Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

.Julian Francis Munch.

+11
Melanie Lawrence
Sonia Michelle Williams
Prudencia Léac
Jennifer Eloise Parker
Desiree Widmore
Steve D.Strong
Irene Descardina
Diamonique Lea Schmitz
Josephine Velasquez
Charlotte Mabelle Xanei
Caspian Rovenién
15 posters
YazarMesaj
Caspian Rovenién

Caspian Rovenién

Sihirsel Soy : Muggle Doğumlu

.Julian Francis Munch. Empty
MesajKonu: .Julian Francis Munch.   .Julian Francis Munch. Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 9:40 pm

Julian Francis Munch
.Julian Francis Munch. Tran_0056.Julian Francis Munch. Tran_0055.Julian Francis Munch. Tran_0032

x Genel Bakış x

- Julian Francis Prince Munch
- 10 Mayıs - 15 yaşında
- İngiliz, İngiltere aşığı
- Melez ve bununla gurur duyuyor.
- Fotoğraf çekmeye bayılıyor. Gülücükler saçan bir fotograf onun vazgeçilmezidir.
- Bütün bir gününü kütüphane de geçirecek kadar kitap okumayı sever. Kendini kitaplarda kaybetmenin tutkunu denebilir.
- Gülümsemeyi sever, güldürmeyi sever. Eğlenceli ortamlarda kendini daha iyi hisseder.
- Prince adından nefret eder. Kullananlara karşı tavır aldığı görülmüştür.

x Ravenclaw mı? Bir aptala daha çok benziyor x

.Julian Francis Munch. Tran_0052.Julian Francis Munch. Tran_0067.Julian Francis Munch. Tran_0063

- Çocuksu tavırlarıyla gönülleri fethettiği söylense de bu ona yeterli gelmemiştir. Muzip tavrı, alaylı konuşması ve daima dudaklarında bulundurduğu gülümsemesiyle diğerlerinden ayrılabilir. Olaylara pozitif yönden bakmayı sever. Bu yüzden 'Pollyannacılık' oynadığı söylenebilir ama bu onun doğasında çok önceden var olan bir durumdur. Ölümsüzlük gibi bir takıntısı vardır, ölümsüz olmanın yolunu aramaktadır. Gün gelip de herkesin öleceğini bilmesi onu korkutur ve bu konuda kafa yormayı kesmiştir. Kıvrak bir zekası vardır; ancak işine yaradığı zaman zekasını kullanır. Asi yapısından dolayı her şeye itiraz edebilir ve bazen bu sorgulamaları ciddi anlamda sıkabilir.

x Bütünün kusursuz uyumu x

.Julian Francis Munch. Tran_0071.Julian Francis Munch. Tran_0053.Julian Francis Munch. Tran_0043

- Saçlarının çok kısa olmasını hiçbir zaman sevmediğinden olsa gerek her zaman için biraz uzun tutmuştur. Düz saçları, koyu kahverengidir; ancak güneşe çıktığında aralara serpiştirilmiş kızıl tonları görmek mümkündür. Mavi gözleri, beyaz teniyle uyum içinde olsa da saçlarıyla tam bir tezattır. Ortalamanın biraz altında bir boyu vardır; ancak zayıf olmasıyla bu negatifliği kapatır. Muggle babasına çektiğinden olsa gerek giydiği kıyafetler tamamen muggle tarzıdır. Asi yapısından dolayı okul üniforması da üzerinde düzgün bir biçimde değildir.

.Julian Francis Munch. Tran_0030.Julian Francis Munch. Tran_0027.Julian Francis Munch. Tran_0017
Caspian Rovenién

Caspian Rovenién

MesajKonu: Geri: .Julian Francis Munch.   .Julian Francis Munch. Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 9:40 pm

Eklenmek için; 100*100 icon, kurgu adına bir şeyler ya da karakterlerin ilişki düzeylerini yazmanız yeterli olacaktır.
.Julian Francis Munch. Tran_0031.Julian Francis Munch. Tran_0029.Julian Francis Munch. Tran_0024

~ İ L İ Ş K İ L E R ~

.Julian Francis Munch. Alexpalexpettyfer517813
Leon Aaron D. Bravery
~ Leon! Onu anlatmaya kelimelerim yetmez... Dostluğumuzun başlangıcı, tabii ki de Hogwarts Expressinde oldu. İkimizde birinci sınıfa başlamak için Hogwarts'a geliyorduk ve aynı kompartımana düşmemiz, bizim için büyük bir şans oldu. Sohbet, sohbeti açtı; ortak noktaların fazlalığı gözlere çarpınca, her ikimizinde haberi olmadan iyi birer dost olduk. Ne zaman eğlenmek istesem, ne zaman etrafa daha çok sataşmak istesem ya da ne zaman dertlerimi dinleyecek birine ihtiyacım olsa direkt onun yanına giderim. Tek şanssızlığımız; onun Gryffindor, benim Ravenclaw olmamız.
x Kanka, Onsuz Olmaz x

.Julian Francis Munch. Blakelivelydotnetavataretg
Charlotte Mabelle Xanei
~ Birinci sınıfta, kütüphane de geçirdiğim uzun saatlerin birinde tanıştık Charlotte ile. Hatırımda kalmayan bir konu hakkında konuşuyorduk ve oldukça komikti. Onunla sohbet etmeyi gerçekten çok seviyorum. Şimdilerde oldukça iyi arkadaşız, arkadaşım olmasını seviyorum.
x Yakın Arkadaşlar x

.Julian Francis Munch. Candice11
Josephine Velasquez
~ Ortak salonda karşılaşıp konuşmamız dışında sanırım pek konuşmuşluğumuz yok, ama ortak salondaki konuşmalarımızdan büyük bir zevk aldığımı söyleyebilirim. Benim yanımda rahat olduğunu gördükçe ben de rahatlıyorum ve bu da konuşmalarımızı daha da eğlenceli hâle dönüştürüyor.
x Arkadaşım x

.Julian Francis Munch. 43
Lorinna Granuerre
~ Vay, vay, vay... Kana muhtaç iş arkadaşım benim. Neredeyse birinci sınıfın başından beri tanışıyoruz ve en iyi arkadaşlarım arasında. Bazen, sıkıcı olan, bir başkanın nasıl davranması gerektiği hakkındaki o nutuğunu uzun süre dinlemek zorunda bıraksa da, bunda başarılı olamadığını anlayınca yüzünde beliren o komik ifadeye haddinden fazla gülüyorum. Sözün kısası, ne zaman başım sıkışsa ya da sohbet edecek birini arasam gittiğim ilk adres; Lorinna'dır.
x Dostum x

.Julian Francis Munch. Epica-epica-4200870-100-100
Diamonique Lea Schmitz
~ Ah, Dia ile, herkesle olduğu gibi, kütüphane de tanıştık. Çok ama çok önceden okuduğum bir kitabı arıyordu ve ona yardım etmemek gibi bir kabalığa düşmedim. Rafların arasında dolanırken, bir yandan ona kitapla ilgili görüşlerimi anlatıyordum. Kitabı, bıraktığım rafta bulunca yıllardır okunmadığını anladım ve yüzümde beliren gülümsemeye engel olamadım. Aramızda geçen küçük sohbet de oldukça tatlıydı.
x Tanıdığım x

.Julian Francis Munch. Jensen-jensen-ackles-201040_100_100
Steve Dean Strong
~ Tam anlamıyla muhteşem bir kitaba dalmıştım, tabii ki de kütüphane de. Belki de hayatımda okuduğum en sürükleyici ve tam anlamıyla beni anlatan bir kitaptı. Sonra, sarışın, iri cüsseli bir Hufflepuff geldi ve kitabı hemen bırakmamı söyledi. Umursamaz ve alaycı bir tavırla onunla atıştım. Ancak daha sonra ikimizde gülüştük ve kitabı bana ödünç verdi. Tabii ki de bir solukta bitirdim ve aynı günün akşamı ona iade ettim. Favori kitabım, bana kafa dengi bir arkadaş kazandırdı ve Steve ile takılmak her geçen gün beni daha da neşelendirdi.
x Kafa Dengi x

.Julian Francis Munch. F_14htlt2ooj9m_12dd8fa
Daisy Damn Deathsong
~ Ortak salonda, 'bina sorunları' günümü yapıyordum. Herkesle konuşuyor, daha faydalı ne yapabileceğimi soruyordum. İlginç fikirleri olduğu için Daisy ile biraz daha uzun bir süre konuştuk. Fikirlerini beğendiğimi söyleyebilirim, onunla tanışmamdaki etkenin bina sorunları olduğunu da... Pek samimi değiliz. Birbirimizi gördüğümüz zaman sadece selamlaşıyoruz.
x Tanıdığım x

.Julian Francis Munch. Mila-mila-kunis-3715713-100-100
Jennifer Eloise Parker
~ Garip ama sanki birbirimizin kopyası gibiyiz. Onun, benden tek farkı cesareti olsa gerek. Eğlenmeyi bildiğini, nerde nasıl davranması gerektiğini ya da hayatın monotonluğu konusundaki görüşlerimiz aynı. Bu benzerlik hem tuhaf hem de ürkütücü... Buna rağmen, onu tanıdığıma seviniyorum.
x Arkadaşlar x

En son Julian Francis Munch tarafından Ptsi Ağus. 10, 2009 10:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Charlotte Mabelle Xanei

Charlotte Mabelle Xanei

Doğum tarihi : 16/10/93
Mücadele Tarafı : Sız ^^
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Belle , Mabel , Chotte , Charl , Cha-Cha

MesajKonu: Geri: .Julian Francis Munch.   .Julian Francis Munch. Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 12:40 am

İconları lejanttan al ^^ Aynı binadayız falan filan güzel yerlere ekle ^^
Kurgu : Daha birinci sınıftayken Charlotte kütüphanede kitapların arasında kendini kaybederken Francis ile karşılaşmışlardır. Aralarında geçen komik sohbet sonucunda tanışırlar. Sık sık konuşurlar ve Charlotte Francis'in onu güldüren nadir kişilerden olduğunu düşünmektedir.
Josephine Velasquez

Josephine Velasquez

MesajKonu: Geri: .Julian Francis Munch.   .Julian Francis Munch. Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 1:19 pm

.Julian Francis Munch. Candice11 .Julian Francis Munch. 26
Josephine ile aynı binadasınız. Josephine senin bu eğlenceli yönünü hoş buluyor ve sohbet etmeyi seviyor. Yanında daha rahat davanabiliyor mesela.
Caspian Rovenién

Caspian Rovenién

MesajKonu: Geri: .Julian Francis Munch.   .Julian Francis Munch. Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 9:11 pm

Eklendiniz hanımlar ^^.
Diamonique Lea Schmitz

Diamonique Lea Schmitz

MesajKonu: Geri: .Julian Francis Munch.   .Julian Francis Munch. Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 10:23 pm

Kütüphane'de karşılaşmıştık. Aradığım kitabı bulmama yardımcı olmuştun. (bu arada ro puanım 90 ama üçüncü sınıf gözüküyorum bu durumda halledilir herhalde) Aynı zamanda kitabı daha önce okuman bana tavsiye vermen ve cazip gülümsen gerçekten etkiledi doğrusu.

İconlar imzamdada , lejantımda da mevcut hangilerini beğenirsen onu kullanırsın.
Irene Descardina

Irene Descardina

Doğum tarihi : 06/11/93
Mücadele Tarafı : Saçları.
Sihirsel Soy : Safkan.

MesajKonu: Geri: .Julian Francis Munch.   .Julian Francis Munch. Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 5:15 pm

Başkanım. .Julian Francis Munch. 722631

Aileler tanışık olabilir kanımca, iyi anlaşabiliriz. Hatta vampir olduğumu bi' sana söylemiş olabilirim, annem bile bilmiyor. *-*

.Julian Francis Munch. 43

Spoiler:
Steve D.Strong

Mücadele Tarafı : O an kim haklı geliyorsa ondan...
Evcil Hayvanı : Rascal (Sözlüğü aç bak bakalım,ne demekmiş...)

MesajKonu: Geri: .Julian Francis Munch.   .Julian Francis Munch. Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 8:41 pm

.Julian Francis Munch. Zzzzzh
Julianla kütüphanede tanıştılar,Steve'in en sevdiği aile yadigarı kitaplardan biri kütüphanede kaybolduğunda onu Julian'ın okuduğunu görmüştü. Eğlencesine yapılan iğneleyici konuşmalardan sonra Steve Julian'a güvenerek kitabı ödünç vermiştir. Kitabı elbet geri almıştır ve o kitap Julian'ın favorileri arasında gelir...
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/steve-dean-marti
Caspian Rovenién

Caspian Rovenién

MesajKonu: Geri: .Julian Francis Munch.   .Julian Francis Munch. Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 11:28 pm

Ekledim herkesi ^^.
Desiree Widmore
Gryffindor V. Sınıf & Sınıf Başkanı
Gryffindor V. Sınıf & Sınıf Başkanı
Desiree Widmore

Doğum tarihi : 04/01/97
Mücadele Tarafı : Bana Widmore'lar para veriyor.
Sihirsel Soy : Melez.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
.Julian Francis Munch. Left_bar_bleue98/100.Julian Francis Munch. Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:
.Julian Francis Munch. Left_bar_bleue0/0.Julian Francis Munch. Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: .Julian Francis Munch.   .Julian Francis Munch. Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 2:51 pm

.Julian Francis Munch. F_14htlt2ooj8m_6c195a2 .Julian Francis Munch. F_14htlt2ooj9m_12dd8fa .Julian Francis Munch. F_14htlt2oojam_6fce7d7

Eh bina başkanısın tanınıyorsun , tanıyorsun. Seninle bina sorunları nedeniyle konuşurken tanışmış olduk fazla bir samimiyetimiz yok gördüğümde selamlıyorum snei.
Caspian Rovenién

Caspian Rovenién

MesajKonu: Geri: .Julian Francis Munch.   .Julian Francis Munch. Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 4:28 pm

Tamamdır, ekledim Wink
Jennifer Eloise Parker

Jennifer Eloise Parker

Doğum tarihi : 17/12/93
Mücadele Tarafı : Yoldaş.
Evcil Hayvanı : Jenny, Jen, Lois, Jenyse.

MesajKonu: Geri: .Julian Francis Munch.   .Julian Francis Munch. Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 4:34 pm

.Julian Francis Munch. Mila-mila-kunis-3715714-100-100 x .Julian Francis Munch. Mila-mila-kunis-3715713-100-100

Hım... Benim gibi sevecen bir insansın, bu da iyi anlaşmamıza yol açıyor. Arkadaş olup olmayacağımız sana kalmış. ^^
Prudencia Léac

MesajKonu: Geri: .Julian Francis Munch.   .Julian Francis Munch. Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 4:35 pm

Ouv kim gelmiş. Cool Benim yerimi bilmiyorsan Ro Partneri kısmılarına bakabilersin güneş .Julian Francis Munch. 135151
Al sana fafori iconum;

.Julian Francis Munch. Dakota-dakota-fanning-7362724-100-100
Caspian Rovenién

Caspian Rovenién

MesajKonu: Geri: .Julian Francis Munch.   .Julian Francis Munch. Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 5:33 pm

@ Jennifer: Ekledim ^^. Kurguya bi' bakıver. Olmamışsa değiştiririz Wink

@ Duyguş: Nereydi ki senin yerin Suspect .Julian Francis Munch. 273164
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Doğum tarihi : 11/08/93
Mücadele Tarafı : Lucifer
Sihirsel Soy : 33. dereceden safkan Mason.
Evcil Hayvanı : İber Vaşağı.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
.Julian Francis Munch. Left_bar_bleue90/100.Julian Francis Munch. Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:
.Julian Francis Munch. Left_bar_bleue0/0.Julian Francis Munch. Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: .Julian Francis Munch.   .Julian Francis Munch. Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 5:39 pm

.Julian Francis Munch. The_music_rules .Julian Francis Munch. Im_so_interesting

Olumlu olmasa da herhangi bir yer...
Jennifer Eloise Parker

Jennifer Eloise Parker

Doğum tarihi : 17/12/93
Mücadele Tarafı : Yoldaş.
Evcil Hayvanı : Jenny, Jen, Lois, Jenyse.

MesajKonu: Geri: .Julian Francis Munch.   .Julian Francis Munch. Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 10:32 pm

Vayy, beğendim kurguyu güzel olmuş (:
Melanie Lawrence
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Melanie Lawrence

Mücadele Tarafı : Tarafsız.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
.Julian Francis Munch. Left_bar_bleue100/100.Julian Francis Munch. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: .Julian Francis Munch.   .Julian Francis Munch. Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 11:55 pm

.Julian Francis Munch. 53760140
Aynı binadayız, Rolle fazlasıyla sevecen, yüzünde küçük bir tebessümle gezer her zaman vs. Sen eklersin, ekleyemezsen ben düşünürüm. (:
Charlotte Mabelle Xanei

Charlotte Mabelle Xanei

Doğum tarihi : 16/10/93
Mücadele Tarafı : Sız ^^
Evcil Hayvanı : Belle , Mabel , Chotte , Charl , Cha-Cha

MesajKonu: Geri: .Julian Francis Munch.   .Julian Francis Munch. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 5:27 pm

Irene Descardina

Irene Descardina

Mücadele Tarafı : Saçları.

MesajKonu: Geri: .Julian Francis Munch.   .Julian Francis Munch. Icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 5:45 pm

Sıpaydi! Eski Lorinna'ya bak, özledim be. O.O

.Julian Francis Munch. K28.Julian Francis Munch. K19

En son Lorinna Granuerre tarafından Perş. Ağus. 13, 2009 3:51 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Katerina H. Adlersflügel

Katerina H. Adlersflügel

Doğum tarihi : 13/08/95
Mücadele Tarafı : Tarafsız
Evcil Hayvanı : (Lakaplardan hoşlanmaz)

MesajKonu: Geri: .Julian Francis Munch.   .Julian Francis Munch. Icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 6:15 pm

Seninle ortak salonda tanıştık. Katerina' nın nerdeyse çoğu Ravenclawları tanımışlığı vardır. Seninle tanışma nedenim arkadaş çevremi daha geniş tutmaktı. Yanına gelerek direk tanışma amaçlı adımı söylemiştim. Biraz garip bir hareketti ama bu olaydan sonra tanışmış olduk. ^^ Ayrıca seninle birçok ortak noktası olduğunu düşünüyor.

İconlar:
Spoiler:

Ever iconlar biraz fazla oldu^^
Jãslyn Quentin Wilcox

Jãslyn Quentin Wilcox

Mücadele Tarafı : Karanlık
Sihirsel Soy : Sãfkãn
Evcil Hayvanı : Jãss*

MesajKonu: Geri: .Julian Francis Munch.   .Julian Francis Munch. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 11:16 am

İstediğin şekilde istediğin kurguda ekleyebilirsin.

.Julian Francis Munch. 98bvoljpg .Julian Francis Munch. W100.Julian Francis Munch. 256gu2rjpg.Julian Francis Munch. Hayden19 .Julian Francis Munch. W100 .Julian Francis Munch. W100.Julian Francis Munch. Haydenc3haydenchristens .Julian Francis Munch. W100.Julian Francis Munch. Haydenc3haydenchristens .Julian Francis Munch. W100.Julian Francis Munch. Haydenhaydenchristensen .Julian Francis Munch. W100.Julian Francis Munch. Haydenhaydenchristensen .Julian Francis Munch. W100.Julian Francis Munch. Haydenhaydenchristensens
Marque Wessell

Marque Wessell

MesajKonu: Geri: .Julian Francis Munch.   .Julian Francis Munch. Icon_minitimePaz Ekim 25, 2009 9:18 pm

Kurgu senindir, ö.m ile atarsın xD Olumlu olması işime geliir xD İconcanlarımdan istediğini koyabilirsin...

.Julian Francis Munch. Akbm14.Julian Francis Munch. 2nj9bg4.Julian Francis Munch. 16032hf.Julian Francis Munch. 14b6r0y.Julian Francis Munch. Ei850x.Julian Francis Munch. F4n1qe.Julian Francis Munch. 330zsjl
Caspian Rovenién

Caspian Rovenién

MesajKonu: Geri: .Julian Francis Munch.   .Julian Francis Munch. Icon_minitimePaz Ekim 25, 2009 9:25 pm

OMG! Lejant mı varmış? Yuh...
Neyse kullanmadığıma göre, kilitlenebilir, kaldırılabilir. Teknik aksaklıktan dolayı özür dilerim.
Lorinna Granuerre

Lorinna Granuerre

Mücadele Tarafı : Tarafsız.

MesajKonu: Geri: .Julian Francis Munch.   .Julian Francis Munch. Icon_minitimePtsi Ekim 26, 2009 4:50 pm

Julian'ı özledik ama. Hıh, neyse tamam atıyorum bir yerlere.

.Julian Francis Munch.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Julian ~
» Julian ~
» Julian ~
» Julian Caine