkan Sahibisin. Very Happy Okula rahat rahat girip benimle dans provası falan yapamazsın ki... Aklında başka kurgu varsa onu uygulayabiliriz. ^^
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Uzun Uzun Aranıyor ^^   Uzun Uzun Aranıyor ^^ Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 11:33 am

Sonia'nın geçmişi hakkında epeyce bilgi edinen Rolle, onun geçirdiği değişim altında bir şey olabilir mi, diye merak etmekte. Merakını yenebilmek için, Sonia'nın her adımını gözlüyor, adeta onun bir açığını kolluyor. / Rochelle Lawrence için, sana da uygunsa Ezgii. (:
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Uzun Uzun Aranıyor ^^   Uzun Uzun Aranıyor ^^ Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 11:34 am

Harikasın Melis ^^ Şimdi bir kategori oluşturup ekliyorum (:
Charlotte Mabelle Xanei

Charlotte Mabelle Xanei

Doğum tarihi : 16/10/93
Mücadele Tarafı : Sız ^^
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Belle , Mabel , Chotte , Charl , Cha-Cha

MesajKonu: Geri: Uzun Uzun Aranıyor ^^   Uzun Uzun Aranıyor ^^ Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 12:55 pm

Bende bir yer istiyorum xD xD Aslında şu dans grubu hoş olurda charlotte utangaç ve sakar biri beceremeyebilir xD bunun içinde sen kızabilirsin falan böyle bir kurgu olabilir x)
Jennifer Eloise Parker

Jennifer Eloise Parker

Doğum tarihi : 17/12/93
Mücadele Tarafı : Yoldaş.
Sihirsel Soy : Melez.
Evcil Hayvanı : Jenny, Jen, Lois, Jenyse.

MesajKonu: Geri: Uzun Uzun Aranıyor ^^   Uzun Uzun Aranıyor ^^ Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 3:36 pm

Like a Star @ heaven
Her an açığımı kollayan ve benden nefret eden kişiler arıyorum. Beni
adım adım takip edecek ve yaptığım en ufak hatada üzerime gelecek kişi.
Bina ve sınıf farketmez. ^^

* Ezgi, dönmene sevindim (: Bende burada olabilirim sanırım, en uygun yer burası gibi geldi. Rolle ile kolluyoruz seni xP
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Uzun Uzun Aranıyor ^^   Uzun Uzun Aranıyor ^^ Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 5:15 pm

Utangaçsan benimle dans edebileceğini sanmıyorum. (: Çünkü aşırı seksi danslar yapacağız ^^ Ayrıca dünyaca ünlü bir yıldız olduğum için sakarlık istemiyorum (=

Seni ekliyorum ^^
Xavier John Dael

Xavier John Dael

Doğum tarihi : 02/09/90
Sihirsel Soy : melez
Evcil Hayvanı : yok

MesajKonu: Geri: Uzun Uzun Aranıyor ^^   Uzun Uzun Aranıyor ^^ Icon_minitimePtsi Tem. 27, 2009 6:48 pm

Dansçı olabilir grubunda
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Uzun Uzun Aranıyor ^^   Uzun Uzun Aranıyor ^^ Icon_minitimePtsi Tem. 27, 2009 7:17 pm

Kabul edildin ^^ Yarınki konserde sen de benimle sahneye çıkacaksın. Diğer dansçılar NPC olur. (:
Aqua Ashlynn Crishert

Aqua Ashlynn Crishert

Doğum tarihi : 06/08/92
Mücadele Tarafı : Karanlık Yan
Sihirsel Soy : SaFKann

MesajKonu: Geri: Uzun Uzun Aranıyor ^^   Uzun Uzun Aranıyor ^^ Icon_minitimePtsi Tem. 27, 2009 7:37 pm

Forumda takıldığım 16 saat boyunca tek yaptığım kurgulardan bazılarını okumak oldu. Aktif şekilde rollere katılmak istediğimden ''Bu arkadaşlarla birlikte gezecek, birlikte yiyecek, birlikte ders çalışacağız. Yani kalıcı bir arkadaş grubu istiyorum. Ölümyiyen oldukları sürece bina sorunu olduğunu düşünmüyorum ama 5. sınıf tercihimdir.'' diye tavir ettiğin arkadaş grubunda kendimi görüyor gibi olduğumu itiraf etmeliyim.
Şimdiye kadar karakterimi daha tam yansıtamadığımdan sakın sakın rol oyunundaki saçmalığımı okuyayım deme xDD
Tabi senin yerine koymayı düşündüğün başka başka isimler olabilir.
Kısaca sen bilirsin..

En son Aqua Ashlyn Crishert tarafından Ptsi Tem. 27, 2009 8:44 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Valerie Jane Renaud

Valerie Jane Renaud

Doğum tarihi : 28/03/95
Mücadele Tarafı : Belirsiz.
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Uzun Uzun Aranıyor ^^ Left_bar_bleue97/100Uzun Uzun Aranıyor ^^ Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Uzun Uzun Aranıyor ^^   Uzun Uzun Aranıyor ^^ Icon_minitimePtsi Tem. 27, 2009 7:51 pm

Her an açığımı kollayan ve benden nefret eden kişiler arıyorum. Beni adım adım takip edecek ve yaptığım en ufak hatada üzerime gelecek kişi. Bina ve sınıf farketmez. ^^

Canım zaten Lejant'ta da böyle eklisin =) Ekle istersen.
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/t6862-j-a-n-e
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Uzun Uzun Aranıyor ^^   Uzun Uzun Aranıyor ^^ Icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 8:55 am

İkinizi de ekliyorum (:

O zaman Aqua (gerçek ismini bilmiyorum), en kısa sürede Rp yapalım (: Ayrıca lejantım da gelirsen sevinirim ^^

Edit...

Bir de, konserlerimde enstruman çalabilecek kişiler arıyorum (: Kategoriyi açıp şartlarını yazdım ^^
Claudine Delaoxn

Claudine Delaoxn

Doğum tarihi : 23/02/94
Mücadele Tarafı : Inky Dark.
Sihirsel Soy : Asil Kan

MesajKonu: Geri: Uzun Uzun Aranıyor ^^   Uzun Uzun Aranıyor ^^ Icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 10:53 am

Piyanist ve geri vokal olmak istiyorum. Uygunsa. Karakterim biraz sesiz; ama sesim çok güzel olduğu için benimle iş yapmak istemiş olabilirsin. (gırtlak var bu kızda xD)
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Uzun Uzun Aranıyor ^^   Uzun Uzun Aranıyor ^^ Icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 11:02 am

Anlaştık ^^
Richard McGregor

Richard McGregor

Mücadele Tarafı : Hogwarts.
Sihirsel Soy : Kurt.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Uzun Uzun Aranıyor ^^ Left_bar_bleue100/100Uzun Uzun Aranıyor ^^ Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Uzun Uzun Aranıyor ^^ Left_bar_bleue40/60Uzun Uzun Aranıyor ^^ Empty_bar_bleue  (40/60)

MesajKonu: Geri: Uzun Uzun Aranıyor ^^   Uzun Uzun Aranıyor ^^ Icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 11:08 am

Albüm çalışmaları nedeniyle yokluğun sırasında Dumstrang'dan gelen James, döndüğünde seni şaşırtır. Aralarında anlaşılmaz bir düşmanlık-dostluk arası bir ilişki başlar...
Claudine Delaoxn

Claudine Delaoxn

MesajKonu: Geri: Uzun Uzun Aranıyor ^^   Uzun Uzun Aranıyor ^^ Icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 11:09 am

Aklıma şöyle bir kugu geldi. Réena Jenetté Bouchér'nın kız kardeşi olduğum için benimle gayet iyi geçinmeye çalışıyorsun. Birde sesimi beğendiğin için. Diğer vokaller bana gösterdiğin ayrıcalıktan dolayı beni sevmiyorlar. Ben kendi besterlerimi yazıyorum ve yakın bir arkadaşıma ilerde bunları kendimin söyleyeceğini söylediğimde diğer vokallerden biri bunu duyup sana yetiştiriyor. Maksat aramızı açmak. Sonra sende besteler için ısrarda bulunuyorsun. Bende vermiyorum tabiki. Bir süre sonra ben kendi şöhretimi oluşturuyorum ve rakip haline geliyoruz.

Uygun mu?
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Uzun Uzun Aranıyor ^^   Uzun Uzun Aranıyor ^^ Icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 2:15 pm

Quentin-> İstediğin yer, hangi kategoriye uyuyor? Very Happy

Claudine-> Imm... Besteler konusunda ısrarda bulunmak ve sana ayrı bir itinada bulunmak... Hayır. Anlaşamadık. Çünkü kimseye yalvarmam ve farklı bir itina göstermem. Ayrı zamanda bildiğin gibi Lady GaGa, bulunduğu yere kendi emeğiyle ulaştı. Kendi yazdığı besteleri var ^^ Ayrıca dünyaca ünlü olduğumdan ne denli bir rakip olursun, bilmiyorum. Very Happy
Claudine Delaoxn

Claudine Delaoxn

MesajKonu: Geri: Uzun Uzun Aranıyor ^^   Uzun Uzun Aranıyor ^^ Icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 3:11 pm

Tamam besteleri geçelim. Diğeride zaten gelecek içindi. İlerde ayarlarız. Wink
Aqua Ashlynn Crishert

Aqua Ashlynn Crishert

MesajKonu: Geri: Uzun Uzun Aranıyor ^^   Uzun Uzun Aranıyor ^^ Icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 3:15 pm

Sonia Michelle Williams demiş ki:

O zaman Aqua (gerçek ismini bilmiyorum), en kısa sürede Rp yapalım (:

Olur yapalım xDD Derya bu arada, adım yane Very Happy
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Uzun Uzun Aranıyor ^^   Uzun Uzun Aranıyor ^^ Icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 3:26 pm

Claudine-> Tamam ^^

Aqua-> Tanıştığımıza memnun oldum ^^ Ne zaman uygun olur sana? Ben şimdi uygunum mesela...
Aqua Ashlynn Crishert

Aqua Ashlynn Crishert

MesajKonu: Geri: Uzun Uzun Aranıyor ^^   Uzun Uzun Aranıyor ^^ Icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 3:30 pm

>>Şimdilik bende uygunum, gerçi bir saat sonrasını garanti edemem ama şimdilik uygunum.
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Uzun Uzun Aranıyor ^^   Uzun Uzun Aranıyor ^^ Icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 3:37 pm

Nerede yapalım o zaman?
Aqua Ashlynn Crishert

Aqua Ashlynn Crishert

MesajKonu: Geri: Uzun Uzun Aranıyor ^^   Uzun Uzun Aranıyor ^^ Icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 3:38 pm

Sen söyle?
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Uzun Uzun Aranıyor ^^   Uzun Uzun Aranıyor ^^ Icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 3:40 pm

Ortak Salon, Kütüphane, Büyük Salon, Göl Kenarı? xD

Uzun Uzun Aranıyor ^^
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Uzuuun Uzun Araniyor
» Aranıyor .. Aranıyor.. Son baskı !
» Herşey aranıyor aranıyor
» Aranıyor !
» Aranıyor!