Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alyra N e m e s i s Lynn

+6
Steve D.Strong
Ivan Miroslav
Diamonique Lea Schmitz
Charlotte Mabelle Xanei
Edward Eva Swan
Adelaide Mondierre
10 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Adelaide Mondierre

Adelaide Mondierre

Doğum tarihi : 03/06/96
Mücadele Tarafı : Uğraşmıyor.
Sihirsel Soy : Ela - Gökçe melezi.
Evcil Hayvanı : Adel.

Alyra N e m e s i s Lynn Empty
MesajKonu: Alyra N e m e s i s Lynn   Alyra N e m e s i s Lynn Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 7:17 pm

Alyra Nemesis Lynn

Alyra N e m e s i s Lynn -Adriana-L-adriana-lima-7779226-100-100 Alyra N e m e s i s Lynn -Adriana-L-adriana-lima-7779227-100-100 Alyra N e m e s i s Lynn -Adriana-L-adriana-lima-7779229-100-100 Alyra N e m e s i s Lynn -Adriana-L-adriana-lima-7779232-100-100

Oh baby are you feelin' guilty for what you did ?

Evet, şimdi size sıradanlıkla başlayan ama bir felaketle biten öykümü anlatacağım. 13 Mayıs'ta dünyaya gözlerimi açtım ben. Ellerimden tutan, beni seven, bana gülümseyen bir ailem vardı. Akşamları hep birlikte salona oturur ve oyun oynardık. Annem, 9 ay boyunca karnında taşıdığı minik bebeğe garipçe bakardı ve anne olmanın kutsallığına bir kez daha inanırdı. Babamsa, aileye yeni katılan savunmasız küçüğü kendisine bağışladığı için Tanrı'ya teşekkür ederdi. Ne kadar normal bir aile, öyle değil mi? O zaman şimdi madalyonun ikinci yüzünü görme sırası, yani ailenin karanlık yanlarını...

Büyüdüğümde, benim kadar şımartılmış bir çocuk daha yoktu dünyada. Ama şımaran bir yapıya sahip değildim ve küçük şeylerle yetinmeyi biliyordum. Şimdiye kadar hiçbir şekilde karamsarlığa kapılmamış, bir kere bile bana sunulan sevgiyi sorgulamamıştım. Ta ki, "Hogwarts" adlı bir yerden bana mektup gelene kadar...

Bu mektupta, benim garip özelliklere sahip çocuklardan biri olduğum yazılıydı. Şaşkın bakışlarım, açık renkli parşömenin üstünde gidip gelirken, annemle babamın yüzlerinde tuhaf ve korkunç bir ifade belirmişti. Ben ne olduğunu anlamaya çalışıyordum ama hiç bir fikrim yoktu.

Bundan sonrasının daha kötü bir havaya bürüneceğini bildirmek isterim. O yıl, Hogwarts denen okula başladım ve bir "Cadı" olduğumu öğrendim. Seçmen Şapka adı verilen buruş buruş olmuş bir şapka beni Hufflepuff binasına yerleştirdi. Bütün bir yıl boyunca büyüleri ve iksirleri öğrendim, yeni arkadaşlıklar edindim. Geri döndüğümdeyse, bir felaketle karşılaştım... Ailem, biricik, canımdan çok sevdiğim öz ailem, beni reddetmişti! Onlara göre, bir hilkat garibesiydim ve normal bir insan gibi yaşamaya hakkım yoktu! Kendilerini toparlamak için birkaç günlüğüne evden ayrılacaklarını söylemişlerdi ve beni teyzeme bırakmışlardı, geldiklerindeyse aradan 2 ay geçmişti!

Ben, ikinci yılım için eşyalarımı toplamaya başladığımda yeniden kaybolmuşlardı. Fakat tekrar eve geri döndüğümde, bu sefer bir yere gitmemişlerdi ama evdeki soğukluk farkedilir biçimde ortadaydı. Sevgiden mahrum bırakılmıştım, hemde hiç beklemediğim bir anda, yaşamımı cehenneme çeviren şeyin o mektup olduğunu düşünmek beni hâlâ deli ediyor! Fakat ailemi elimden almış olsa bile, Hogwarts'ı seviyorum, 3 yıldır özlemini çektiğim sevgiyi bana sunduğu için...

Alyra N e m e s i s Lynn Adriana-adriana-lima-242902_100_100 Alyra N e m e s i s Lynn Adriana-adriana-lima-242903_100_100 Alyra N e m e s i s Lynn Adriana-adriana-lima-242904_100_100 Alyra N e m e s i s Lynn Adriana-adriana-lima-242905_100_100

I'm takin' back my love.

Tahmin ettiğiniz gibi bir Muggle Doğumlu'yum ben. İnsanları Kan Statüleri'ne göre sınıflandıranların alaycı bakışlarına maruz kalmak, beni pek alakadar etmese de bazen çok sinirlenebiliyorum. Böyle durumlarda asamı kapıp bir büyü mırıldanmak geliyor içimden, ama yapamıyorum.

Hep teyzemin ve amcamın benden sakladıkları birşeyler olduğunu düşünmüşümdür. Teyzem benimle pek konuşmaz, amcamsa konuyu başka yöne çevirmek konusunda ustadır. Biraz düşününce, hayatımın akışını değiştiren Hogwarts hakkında hiç konuşmadığımızı farkediyorum. Beynime üşüşen binlerce soru var, bunların cevabını almaya kararlıyım.

You see my words can only hurt you.

Alyra N e m e s i s Lynn Adriana-adriana-lima-242908_100_100 Alyra N e m e s i s Lynn Adriana-adriana-lima-242912_100_100 Alyra N e m e s i s Lynn Thadrianaheartcolours1bhAlyra N e m e s i s Lynn Adriana-adriana-lima-242913_100_100

Klasik, orta halli ve bir o kadarda lüksüne düşkün Lynn ailesinden geliyorum ben. Annem, para daha eline geçmeden harcamaya bayılır, babamda para kazanma konusunda bir ilahtır. Bu durumda, tehlikeli bir birleşim oluyor.

Oria Eddings ile Dan Lynn'ın evliliği uzun süre konuşulmuş. Fakat anneannem karşı çıkmış bu evliliğe, çünkü Lynn ailesinin sonunun bir gün kötü biteceğini düşünüp duruyormuş. Ama annemle babam evlenmeye kararlılarmış. Annemin hırsı ve babamın azminin birleşiminden doğan tek çocuk benim.

Anneannem, ben 3 yaşındayken hayata veda etmiş. Babaannem İtalya'da yaşıyor. Eddings ailesi pek zengin bir aile sayılmasa bile, Lynn ailesinin şöhreti yetiyormuş adımızı duyurmaya. Annemin bu durumdan pek rahatsız olduğu söylenemezmiş. Fakat ben 5 yaşıma bastığımda, babamın baskın çıkma tutkusu onu rahatsız etmeye başlamış. Tartışmışlar fakat babam egemenliğini korumaya devam etmiş. Annem, babamın ataerkilliği elden bırakmamaya kararlı olduğunu görünce susmak zorunda kalmış.

Another colour turns to grey.

Alyra N e m e s i s Lynn Adriana-adriana-lima-242915_100_100 Alyra N e m e s i s Lynn Adriana-adriana-lima-242917_100_100 Alyra N e m e s i s Lynn Adriana-adriana-lima-242918_100_100 Alyra N e m e s i s Lynn Adriana-adriana-lima-242919_100_100

İlk adım olan Alyra'yı babam bulmuş. İlk başta adımı Eliza veya Elira yapmayı düşünmüşler, fakat bunlar klasik ve bilinen isimlermiş. Babamda kulağa hoş gelen ve ilginç bir isim olan Alyra'yı keşfetmiş.

İkinci adım olan Nemesis ise annemin fikriymiş. Adaleti sağlamak için intikam alan bir tanrıçanın ismiymiş Nemesis. Annem mitolojiye çok düşkündür. İsmimi seviyorum, Alyra'dan daha çok.

Alyra N e m e s i s Lynn Adriana-adriana-lima-242920_100_100 Alyra N e m e s i s Lynn Adriana-adriana-lima-242922_100_100 Alyra N e m e s i s Lynn Adriana-adriana-lima-242923_100_100 Alyra N e m e s i s Lynn Adriana-adriana-lima-242924_100_100

Şimdi, sıra geldi beni anlatmaya. Gülmeyi gereksiz ve yorucu bulan biriyim ben. Fakat bu tembel olduğum anlamına gelmesin. Aktif biriyimdir. Hırslıyımdır ve rekabeti severim. Güçlü olduğum aşikardır, geçirdiğim şu son 3 yıl içersinde kalbim nasır tuttu bile diyebiliriz. Özgürlüğü severim ve birinin bana kafa tutmasını asla affetmem. Pratik olduğum söylenemez, hayata değişik bir bakış açısıyla bakarım. Gerekmedikçe konuşmam ama çok konuşanları sempatik bulurum. Asla biriyle arkadaş olmak için gidip kendimi tanıtmam. Utangaç değilimdir ama ilk önce insanların benimle arkadaş olmak için girişimde bulunması gerekir. Bazen havai tavırlar sergileyebilirim. Zekiyimdir ve çalışkanımdır ama bu iki özelliğime pek değer verdiğim söylenemez. İnsanları severim, her ne kadar sevgiden mahrum bırakıldıysamda arkadaşlarımın üstüne titrerim. Çok yakınım diyebildiğim sadece birkaç kişi vardır. İnsan ayrımcılığından hoşlanmam ve adalet yanlısıyımdır.

Alyra N e m e s i s Lynn 75b4572e Alyra N e m e s i s Lynn F6f7c7f7 Alyra N e m e s i s Lynn 280ae2f4 Alyra N e m e s i s Lynn B6a4dca2

Dost canlısı insanları severim. Aynı zamanda bir bardak kaymak birasının benim için önemi büyüktür. Küçük şeylerden mutlu olmayı bilirim. Yeni arkadaşlıklar edinmek ilkem olmasa bile, yeni insanlarla tanışmayı severim. Hayatımı monoton bir düzene oturtmak istemem, yenilikçiyimdir. Dış görünüşüme pek düşkün değilimdir. Kitap okumaya, özellikle fantastik romanları incelemeye bayılırım. Müzik dinlemeyi severim ve kulağıma ne hoş gelirse dinlerim. Bisiklete binmeyi severim, özellikle yazın teyzemin evinin büyük bahçesinde bisikletle dolaşmaya bayılırım.

Alyra N e m e s i s Lynn Pink7 Alyra N e m e s i s Lynn VSiCON24 Alyra N e m e s i s Lynn Thicon Alyra N e m e s i s Lynn Lima104rzlg2

Soğuk insanları pek sevmem. Özellikle insanları Kan Statüleri'ne göre sınıflandıranlardan haz etmem. Slytherin binasından olanlara karşı beslediğim nefret, hiçbir şeyle boy ölçüşemez. Farelerden ve böceklerden nefret ederim. Boş konuşan insanlardan pek hoşlanmam. Sıradan şeyleri pek sevmem, yenilikçi olduğumu hep belli ederim.

Ad: Alyra Nemesis
Soyad: Lynn
Uyruk: İngiliz
Bina: Hufflepuff
Bildiği diğer Diller: Almanca, Fransızca, İtalyanca, Grekçe
Kan Statüsü: Muggle Doğumlu
Burç: Boğa
En Sevdiği Renk: Mor
En Sevdiği Çiçek: Orkide
Uğurlu Taşı, Nesnesi: Kaplan Gözü Taşı

Eklenmek için ;

Icon:
Karakterim Hakkındaki Düşünceleriniz:
Kurgu:

ile geliniz. Icon getirmeyenler, eklenmeyecektir.

En son Alyra Nemesis Lynn tarafından Cuma Eyl. 04, 2009 1:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Edward Eva Swan

Doğum tarihi : 10/02/90
Mücadele Tarafı : darkside
Sihirsel Soy : safkan
Evcil Hayvanı : ed

MesajKonu: Geri: Alyra N e m e s i s Lynn   Alyra N e m e s i s Lynn Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 8:49 pm

Alyra N e m e s i s Lynn 39

Alyra N e m e s i s Lynn 35
Alyra N e m e s i s Lynn 37

Adelaide Mondierre

Adelaide Mondierre

MesajKonu: Geri: Alyra N e m e s i s Lynn   Alyra N e m e s i s Lynn Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 8:57 pm

Lejant

Alyra N e m e s i s Lynn 39 Alyra N e m e s i s Lynn 35

Edward Eva Swan
Gerçekten, bu adam hakkındaki düşüncelerimi nasıl anlatacağımı bilmiyorum. Gerek dış görünüş açısından, gerek ruhsal açıdan babamı andırıyor. Onun gibi insanları iyi bilirim. Kendi çıkarları için en yakınındakini kenara atmaktan çekinmeyecektir. Bu yüzden ondan pek hoşlanmıyorum.

xx.Hoşlanmıyorum.xx
xx.Geçmişimi Anımsatıyorsun.xx

~~

Alyra N e m e s i s Lynn J6l8xs Alyra N e m e s i s Lynn Snm1hu
Claudia Wysteria
Bu kız için söyleyebileceğim tek şey, sinirimi bozması! Diğer Hufflepuff'lılara karşı olan tutumu beni rahatsız ediyor, üstelik insanları Kan Statüleri'ne göre değerlendirenlerden. Sanırım ona garez beslemem için bu kadar sebep yeterli.

xx.Nefret Ediyorum.xx
xx.Karşıma Çıkmasan İyi Edersin.xx

~~

Alyra N e m e s i s Lynn Blakelivelydotnetavatarn Alyra N e m e s i s Lynn Blakelivelydotnetavatar

Charlotte Mabelle Xanei

Ben Hogwarts'a adım attığımda, o 2. sınıftaydı ve benim Ravenclaw'a seçileceğimden emindi. Ne demeli, bende aynı fikirdeydim. Şapka beni Hufflepuff'a yerleştirdiğinden beri pek görüşmüyoruz.

xx.Tanıdık.xx
xx.Sima Olarak Aklımda.xx

~~

Alyra N e m e s i s Lynn 192 Alyra N e m e s i s Lynn 194

Diamonique Lea Schmitz

Senin henüz takımda olmadığın zamanlar, bir Slytherin-Gryffindor maçında tanışmıştık. İkimizde Gryffindor'u destekliyor ve deliler gibi tezahürat yapıyorduk. Fakat sen, ani bir hareketin sonucuyla tribünlerden düşecektin nerdeyse, seni kurtaran kişi ben olmuştum. Pek yakın olmasakda, hayatıma renk katan arkadaşlarımdan birisin.

xx.Tanıdık.xx
xx.Pek Yakın Olmasakda Seviyorum.xx

~~

Alyra N e m e s i s Lynn Tlnc060 Alyra N e m e s i s Lynn Taylor-41

Emma Elle Cullen

Hayatım boyunca, bu kız kadar kendini bir şey sanan ve herkese kendini beğendirme çabası içinde olan birini görmedim! Öyle görünmemeye çalışsa bile, burnu havada bir züppe olduğunu çok iyi biliyorum. Onu neden bu kadar çok seviyorlar bilmiyorum ama gerçekten çok iyi bir oyuncu, gerçek kimliğini iyi saklıyor. Görelim bakalım, bir gün senin hakkındaki gerçekler ortaya çıkacak... O zaman insanlar seni sevecekler mi merak ediyorum.

xx.Baş Düşman.xx
xx.Nefretlikler Listemin Başında.xx

~~

Alyra N e m e s i s Lynn 42312016 Alyra N e m e s i s Lynn Zzzzs

Steve D. Strong

Steve ile ilk karşılaşmamız, ben Hogwarts'a geldiğimde, seçim sırasında olmuştu. Onun da Slytherin'lilerden pek haz etmemesi ve aynı binadan olmamız, ona karşı bir sıcaklık hissetmeme sebep oluyor. Yine de pek fazla konuşmuyoruz.

xx.Tanıdık.xx
xx.Pek Yakın Olmasakda Seviyorum.xx

~~

Alyra N e m e s i s Lynn 8 Alyra N e m e s i s Lynn 7

Jenny Ivy Ollen

Ah, o iyi biri, gerçekten. Onunla konuşmayı seviyorum-her ne kadar fazla konuşmasa da. Bazen davranışlarını biraz yapmacık bulduğumda oluyor tabi, o zaman benden sakladığı bir şeyler var mı diye düşünmeden edemiyorum. Ama hepimizin sırları vardır, değil mi? Jenny ile iyi arkadaş olduğumuzu düşünüyorum, yine de fazla yakın değiliz.

xx.Tanıdık.xx
xx.Fazla Yakın Olmasakda Seviyorum.xx

~~

Alyra N e m e s i s Lynn 001flp

Kyle Matthew Miller

Onun adını, pek çok tanıdığımdan duydum. Kızlar onun hakkında ne düşünüyor ya da o kızların hakkında ne düşünüyor bilmiyorum ama biraz ortada tabi. Emma'nın ona olan düşmanlığının da farkındayım, belki Kyle'ın dostluğunu kazanabilirsem bazı meçhul kişileri sinir edebilirim. Yine de Kyle ile pek yakınlığımız yok, Slytherin önyargım beni ondan uzak tutuyor olmalı.

xx.Tanıdık.xx
xx.Nötr Fikirler.xx

~~

Alyra N e m e s i s Lynn 28amftf Alyra N e m e s i s Lynn 2dh8uow

Crystal Xanei

Hmm, iyi birisin Eva. Charlotte'ın kardeşisin ve bu sana biraz tuhaf davranmama yol açıyor olabilir, yine de seni severim. Benim garip biri oduğumu düşündüğünü belli ediyorsun az çok; dışlanmış bir Hufflepuff'lı gariptir elbette, haklısın. Seninle olan dostluğumu ilerletmek isterim.

xx.Tanıdık.xx
xx.Daha İyi Tanımak İsterim.xx

~~

Alyra N e m e s i s Lynn 256gu2rjpg Alyra N e m e s i s Lynn Hayden19

Jaslyn A. Jânes
İyi biri olabilirsin Jas, çünkü eğer Emma seninle arkadaşlık kurduysa, mutlaka seni diğer Slytherin'lilerden ayıran bir özelliğin vardır. Seninle tanışmak istiyorum, bir Slytherin'li ile dost olmak ilgi çekici olabilir.

xx.Sima Olarak Aklımda.xx
xx.Tanışmak İstiyorum.xx

~~

Alyra N e m e s i s Lynn Ciii_ash Alyra N e m e s i s Lynn Thinking_about_u

Katie Julia Greene

Ravenclaw'lı ufaklık, iyi birine benziyor. Onunla Kütüphane'de tanışmıştık. Herkesle arkadaşlık kurmaya çalışıyor gibi, yine de bilemem. Onu daha iyi tanımak isterim.

xx. Sima Olarak Aklımda .xx
xx. Daha İyi Tanımak İsterim .xx

En son Alyra Nemesis Lynn tarafından C.tesi Eyl. 05, 2009 11:23 am tarihinde değiştirildi, toplamda 21 kere değiştirildi
Adelaide Mondierre

Adelaide Mondierre

MesajKonu: Geri: Alyra N e m e s i s Lynn   Alyra N e m e s i s Lynn Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 8:57 pm

Iconlar

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

En son Alyra Nemesis Lynn tarafından Cuma Eyl. 04, 2009 10:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Alyra N e m e s i s Lynn   Alyra N e m e s i s Lynn Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 11:28 pm

Canım, cicim bensiz olur mu? xDxD

Icon: Icons are in my lejant.
Demek Slytherinliler'den nefret ediyorsun.Pis bulanık. xD
Kurgu: Aklıma gelmedi.Sen uydur. Very Happy
Adelaide Mondierre

Adelaide Mondierre

MesajKonu: Geri: Alyra N e m e s i s Lynn   Alyra N e m e s i s Lynn Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 11:39 pm

Tamamdır guşum.
Charlotte Mabelle Xanei

Charlotte Mabelle Xanei

Doğum tarihi : 16/10/93
Mücadele Tarafı : Sız ^^
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Belle , Mabel , Chotte , Charl , Cha-Cha

MesajKonu: Geri: Alyra N e m e s i s Lynn   Alyra N e m e s i s Lynn Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 11:41 pm

Alyra Nemesis Lynn
# Sadece Tanıdığım
Alyra N e m e s i s Lynn Vanessa-vanessa-anne-hudgens-7121881-100-100
# Alyra seni hatırlıyorum! Ben ikinci sınıftayken sen daha okula yeni gelmiştin. Seninle konuştuğumda Ravenclaw'a seçileceğine eminken seçmen şapka seni Hufflepuff'a koyduğunda büyük bir şaşkınlık geçirdiğimi söyleyebilirim. O zamanlar tanışmıştık ama sen Hufflepuff'a seçileli pek görüştüğümüz söylenemez.

Bende böyle eklisin (:
Adelaide Mondierre

Adelaide Mondierre

MesajKonu: Geri: Alyra N e m e s i s Lynn   Alyra N e m e s i s Lynn Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 12:07 am

Tamamdır.
Diamonique Lea Schmitz

Diamonique Lea Schmitz

MesajKonu: Geri: Alyra N e m e s i s Lynn   Alyra N e m e s i s Lynn Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 12:22 am

Alyra N e m e s i s Lynn 3853Alyra N e m e s i s Lynn 3850
Alyra N e m e s i s Lynn 3840Alyra N e m e s i s Lynn 3834Alyra N e m e s i s Lynn 3830

Kurgu: Seninle ikinci senemizde tanışmıştım . Sly - Gry maçındaydık . Tabi , o zaman ben tutucu değildim . O maçta seninle yanyana Gryffindor'u destekliyorduk . Tezahüratlarla birlikte , bağırırken küçük bir sakatlık yaşıyordum . Az kalsın tribünden aşağı düşüyordum fakat senin beni engellemen ile kurtulmuştum . O günden beri seninle arkadaşım . Çok yakınım değilsin , bilmiyorum . Sana karşı bir soğukluğum var ama yinede arkadaşımsın , her ne kadar sırlarıma ulaşamazsanda .
Adelaide Mondierre

Adelaide Mondierre

MesajKonu: Geri: Alyra N e m e s i s Lynn   Alyra N e m e s i s Lynn Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 12:30 am

Tamamdır aşkım <3
Ivan Miroslav
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Ivan Miroslav

Mücadele Tarafı : Tarafsız.
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Alyra N e m e s i s Lynn Left_bar_bleue97/100Alyra N e m e s i s Lynn Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:
Alyra N e m e s i s Lynn Left_bar_bleue0/0Alyra N e m e s i s Lynn Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Alyra N e m e s i s Lynn   Alyra N e m e s i s Lynn Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 3:43 am

Alyra N e m e s i s Lynn Emily-emily-vancamp-285493_95_100 Alyra N e m e s i s Lynn Emily-emily-vancamp-285495_100_100
Kurgu falan belli işte. Ekle. Ekle lağn.
Adelaide Mondierre

Adelaide Mondierre

MesajKonu: Geri: Alyra N e m e s i s Lynn   Alyra N e m e s i s Lynn Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 3:48 am

Tamamdır.
Steve D.Strong

Mücadele Tarafı : O an kim haklı geliyorsa ondan...
Evcil Hayvanı : Rascal (Sözlüğü aç bak bakalım,ne demekmiş...)

MesajKonu: Geri: Alyra N e m e s i s Lynn   Alyra N e m e s i s Lynn Icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 5:45 pm

Icon:
Alyra N e m e s i s Lynn Zzzzzh x Alyra N e m e s i s Lynn 42312016 x Alyra N e m e s i s Lynn Zzzzs
"Sevimli biri,gülmeyi sevmemesi ne kötü yakışıyormuş ona.Slytherin de sevmiyor,kanım ısındı doğrusu"
Kurgu:
Steve ilk gün Seçmen Şapka sırasında Alyra'yı görmüş ve sevimli kız olduğu görüşüne varmıştır. Binaları ortak olduğundan arada sırada görse de pek konuşmamışlardır. Yine de arada gözü kayar.
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/steve-dean-marti
Adelaide Mondierre

Adelaide Mondierre

MesajKonu: Geri: Alyra N e m e s i s Lynn   Alyra N e m e s i s Lynn Icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 6:48 pm

Tamamdır.
Diamonique Lea Schmitz

Diamonique Lea Schmitz

MesajKonu: Geri: Alyra N e m e s i s Lynn   Alyra N e m e s i s Lynn Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 11:09 pm

Ünlüm ile adım değişti Sılağğ^mm
Adelaide Mondierre

Adelaide Mondierre

MesajKonu: Geri: Alyra N e m e s i s Lynn   Alyra N e m e s i s Lynn Icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 1:56 am

Yeniledim kujum. Ama adını beğenmediğimi bir kez daha belirteyim. Chan'ı özlüyorum lan.
Ivan Miroslav
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Ivan Miroslav

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Alyra N e m e s i s Lynn Left_bar_bleue97/100Alyra N e m e s i s Lynn Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:
Alyra N e m e s i s Lynn Left_bar_bleue0/0Alyra N e m e s i s Lynn Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Alyra N e m e s i s Lynn   Alyra N e m e s i s Lynn Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 10:02 pm

İcon değişikliği yapıver.
Jenny Ivy Ollen

Jenny Ivy Ollen

Mücadele Tarafı : Karanlık
Evcil Hayvanı : Jenn

MesajKonu: Geri: Alyra N e m e s i s Lynn   Alyra N e m e s i s Lynn Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 10:04 pm

Lejantımdan ikonları alabilirsin.

Sana iyi dost gibi görünüyorum .
Adelaide Mondierre

Adelaide Mondierre

MesajKonu: Geri: Alyra N e m e s i s Lynn   Alyra N e m e s i s Lynn Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 10:10 pm

Tamamdır xD.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Alyra N e m e s i s Lynn   Alyra N e m e s i s Lynn Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 12:27 am

İsim değişikliği :*

Spoiler:
Ivan Miroslav
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Ivan Miroslav

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Alyra N e m e s i s Lynn   Alyra N e m e s i s Lynn Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 12:27 am

Tamam değiştiricem birazdan. Sende kendi lejantında bana yazdıklarını düzenle bi'zahmet.
Adelaide Mondierre

Adelaide Mondierre

MesajKonu: Geri: Alyra N e m e s i s Lynn   Alyra N e m e s i s Lynn Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 12:41 am

Tı-mam-dır.
Charlotte Mabelle Xanei

Charlotte Mabelle Xanei

Doğum tarihi : 16/10/93
Mücadele Tarafı : Sız ^^
Evcil Hayvanı : Belle , Mabel , Chotte , Charl , Cha-Cha

MesajKonu: Geri: Alyra N e m e s i s Lynn   Alyra N e m e s i s Lynn Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 5:36 pm

Adelaide Mondierre

Adelaide Mondierre

MesajKonu: Geri: Alyra N e m e s i s Lynn   Alyra N e m e s i s Lynn Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 6:03 pm

Düzenlediim
Adelaide Mondierre

Adelaide Mondierre

MesajKonu: Geri: Alyra N e m e s i s Lynn   Alyra N e m e s i s Lynn Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 6:06 pm

(Flood) Bu arada eski ünlün daha güzeldi lan, sevmem ben Blake'i.

Alyra N e m e s i s Lynn
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Alyra Nemesis Lynn