Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Soru{N}larınız

+46
Richard McGregor
Catherine Mia Constantine
Lyra Gwendolyn Moonrisé
Vivian Mankowitz
Edward Richard Cullen
Caroliné Lexie Cloutier
Nathan Clayton Beresford
Beatrix Monchrétien
Aaron Bradley
Mélania L. Mythique
Melissa Queen Sqexi
Barty Jack Widmore
Dolphin Eugen Waquater
Adelaide Mondierre
Bjørg Dieudonnée Nolwenn
Aaron Roviun
Charlotte Mabelle Xanei
Catherine Daphné Caliente
Melanie Lawrence
Lorina Brown
Steve D.Strong
Bridget Quixie
Bãsilius Lérs
Snowian
Inés Milena Rocheford
Katerina H. Adlersflügel
Irene Descardina
Olga Synnöve
Amelié Riva Brodsky
Robin G.Olive
Sophia Widmore
Matthew James Widmore
Yvonne L. Descoteaux
Varg S. Haikenn
Penelope Miloslav
Somere Foxentha
Victorina Alize Derope
Lynette Cole
Arthur James Xorion
Leirátophia Lelievre
Ivan Miroslav
Sonia Michelle Williams
Archill Thomas Caliente
Summer Calypso Black
Diamonique Lea Schmitz
Lyonelina Mullendore
50 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
Archill Thomas Caliente
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
Archill Thomas Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Aydınlık~
Sihirsel Soy : Safkan~

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Soru{N}larınız - Sayfa 7 Left_bar_bleue100/100Soru{N}larınız - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Soru{N}larınız - Sayfa 7 Left_bar_bleue50/60Soru{N}larınız - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (50/60)

Soru{N}larınız - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 2:54 pm

Boyutunu o şekilde ayarlarsanız olacaktır ...
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com
Dolphin Eugen Waquater

Dolphin Eugen Waquater

Mücadele Tarafı : Tarafsızım... Objectif bakıyorum herşeye...
Sihirsel Soy : Üç ondan beş bundan...
Evcil Hayvanı : Muhalefet xDDD

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 3:23 pm

Resmin Upload linkini kabul etmiyor site... 150x300 yaptım. Sizin Avatarlarınız gibi... Ama resim sizin boyutunuzda değil hala...

+

Dersler ne zaman açılıcak? Sıkıldım bekleye bekleye...

+

Hufflepuff ikonundaki simge ayakkabıya benziyor...
Soru{N}larınız - Sayfa 7 947752

-------------------------------------------------------------

Doğum tarihine profilde 1000 yazdım bu çıktı...
Soru{N}larınız - Sayfa 7 947752

Affedersiniz, ama bu site 99 yaşından büyükleri kabul etmiyor
Archill Thomas Caliente
Archill Thomas Caliente

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Soru{N}larınız - Sayfa 7 Left_bar_bleue100/100Soru{N}larınız - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Soru{N}larınız - Sayfa 7 Left_bar_bleue50/60Soru{N}larınız - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (50/60)

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 3:41 pm

* Yanlış linki yapıştırıyorsunuzdur ...
* Dersleri sormadan önce rütbe edinmeye bakın .
* Ayrıca bu başlık altında daha ciddi olalım lütfen ...
Dolphin Eugen Waquater

Dolphin Eugen Waquater

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 3:46 pm

* Bu sitenin yapısından kaynaklanıyor ki aslında doğru linki kouyyorum neyse yakında çözelim.

*Ne rütbesi. Puanım yok siz dedinizki derslere katılın... (Kafam karışıyor baştan söyliyeyim...)

*Çok katı bir konu oluyor ama... Temada gri... Uykum geliyor ortamdan...

*Ciddiyim o ikondaki ne?

*Ayrıca o modu siz mi eklediniz. (
Affedersiniz, ama bu site 99 yaşından büyükleri kabul etmiyor
)
Archill Thomas Caliente
Archill Thomas Caliente

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 3:52 pm

Arkadaşım RO dersi açık , katılabilirsin .
Ayrıca yaşını 100 yapmayıver olsun bitsin ...
Caroliné Lexie Cloutier

Caroliné Lexie Cloutier

Doğum tarihi : 07/08/93
Sihirsel Soy : Safkan

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 4:04 pm

Ayrıca sitenin yapısından değil yanlış yere linki yapıştırmandan kaynaklanıyor sorun. 3. boşluğa linki yapıştırırsan boyut istediğin gibi olacaktır.
Dolphin Eugen Waquater

Dolphin Eugen Waquater

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 4:06 pm

Sağol...

Edit:

Bu Ünlü listesi v.s. ile kimse ilgilenmiyor mu?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 7 Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 1:34 pm

Evet, evet. Aynı soruyu ben de soracaktım. Dorothy Quenell üyeliğim için başvurum, hâlâ geçirilmemiş ki karakteri alalı günler oldu.
Archill Thomas Caliente
Archill Thomas Caliente

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 7 Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 1:57 pm

Hmm ilgilenlenilecektir ...
Dolphin Eugen Waquater

Dolphin Eugen Waquater

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 7 Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 10:42 pm

Birşey daha sorucağım... Beşinci derse katıldım... Fakat sonuçlar ne zaman açıklanacak? Nerde açıklanacak? (Saçma bir soru mu oldu?)
Edward Richard Cullen

Edward Richard Cullen

Mücadele Tarafı : Yok

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 7 Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 10:47 pm

Okul ne zaman açılacak?Trene ne zaman bineceğiz.
Dolphin Eugen Waquater

Dolphin Eugen Waquater

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 7 Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 10:53 pm

Okul açılmadı mı? Very Happy 4. Sınıf olmuşsun...

Edit:

RPG'ler en az 30 satır mı olmalı?
Edward Richard Cullen

Edward Richard Cullen

Mücadele Tarafı : Yok

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 7 Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 11:01 pm

Hayır açıldı da şu an kapalı.Tatil gibi bi şey.Ben geçen dönem 4. sınıftım.

Edit:Sorularım aynı.
Okul ne zaman açılacak?Kompartmanlar ne zaman açılacak?
Archill Thomas Caliente
Archill Thomas Caliente

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 7 Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 1:51 pm

* Hazırlıklarımızı tamamladığımız an okulu açacağız .
* RP'lerinizi otuz satır yazmaya çalışın ama olmuyorsa gereksiz eklemeler yapmanıza gerek yok . Uzunluğa değil kaliteye göre derste başarılı olup olmadığınıza karar verilecek ...
Dolphin Eugen Waquater

Dolphin Eugen Waquater

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 7 Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 4:36 pm

Ama çok sıkıcı... Kitap gibi yazıyoruz. Film gibi değil... Okumaya üşeniyorum... Değil okumakla görevlilere Allah sabır versin...

Söyliyeyim de RPG'lerim 5 satırdan bile oluşabilir...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 7 Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 4:47 pm

Siz de, film gibi yazın. x)
Barty Jack Widmore
Karanlık Büyücü
Karanlık Büyücü
Barty Jack Widmore

Mücadele Tarafı : Widmore

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Soru{N}larınız - Sayfa 7 Left_bar_bleue95/100Soru{N}larınız - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:
Soru{N}larınız - Sayfa 7 Left_bar_bleue0/0Soru{N}larınız - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 7 Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 5:49 pm

Kitap gibi yazıyoruz Film gibi değil derken demek istediğinizi bir örnekle açıklar mısınız ?
Dolphin Eugen Waquater

Dolphin Eugen Waquater

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 7 Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 11:02 pm

Şöyle açıklayayım... Kitap da herşey uzunca anlatılır. Filmde ise kısa...
Barty Jack Widmore
Karanlık Büyücü
Karanlık Büyücü
Barty Jack Widmore

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Soru{N}larınız - Sayfa 7 Left_bar_bleue95/100Soru{N}larınız - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:
Soru{N}larınız - Sayfa 7 Left_bar_bleue0/0Soru{N}larınız - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 12:23 am

Hımm evet orası öle ama burda kaliteli bir şeyler ortaya çıkarmaya çalışıyor herkes. Kimisi her ayrıntıya girerek insanları büyülerken kimisi Filmlerdeki gibi genel hatlarıyla anlatarak büyülüyor. Ama yukarda sölediğiniz gibi 3-4 satırlık şeylerle değil.. Bizim amacımız insanları eğlendirerek kaliteleştirmek. Bunun için puanlama ve ders olaylarına giriyoruz. Üyelerin geçmişte yaptıkları roları üşenmeden okuyor puanlıyoruz. Kendi çabamızla birçok insanın çabasını birleştirip kurgular yayınlıyor dersler yapıyoruz. Sırf kalite yükselsin diye.. Ben şu ana kadar kalitesi yükseldi diye bize şikayette bulunan görmedim. Göreceğimi de sanmıyorum. Bu zamana kadar bir aile kurduk ve onlar bizim bunca çabamıza sonsuz saygı gösteriyorlar. Belki de bu nedenle (Onlar bunca iş yapıyor bizde hakkını verelim en güzel şekilde yazalım) yapıyorlardır. Bunu her üyeden beklediğimiz gibi sizden de bekliyoruz.

Yani film gibi ro'lar olmayacak mı derseniz evet bu sitede olmayacak..
Dolphin Eugen Waquater

Dolphin Eugen Waquater

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 4:20 pm

O zaman kötü ve sıkıcı... Tema da gri... Açıkcası canlı bir forum bekliyorum... Üyelerden değil. Yapılması gerekenlerden, görünüşten v.s. Very Happy
Archill Thomas Caliente
Archill Thomas Caliente

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 9:06 pm

Arkadaşım kötü ve sıkıcı buluyorsan kimseyi burada zorla tutmuyoruz gidebilirsin . Ayrıca forumumuzun sadece soru sorma forumu olmadığını hatırlatmak istiyorum ...
Barty Jack Widmore
Karanlık Büyücü
Karanlık Büyücü
Barty Jack Widmore

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 9:18 pm

Burda milleti zorla tutmuyoruz. Başka birçok ro sitesi var. Orlara gidebilirsin beğenmediysen. Her şeyi oy çokluğuyla yaptığımızdan bir kişinin gelip bunları sölemesi bizi bağlamaz. Ayrıca saçma sapan sorularına boşu boşuna vakit ayırdık. Gerçi ben yapcak işim olmadığından cevap verdim. Eğer bir sorun varsa diğer insanlar gibi duyurular ve sistemler bölümünden araştır. Hazıra konmaya alışmışsın sanırım. Gerçi yaşın kaç bilmiyorum.

Bak gene bir yetkinforum mucizesi. Çocuklar böle forumlara girip adli dengesini yitirmesin diye kayıt olurken 13 yaşından büyük müsün diye soruyor. Ama tabi senin gibi bazı meraklı küçüklerimiz gene de kayıt oluyor ve avatardaki güzel modellerden mi hoşlandın yoksa yakışıklı kaslı adamlardan mı hoşlandın bilemiyorum tırlatıyor , ardından kayış kopuyor. Yapmayın etmeyin evladım. Yaşınız bölümüne 1000 yazmaya çalışan bir kişi sanırım 11 yaşından büyük olamaz. En azından beyinen.. Valla insanları sinir ettiğini sanıyo olabilirsin ama bana sorarsan kendini soytarı durumuna düşürmekten başka bir şey yapmamışsın. Hadi sevgili küçüğüm bak şimdi mouse var ya siz arkadaşlar arasında ona fare falan diyip dalga geçiyonuzdur onu böle bulunduğu zemine bastırarak sağ üste çıkar. Orda bak kırmızının içinde kalmış beyaz bir çarpı var ona tıkla. Ya da bak gene o fare diye oyun oynadığınız şeyi tut zemine bastırarak oynatmaya çalış. Forum'u dolaş falan ama gene avatardaki yakışıklı erkeklere yada güzel kadınlara bakıp coşma. Gerçi bu yaşta coşamazsın sanırım. Yani daha küçüksün ilerde olur merak etme evlat.

Lafı uzatmayayım. İstek kutusuna mesaj bırakman yasaklanmıştır. Bıraktığın anda ban cezası uygulanacaktır. Haydi evlat selametle. Ha bu arada havalar serinlemeye başladı sütünü hafiften ılıştır da iç.
Dolphin Eugen Waquater

Dolphin Eugen Waquater

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:59 pm

Hiç bir Yöneticiye hayatımda küfür etmedim ama siz harbi "Gerizekalı" 'sınız. Bunu samimiyetimle söylüyorum. Banlayacağınız umrumda değil. Burda sorularımı soramazsam, önerilerimi belirtemezsem niye bu konular var. Sıkıcı, kötü bir forum olduğunu belirtiyorum ki düzeltin. Bu durumdan bu sorular bölümünden başka yere atıcak mesaj bulamıyorum. Ancak kafama sürekli takılan şeyleri ve gözlemlerimi belirtiyorum. Bu forum sıkıcı geldi sıkıcı v.s. gidecek mi? Renk katılsa daha aktif, canlı olur diye... Kimse mesaj atmıyor. O kadar giren çıkan var takılan 3-5!

Buraya gelirken... Ben burayı güzel bir site olduğunu zannettiğim için girdim. Sistemlere baktım katılmadığım şeyleri belirttim! Siz bunu resmen kaldıramayıp "çıkış butonu yukarda" diyorsunuz utanmadan!

Ama ben burda site için konuşayım adam geçsin karşıma iki saat "Sen çocuksun" desin. Ayrıca ne kadar boş konuştuğunun farkında bile değil... İçip içip internete geçme! Burası forum burda insanlar var. Çocuk demeye çok iyi biliyorsun da sen Adam mısın bu davranışlarınla? Hangi gerizekalı çıkıp mesajında on satırlık "Sen çocuksun" yazar? O kadar ki gerizekalının altına düşüyorsun! Bu mesajlarını hiç değilse pek gören olmayacak ki mesajlarınızdan utanmanıza fazla gerek yok.

Adminin Özel Mesajından kesit...

Admin: "siz bizim için değerlisiniz"

Biz değerli olduğumuz için zaten "kimseyi zorla tutmuyoruz." diyorsun.

Üyelerden bu durumu görüp sessiz kalan oluyorsa ona diyeceğim "Korkmana gerek yok. Site senin elinde..." Burdaki üyeler isterlerse forumu bile kapattırır... Bunu bilin... Tabii bu mesajın üstüne beni banladıktan sonra mesaj yazacaksınız ki benden gelen mesajdan korktuğunuz için! Eğer bu mesaj silinirse bütün forum haklı olduğumu bilsin...
Barty Jack Widmore
Karanlık Büyücü
Karanlık Büyücü
Barty Jack Widmore

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 12:40 am

Eheh bak tümünü okudum tek haklı olduğun yer var o da banlanacağın ^^ Her yerde açıklama istiyordun ya kafanın basmadığı şeyler için. Şimdi çocukluğa da kafan basmaz diye yazdım. Neyse abicim hadi yallah. Mesajını ben silmiycem merak etme. Ha bunu kan davasına dönüştürmene gerek yok. Hangi konuda haklı olduğunu bilecek forum ? Haberin yok senin hakkında gelen ö.m'lerden. Benim dediklerim onların yanında sana büyük lütuf evlat. Bu arada evet üyeler bizim için değerlidir. Ama yazdığımız şeyleri okuyan ve forum için bir şeyler yapan insanlara değer veririz.

Neyse bilader ben seni banlamıycam da mesajını da silmiycem. Sırf yukarda haksız yere bana hakaret ettiğinden kim kimin ne olduğunu görsün diye ^^

Beni tanıyan tanır. İnsanlara hoşgörüyle yaklaşan belki de adminler arasında en sıcak kanlılığını koruyan kişiyimdir. Fakat tahammülümün olmadığı şeylerin hepsini yapmışın. Hogwarts'da neden erkek tuvaleti yok , altımıza bez mi bağlıcaz , yaşıma 1000 yazdım kabul etmedi xD Şaka mısın lan xD Bide sana Mescid yapalım abdest al. Tövbe tövbe xD Siteye ne zamandan beri takılıon da online sayımızı bilion xD Bu arada Gerizekalı bir küfür değildir evlat. Ha şimdi bunu gene ters biyerinden anlayıp lütufmudur diceksin. Lütufda değildir xD Kötü söz o söleme xD

Nan xD Bak buna harbi güldüm xD Valla üyeler görürseniz yorum yapın. Ahmet abi sende silme mesajları. Valla üyeler yorum yapanı yemicem xD Korkmanıza gerek yomuş hem bak sitenin sizin ellerinizde olduğunu öğrendik. Bunu bilmioduk xD

Son bir şey daha. Mesajın harbiden acaip korkunç. Mazallah üyeler tüm attığın o saçma mesajlarını okumadan dediklerimi okursa cidden seni haklı sanabilirler. O nedenle tedbir alalım What a Face

ARKADAŞLAR.. Sevgili ilerizeka arkadaşımızın beşinci sayfadan itibaren yazdığı mesajları okuduktan sonra yorum yazınız. Maksat eğlence olsun birkaç gün sonra siteyi bakıma alıcaz zaten. O zaman hepsini silerim ^^

Bu arada değerli ilerizeka Dolphin. Gel biz susalım sende artık bişi yazma ben de yazmayım. Bakalım kim neymiş. Senin güvendiğin üyeler neler dicek ^^
Vivian Mankowitz
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Vivian Mankowitz

Mücadele Tarafı : Aydınlık

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Soru{N}larınız   Soru{N}larınız - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 12:51 am

Dolphin Eugen Waquater demiş ki:

Üyelerden bu durumu görüp sessiz kalan oluyorsa ona diyeceğim "Korkmana gerek yok. Site senin elinde..." Burdaki üyeler isterlerse forumu bile kapattırır... Bunu bilin... Tabii bu mesajın üstüne beni banladıktan sonra mesaj yazacaksınız ki benden gelen mesajdan korktuğunuz için! Eğer bu mesaj silinirse bütün forum haklı olduğumu bilsin...

Karışmak istemiyordum; ama söylemeden de duramayacağım. Kimden ve neden korkacağımızı anlamadım desem yalan olmaz. Eğer korkuyor olsaydık, sitede durup zaman öldürmeyiz değil mi? Ne yapmamızı bekliyorsun bu mesajından sonra, Ah, söylediğin iyi oldu vallaha acayip korkuyorduk adminlerden. Sen söylemesen anlamicaktık falan mı? Biz neler yapıp neler yapamayacağımızı biliyoruz, sen rahat ol. Bu sitedeki kimsenin forumu kapattırma gibi bir derdi olduğunu da sanmıyorum. Sitenin durgun olduğunu düşünüyorsunuz; ancak bunun kötü ve sıkıcı olarak dile getirmeniz sizin yanlışınızdır. Hiç bir admin oturup siteye hakaret edilmesini dinlemez. Sorularınıza gayet kibar şekilde cevap veriliyor; ama siz ters şekilde yanıtlarsanız gelecek cevaba da laf söyleyemezsiniz. Kendi adıma konuşuyorum; şu konuşmalarda kimin haklı olduğu apaçık ortada. İsterseniz daha fazla saçmalamayın.

Soru{N}larınız
7 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
 Similar topics
-
» Soru{N}larınız
» Facebook'larınız x))
» Soru{N}lar