Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Soru{N}larınız

+46
Richard McGregor
Catherine Mia Constantine
Lyra Gwendolyn Moonrisé
Vivian Mankowitz
Edward Richard Cullen
Caroliné Lexie Cloutier
Nathan Clayton Beresford
Beatrix Monchrétien
Aaron Bradley
Mélania L. Mythique
Melissa Queen Sqexi
Barty Jack Widmore
Dolphin Eugen Waquater
Adelaide Mondierre
Bjørg Dieudonnée Nolwenn
Aaron Roviun
Charlotte Mabelle Xanei
Catherine Daphné Caliente
Melanie Lawrence
Lorina Brown
Steve D.Strong
Bridget Quixie
Bãsilius Lérs
Snowian
Inés Milena Rocheford
Katerina H. Adlersflügel
Irene Descardina
Olga Synnöve
Amelié Riva Brodsky
Robin G.Olive
Sophia Widmore
Matthew James Widmore
Yvonne L. Descoteaux
Varg S. Haikenn
Penelope Miloslav
Somere Foxentha
Victorina Alize Derope
Lynette Cole
Arthur James Xorion
Leirátophia Lelievre
Ivan Miroslav
Sonia Michelle Williams
Archill Thomas Caliente
Summer Calypso Black
Diamonique Lea Schmitz
Lyonelina Mullendore
50 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
YazarMesaj
Beatrix Monchrétien

Beatrix Monchrétien

Sihirsel Soy : özkan.
Evcil Hayvanı : Trix.

Soru{N}larınız - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 1:04 am

*Yazmazsam çatlarım,asd. Razz

Senin arkadan kimlerin ne dediğini bilmediğin ortada. Msn'e filan girince " Sorunlarınız başlığında sayfa beşten beri saçmalayan malı gördün mü? " Diyoduk birbirimize. Hani ben lafta sölüyodum " mal " kelimesini ama harbi öyleymişsin. Çokta meraklısın, araştırıp bir şeyleri bulmuşsun. Doğru, Hogwarts'ta sadece kızlar tuvaleti olduğunu söylüyosun. Her halde karakterini 24 saat tuvalette tutucaktın. Hatta tuvalette yaşadıklarını yazıcaktın RO'da. Güldürdün varya sağolasın.
Hani burda seninle ilgili bir şeyler yazmak çokta umurumda değildi de yani o Berke hakkında söylediklarini görünce tutamadım kendimi. Aslında klavyenin tuşlarına basıp bir şey yazmaya bile değmeyecek birisin. Neyse senin gibi birinin gitmesi beni hiçte germez, germedi de. Hatta daha iyi oldu. Eli yüzü düzgün insanlar kaldı geriye.

En son Beatrix Monchrétien tarafından Perş. Eyl. 03, 2009 1:17 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Lyra Gwendolyn Moonrisé

Lyra Gwendolyn Moonrisé

Doğum tarihi : 15/10/91
Mücadele Tarafı : ölümyiyenleri yiyorumm (:
Sihirsel Soy : melezim, melezsin, melez xD
Evcil Hayvanı : LayLay derler ama hiç hoşlanmaz...

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 1:14 am

Beatrix Monchrétien demiş ki:

Senin arkadan kimlerin ne dediğini bilmediğin ortada. Msn'e filan girince " Sorunlarınız başlığında sayfa beşten beri saçmalayan malı gördün mü? " Diyoduk birbirimize. Hani ben lafta sölüyodum " mal " kelimesini ama harbi öyleymişsin. Çokta meraklısın, araştırıp bir şeyleri bulmuşsun. Doğru, Hogwarts'ta sadece kızlar tuvaleti olduğunu söylüyosun. Her halde karakterini 24 saat tuvalette tutucaktın. Hatta tuvalette yaşadıklarını yazıcaktın RO'da. Güldürdün varya sağolasın.
Hani burda seninle ilgili bir şeyler yazmak çokta umurumda değildi de yani o Berke hakkında söylediklarini görünce tutamadım kendimi. Aslında klavyenin tuşlarına basıp bir şey yazmaya bile değmeyecek birisin. Neyse senin gibi birinin gitmesi beni hiçte germez, germedi de. Hatta daha iyi oldu. Eli yüzü düzgün insanlar kaldı geriye.

Duygularıma tercüman olmuş yorum... +1...
Wiéna Rosé Sahibesi
Wiéna Rosé Sahibesi

Doğum tarihi : 19/04/94
Mücadele Tarafı : Karanlık
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Pearl (Kuzgun)

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Soru{N}larınız - Sayfa 8 Left_bar_bleue60/100Soru{N}larınız - Sayfa 8 Empty_bar_bleue  (60/100)
Düello Gücü:
Soru{N}larınız - Sayfa 8 Left_bar_bleue0/0Soru{N}larınız - Sayfa 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 1:26 am

Lyra Gwendolyn Derope demiş ki:
Beatrix Monchrétien demiş ki:

Duygularıma tercüman olmuş yorum... +1...

Katılıyorum. Ayrıca ufaklık; anlıyorum kendini bir statüye ortak etme çabası içindesin. Bilemiyorum.. Belki ailen seni fazla poh pohlamış ama sadece bbasit bir ayak takımı üyesisin. Bu zihniyette olduğun sürece hiç bir takıma dahil olamazsın hele de bizim ailemiz gibi kaliteli bir yere hayatta dahil olamazsın. Bak ablacım;

Sitelerde "Resmi" ve "Gayrıresmi" bölümler vardır. Öğren bunları ayırt etmeyi. Yapacağın saçma sapan mevzuları da ona göre yerinde yaz. Ayrıca sen kimsin ki Berke'ye laf atmaya cürret edebileceğini zannediyorsun. Berke kim sen kim?

Kral ~Soytarı....

Fark bu kadar bariz... Bence kendini daha fazla küçük düşürme.
Richard McGregor

Richard McGregor

Mücadele Tarafı : Hogwarts.
Sihirsel Soy : Kurt.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Soru{N}larınız - Sayfa 8 Left_bar_bleue100/100Soru{N}larınız - Sayfa 8 Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Soru{N}larınız - Sayfa 8 Left_bar_bleue40/60Soru{N}larınız - Sayfa 8 Empty_bar_bleue  (40/60)

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 1:28 am

Sırf provake amaçlı bir harekât olarak gördüğüm, 5. sayfadan itibaren usanmadan devam eden saçmalıklar silsilesi nihayet son bulacak. Bunu kendi sitemde görmüş olsam, Berke kadar güzellikle yaklaşmadan banı yapıştırırdım. Ne diyeyim, çok sabırlısın kardeş! Very Happy Toplumsal mesaj kaygılı şeyler yazmayı dilerdim ama malesef uykum var. Bu yüzden 'sen nasıl bir şeysin kardeşim' demekle yetiniyorum... Dini rpg'ye sokacak kadar iyi biliyor da, insanların emeklerine üç günlük gözlemine dayanarak yorum yapmayı becerebiliyorsun!
Adelpha Neila Cornwell

Adelpha Neila Cornwell

Doğum tarihi : 09/06/95
Mücadele Tarafı : Tarafsız ^^

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 1:32 am

Tutamayacağım içimde;
Diğer arkadaşların dediklerine aynen katılıyorum zaten. "Mal" kelimesi bir insana ancak bu kadar yakışabilirdi. Gerçekten burda senin için zamanımı harcamaya değmez ama içimi dökmezsem olmayacak. Öncelikle buraya ne için geldiğini öğrenmeni tavsiye ederim. Eğlence yapmaya çalıştığını sanıyorsun ama bizim senin gibi bir insana ihtiyacımız yoktu. Ama yine de sağol yani baya güldüm sayende. Beni yazdığın mesajlarla değil zeka seviyenle güldürdün doğrusu...

En yakın zamanda postalanman dileğiyle Soru{N}larınız - Sayfa 8 185267
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 1:59 am

Bir kere sen öneride bulunmuyorsun. İnsan olan der ki; Tema çok cansız duruyor değiştirilecek mi?/ değişme ihtimali var mı? Burada Barış emek veriyor tema için öyle değil mi? Dene bakalım psyi açıp, bu kadar güzel bir logo hazırşayabilecek seviyede misin? Hufflepuff'un rankında 'converse' var canım ve hiç de komik değil. Görüşlerini Sorular başlığında belirterek ileri zekanı mı kanıtlıyorsun anlamadım. + Buradaki adminler hiç de gerizekalı değil. Hepsi üyelere olabildiğince yardım etmeye çalışan sabırlı ve bir o kadar zeki insanlar. Zekiler ki 100 seviyesinde RO yazmaktalar. Hem bunu ona buna laf söylemeden, öğrenmeye çalışarak yaptılar. Eğer bir gerizekalı arıyorsan bir ayna alıp bir taraflarına sok. Ve son olarak! Seni beyni var olmayan forum gezer, istediğin 'kaliteli' siteye git. Hepsinin teması müthiş olsun. Hepsi senaryo gibi değil, kitap gibi yazar. Rp yapmayı bilmiyorsan adam gibi söyle insanlar sana yardımcı olsun. İlerilik yaparak kendini de geliştiremezsin. Komik de olamazsın.
Monica Pietrasziewi

Monica Pietrasziewi

Evcil Hayvanı : Moon. ^^

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 2:06 am

Berke'm yazın demiyeydi k*çımı kıpırdatmazdım bölesi bi' mallık için ya neyse kusur kalmıım. Kendini b*ktan cmylmz sanıp sorunlar bölümünün içine ettiğin için üzülmüyorum site bakıma alınacak. Eyy sevgili 100 küsürlük dayı dediğim sade sanadır; yürü git işemee (!)
Macias Antúnez Láerod

Macias Antúnez Láerod

Doğum tarihi : 08/08/90
Mücadele Tarafı : ♠ Dé estepiénzá ♠
Evcil Hayvanı : İspanyol.

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 2:13 am

Yemin ediyorum gülmekten yorumlarınızı okuyamadım arkadaşlar xD Bu adam ne yapıyor yav diye kahkahalara tutuldum xD Arkadaşım kendinde misin? Ben her zamanki deyimimi kullanıp sana ; " Ne diyosun be ADAM ! " diyorum Very Happy heuheuhe xD Arkadaşım, sen büyük ihtimal ya Provakatör yada Forum'lara yeni giren bir elemansın xD Çocuk demiyorum çünkü; çocuklar bu kadar arsız olamaz ya xD Arkadaşım , ben sorularına yanıt vereyim senin baştan xD Bak kulak ver ...

Ramazan ? [ Ey , müslim ... Sen burayı ne sanırsın? Çiçek Abbas Rpg mi? Harry Potter oğlum bu ... Kendine gel .. ]

Ders'e giremiyorum ? [ Sen bekle ders sana sağlı sollu girer .. ]

Accio [ Buna diyecek bir şey bulamadım xD Lan oğlum, dediğin kelimeler aynı.. Değilse bile sen asa tut, sonra onu .. neyse xD ]

Tuvalet [ Yiğidin malı meydanda... ]

Adminlerden ek ücret istiyorum.. Çocuğun anlayacağı dilde cevaplandırdım xD
Wiéna Rosé Sahibesi
Wiéna Rosé Sahibesi

Doğum tarihi : 19/04/94
Mücadele Tarafı : Karanlık
Evcil Hayvanı : Pearl (Kuzgun)

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Soru{N}larınız - Sayfa 8 Left_bar_bleue60/100Soru{N}larınız - Sayfa 8 Empty_bar_bleue  (60/100)
Düello Gücü:
Soru{N}larınız - Sayfa 8 Left_bar_bleue0/0Soru{N}larınız - Sayfa 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 3:39 am

Walla süper yorumladın olayı bence de hak ettin ek ücreti ama ben bilmem adminlerim bilir Very Happy Berke & Ahmet & Tanımadığım ya da tanıdığım ama kim olduğunu hatırlamadığım diğer adminler arkadaşıma güzel bi maaş çekin bence Very Happy
Archill Thomas Caliente
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
Archill Thomas Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Aydınlık~
Sihirsel Soy : Safkan~

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Soru{N}larınız - Sayfa 8 Left_bar_bleue100/100Soru{N}larınız - Sayfa 8 Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Soru{N}larınız - Sayfa 8 Left_bar_bleue50/60Soru{N}larınız - Sayfa 8 Empty_bar_bleue  (50/60)

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 12:42 pm

Evet herkes içini dökmüş gördüğüm kadarıyla . x)) Bu kadar yeter değil mi ? Bir ... İki ... Üç ... TIP ! x))
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 4:25 pm

Ahmet Abi, dershanedeydim kaçırdım olayı. xP Yazmazsam çatlarım valla. Very Happy

İlerizekalı arkadaş Dolphin. Yevrum öncelikle bu saçma-sapan mesajların, sanki foruma kurulmuş bir komplo gibi. Ya da adminleri delirtme çabası içindesin bilemiyorum. Fakat biz bu temadan çok da memnunuz ve forumu gayet de canlı buluyoruz. Beğenmiyorsan gidebilirsin, kimseyi zorla tutmuyoruz. Sana senin dilinde cevap veren birine gerizekalı diyemezsin. Buse'ye de " Sorunlarınız başlığında sayfa beşten beri saçmalayan malı gördün mü? " konusunda katılıyorum. O kişiler arasında ben de vardım. =D Tuvalet varmıymış? Bez mi bağlayacakmışmış? Söyledim ya, ormana gönderiyoruz bu tür ihtiyaçları için karakterleri. (: Oh içimi döktüm. xP Ahmet Abi istersen mesajı silebilirsin, Dolphin sen de yürüyüp gidebilirsin. =D
Sophia Widmore
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Sophia Widmore

Doğum tarihi : 22/10/93
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Takım Kaptanı & Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Soru{N}larınız - Sayfa 8 Left_bar_bleue98/100Soru{N}larınız - Sayfa 8 Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 4:31 pm

Claudia Wysteria demiş ki:
Ahmet Abi, dershanedeydim kaçırdım olayı. xP Yazmazsam çatlarım valla. Very Happy

İlerizekalı arkadaş Dolphin. Yevrum öncelikle bu saçma-sapan mesajların, sanki foruma kurulmuş bir komplo gibi. Ya da adminleri delirtme çabası içindesin bilemiyorum. Fakat biz bu temadan çok da memnunuz ve forumu gayet de canlı buluyoruz. Beğenmiyorsan gidebilirsin, kimseyi zorla tutmuyoruz. Sana senin dilinde cevap veren birine gerizekalı diyemezsin. Buse'ye de " Sorunlarınız başlığında sayfa beşten beri saçmalayan malı gördün mü? " konusunda katılıyorum. O kişiler arasında ben de vardım. =D Tuvalet varmıymış? Bez mi bağlayacakmışmış? Söyledim ya, ormana gönderiyoruz bu tür ihtiyaçları için karakterleri. (: Oh içimi döktüm. xP Ahmet Abi istersen mesajı silebilirsin, Dolphin sen de yürüyüp gidebilirsin. =D

Ha birde illa medeniyet istiyorsan ve bunu tuvalette kazanacağına inanıyorsan çok iyi bir klozet hediye edebilirim sana. Hogwarts'da yatakhanene monte ederiz.
Melanie Lawrence
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Melanie Lawrence

Mücadele Tarafı : Tarafsız.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 6:12 pm

Oha, aynen net yasağım olunca yazamadım, bende birkaç şey söylemek istiyorum. =D
Cidden msn de, şu Dolphin midir, nedir nasıl böyle sorular buluyor, mal mı lan? Gibi söylevlerimize maruz kalmış bir insandın ve cidden öyle olduğunu kanıtlayarak bizi haksız çıkarmadın. Arkadaşlarım yeterince açık konuşmuşlar; ama ben yine de seni bahsettiğin kapasitenden dolayı kutluyorum. Demek ki neymiş? Tanımadığın insanlar hakkında yorum yapmayacakmışsın. Neymiş? Kışın yediğin hurmalara, neyse. Razz
Sycorax Eolyn Sreané

Sycorax Eolyn Sreané

Sihirsel Soy : Melez
Evcil Hayvanı : Ell.

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 6:58 pm

Yeter falan demişsin Ahmet Abi; ancak tutamıyorum kendimi özür dilerim. 5. sayfadan beri yazdığın absürt mesajların hepsini okudum Dolphin. Sağ ol güldürdün beni her seferinde, hele şu sonuncu mesajın yok mu? O nasıl bir suçlamadır yahu? Bu mesajlarla bizim korkacağımızı falan düşünüyorsun galiba, çok korktum gerçekten. Anlatamam sana. Bence de sen git bu siteden, ne işin var canım senin burda? Biz biraz büyük kaçıyoruz sana. Her neyse, daha fazla konuşmayacağım. Son sözüm yukarda yorum yapan tüm arkideşlere katılıyorum.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 7:00 pm

Arkadaşlar bence burada durmanın fazla alemi yok ne de olsa Dolphin siteyi kapattıracakmış Razz Bugün yarın kapanır, ufak ufak kaçalım Razz
Melanie Lawrence
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Melanie Lawrence

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 7:03 pm

Zaa! Haklısın, arkideş. =D
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 7:05 pm

Puahah. Biz tanımıyoruz bu siteyi falan. Soru{N}larınız - Sayfa 8 Suspect
Archill Thomas Caliente
Archill Thomas Caliente

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:
Soru{N}larınız - Sayfa 8 Left_bar_bleue50/60Soru{N}larınız - Sayfa 8 Empty_bar_bleue  (50/60)

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 9:02 pm

Ehem , yeter ...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 9:02 pm

Sabırsızlığımı mazur görün ama 5. RO dersi ne zaman sonuçlanacak? Embarassed
Archill Thomas Caliente
Archill Thomas Caliente

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 9:10 pm

Çok yakında ...
Lorina Brown

Lorina Brown

Doğum tarihi : 08/05/96
Sihirsel Soy : Safkan..
Evcil Hayvanı : Sum , sumer

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 10:53 pm

ah ah yarın hemen koyacağım yarına kadar beni bekleyin lütffen 1 gibi koyarım ben
Archill Thomas Caliente
Archill Thomas Caliente

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 8 Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 11:31 am

Soru{n}lara devam lütfen ...

Soru{N}larınız
8 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Soru{N}larınız
» Facebook'larınız x))
» Soru{N}lar