Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lejant - Craig ~*

+3
Irene Descardina
Sonia Michelle Williams
Craig A. Andre
7 posters
YazarMesaj
Craig A. Andre

Craig A. Andre

Doğum tarihi : 11/10/94
Mücadele Tarafı : Kendine çalışıyor..
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Angel ~ Aslında ismim de olsa..

Lejant - Craig ~* Empty
MesajKonu: Lejant - Craig ~*   Lejant - Craig ~* Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 12:30 am

Craig ~

Lejant - Craig ~* Alex-P-alex-pettyfer-5177733-100-100~Lejant - Craig ~* Alex-P-alex-pettyfer-5177749-100-100~Lejant - Craig ~* Alex-P-alex-pettyfer-5177761-100-100

Ad - Soyad; Craig Angel Andre*
Yaş; 15 ~ Ailevi meseleler yüzünden, 2 sene sınıfta kaldım.
Sınıf / Bina; 3. Sınıf ~ Slytherin*
Okduğu Okul; Hogwarts *
Enstruman; Elektro Gitar - Bass - Org [Piyano]
Doğum Tarihi ~ Yeri; 11 Ekim / Dallas *

Lejant - Craig ~* Alex-P-alex-pettyfer-5178057-100-100~Lejant - Craig ~* Alex-P-alex-pettyfer-5178116-100-100~Lejant - Craig ~* Alex-P-alex-pettyfer-5178121-100-100

Kim olduğum, büyük bir sorun. Aslında, kişiye göre değişir

Küçük bir esneme sonra, tekrar sizinleyim. Geçen bir yerde otururken bir arkadaşım sordu.. Benim kim olduğumu merak ediyormuş. Aslında anlatmak pek bana göre değil. Bana göre, böyle işler yetenek işi diye düşünüyorum. Bu kadarı yeter, artık anlatmalıyım. Uhm, tamam başlıyorum. Çok değişik bir karakterim var, bunu söylemeden edemeyeceğim. Herkes gibi karanlık taraf yandaşı olup, Lord'un yerini gözlemiyorum. Aslına bakarsanız, hem Lord'dan hem de Lady'den nefret ediyorum. Bunun nedenini, sakın ha sakın sormayın. Anlatması çok uzun zaman alır. Şimdi, çoğu kişinin aklında *O zaman senin tarafın ne?* tarzı sorular var, bundan eminim. Ben, kendim için çalışan bir duygusuzum. İsmimde ki *Angel* bölümüne pek dikkât etmeyin. O sadece, olması için olan birşey Smile. Bana, melek yüzlü şeytan da diyebilirsiniz. Çoğu kişi ile bir işim olmadığı sürece konuşmam ki bu kişiler %90'ı oluşturur. %10'luk kısım ise, benim için gerçekten çok önemlidir ki, onlar için canımı verebilirim. Duygusuz bir yapım vardır. Gereksiz ve fazla konuşmam. Aynı zaman da, böyle tipleri de sevmem. 2 sene okulda kaldığım için, geniş bir çevrem vardır. Bu da popüler olmamı sağlar. Aslın da hiç bir zaman bu popülerliğimi kullanmadım. Soğukkanlı ve hızlı hareket etme yeteneğim var. Çok cabuk sıkılırım, yaşıma göre cok olgun bir yapım olduğu söylenir.

Ben buna çok inanmasam da, doğru olabilir. Çok kişi hakkında bilgim vardır. Kimin nerede ne yaptığından, cok kısa bir süre içinde haberdar olabilirim. Yaklaşık 9 yaşından beri Diagon Yolu, Hogsmeade ve Londra sokaklarında bir çapulcu tarzı geziyorum. Kendimi her zaman, efsane *Çapulcular* grubunda ki *aylak*a benzetmişimdir. Aslında, benzetmek dışında çok fazla, huylarımız uyuyor. Çok fazla içine kapanık bir tarz da gözükse de, işine geldiği zaman çoğu kişiden daha hareketli biri olabilir. Kızlar, onun için tek geceliktir. Aşka pek inanmaz, bu yüzden de kızlara pek fazla yüz vermez. Derslerin de, çok başarılı olsa ve derslere düzenli olarak girse de, çok değişik bir şekilde sanki dersleri başarısızmış gibi aylak bir şekilde dolaşır. Uyku, vazgeçemediği tek şeydir. Çimenlere uzanıp, bulutları izlemek en büyük hobisidir. Quidditch'te, oldukça başarılıdır. Dağınık ve her zaman herşeye *olur* deme yapısı vardır. Çok fazla sözünde durmaz. Onun için 10 dakika, normâl bir zaman da 30 dakikâya eşittir. Eğer ona, neden geç geldin sorusunu sorarsanız "Yaşlı bir kadını, karşıdan karşıya geçirmekle uğraşıyordum" tarzı, anlamsızca bir yanıt alabilirsiniz. Onu, ezik biri gibi gören ve dalga geçen çoğu kişinin sonu, gerçekten hüzün olmuştur. Kimseye ihtiyacı olmadığını düşünür. Çabuk sinirlenmez, en zor durumda bile ilk başta diğerlerini düşünür.

Lejant - Craig ~* Alex-P-alex-pettyfer-5177765-100-100~Lejant - Craig ~* Alex-P-alex-pettyfer-5177772-100-100~Lejant - Craig ~* Alex-P-alex-pettyfer-5177778-100-100

Ben kimim, ailem kim, nerede doğdum? Öğrenmek istersen oku.

15 sene önce, Dallas'ta doğdum. Aslında ben doğduğum da, kasaba da büyük bir sevinç olmuş. Çünkü ben Dallas'ın en büyük 2. kasabası olan *Groove* adlı bölgenin en zengin adamının oğlu olarak dünyaya geldim. Ekim'in 11'inde doğdum. Annemin anlattığına göre, cok fazla güneşli bir günmüş. O zamandan beri köyde, benle hep "Tanrı, Craig'i yarattı" diye dalga geçerlerdi. Ailemi çok seviyorum. Onlar, benim karakterime göre Slytherin'i hiç doğru bulmamışlardı. Ama bana ve aileme göre de, binanın pek önemi yok. Orası, okuduğun bir sınıf gibi. Çok fazla etkilemezdi. 6 yaşına kadar, hayat gerçekten mulu ve gülerek geçiyordu. Daha sonra, büyücülüğü öğrenmeye başladım. Çok hoşuma gitmişti. Her öğrendiğim büyüyü denedikçe, olgunlaştığımı hissediyordum. Okula başlarken, zekâmı yeni yeni farkediyordum. Temel büyüler dışında, 1.sınıfın neredeyse tüm büyülerini bilerek gitmiştim. Babam bana, çok yetenekli olduğumu söylüyordu. Bu ara, quidditch çalışırken bir yandan Mélania'nın başını dertten kurtarmaya calışıyordum. 1-2. sınıflar mutlu geçiyordu. Ama 2.sınıfa başlarken, annemin ölümü beni kahır etmişti. O benim, hayallerimin kahramanı idi. O sene, Hogwarts'a gitmedim.. 2. senemde de kaldım. Daha sonra, kendimi toparlayp tekrar başladım. Artık derslerim, çok iyi. mutluyum. Kendimi toparladım. Ama herşeyimden vazgeçtim. Artık, ne karanlık ne aydınlık taraf benim için önemli. Ben kendim için çalışan bir katilim..

Lejant - Craig ~* Alex-P-alex-pettyfer-5178129-100-100~Lejant - Craig ~* Alex-P-alex-pettyfer-5178131-100-100~Lejant - Craig ~* Alex-P-alex-pettyfer-5178137-100-100

En son Craig A. Andre tarafından Perş. Mayıs 21, 2009 12:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/craig-angel-andr
Craig A. Andre

Craig A. Andre

Lejant - Craig ~* Empty
MesajKonu: Geri: Lejant - Craig ~*   Lejant - Craig ~* Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 12:31 am

İlişkiler ~

Lejant - Craig ~* Alex-P-alex-pettyfer-5177948-100-100~Lejant - Craig ~* Alex-P-alex-pettyfer-5177955-100-100~Lejant - Craig ~* Alex-P-alex-pettyfer-5177962-100-100

{ + }

Mélania L. Mythique
Değişmezlerim
Slytherin 5.Sınıf
Lejant - Craig ~* Amber-amber-heard-3921961-100-100
Spoiler:

Lorinna Granuerre
Değişmezlerim
Ravenclaw 5.sınıf
Lejant - Craig ~* Tmtaylormomsen585190210
Spoiler:

Sonia Michelle Williams
Etkilendiklerim
Slytherin 5.sınıf
Lejant - Craig ~* New_hair_color
Spoiler:

Kyle Matthew Miller
Kan Kardeşim
Slytherin 5.sınıf
Lejant - Craig ~* 003
Spoiler:

Stesha Irına Laérod
Rahatlama Duygusu ~ Vip Alan
Steole Bar Sahibesi
Lejant - Craig ~* Th_the0si0k
Spoiler:

Brian Maéyk Láerod
Önemli Kişilik
Slytherin 5.sınıf
Lejant - Craig ~* 65570778
Spoiler:

Josephine Velasquez
Tanımıyorum veya çıkaramıyorum
Ravenclaw 5.sınıf
Lejant - Craig ~* 060
Spoiler:

{ - }

[center]Lejant - Craig ~* Alex-P-alex-pettyfer-5177972-100-100~Lejant - Craig ~* Alex-P-alex-pettyfer-5177978-100-100~Lejant - Craig ~* Alex-P-alex-pettyfer-5177989-100-100

Ad ~ Soyad;
İcon [Sayısı Farketmez];
İstediği Yer;

En son Craig A. Andre tarafından C.tesi Mayıs 23, 2009 4:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 12 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

Lejant - Craig ~* Empty
MesajKonu: Geri: Lejant - Craig ~*   Lejant - Craig ~* Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 12:35 am

Kurguyu biliyosun Adnan, uğraştırma canım xD

Lejant - Craig ~* Amber-amber-heard-3921961-100-100
Craig A. Andre

Craig A. Andre

Lejant - Craig ~* Empty
MesajKonu: Geri: Lejant - Craig ~*   Lejant - Craig ~* Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 12:47 am

Eklendiniz Smile
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Doğum tarihi : 11/08/93
Mücadele Tarafı : Lucifer
Sihirsel Soy : 33. dereceden safkan Mason.
Evcil Hayvanı : İber Vaşağı.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
Lejant - Craig ~* Left_bar_bleue90/100Lejant - Craig ~* Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:
Lejant - Craig ~* Left_bar_bleue0/0Lejant - Craig ~* Empty_bar_bleue  (0/0)

Lejant - Craig ~* Empty
MesajKonu: Geri: Lejant - Craig ~*   Lejant - Craig ~* Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 12:57 pm

Spoiler:

Başlıkta anlaştığımız gibi ^^
Irene Descardina

Irene Descardina

Doğum tarihi : 06/11/93
Mücadele Tarafı : Saçları.
Sihirsel Soy : Safkan.

Lejant - Craig ~* Empty
MesajKonu: Geri: Lejant - Craig ~*   Lejant - Craig ~* Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 8:32 pm

Yeri biliyorsun. *-*

Lejant - Craig ~* Tmtaylormomsen585190210
Craig A. Andre

Craig A. Andre

Lejant - Craig ~* Empty
MesajKonu: Geri: Lejant - Craig ~*   Lejant - Craig ~* Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 9:15 pm

Hepiniz eklendiniz =)
Misafir
Misafir

Lejant - Craig ~* Empty
MesajKonu: Geri: Lejant - Craig ~*   Lejant - Craig ~* Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 9:21 pm

Lejant - Craig ~* 003
Al bakalım evlat. Bilirsin sen nereye ekleyeceğini ^^
Craig A. Andre

Craig A. Andre

Lejant - Craig ~* Empty
MesajKonu: Geri: Lejant - Craig ~*   Lejant - Craig ~* Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 9:36 pm

Eklendin =) Haydi bakiyiiim xD
Brian Maéyk Láerod

Brian Maéyk Láerod

Doğum tarihi : 26/05/91
Mücadele Tarafı : Stes'nn tarafa bakın anlarsınız xD

Lejant - Craig ~* Empty
MesajKonu: Geri: Lejant - Craig ~*   Lejant - Craig ~* Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 9:43 pm

Lejant - Craig ~* 65570778

al canom XD
Stesha Irina Láerod

Stesha Irina Láerod

Doğum tarihi : 26/05/91
Mücadele Tarafı : Tarafsız Ste.

Lejant - Craig ~* Empty
MesajKonu: Geri: Lejant - Craig ~*   Lejant - Craig ~* Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 9:49 pm

Lejant - Craig ~* Th_the0si0k

al beybi xD
Craig A. Andre

Craig A. Andre

Lejant - Craig ~* Empty
MesajKonu: Geri: Lejant - Craig ~*   Lejant - Craig ~* Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 12:27 am

Eklendiniz, ^^
Josephine Velasquez

Josephine Velasquez

Lejant - Craig ~* Empty
MesajKonu: Geri: Lejant - Craig ~*   Lejant - Craig ~* Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 5:42 pm

Ad ~ Soyad: Josephine Valesquez
İcon:
Lejant - Craig ~* 001 Lejant - Craig ~* 059 Lejant - Craig ~* 060 Lejant - Craig ~* Candice75 Lejant - Craig ~* Candice95

İstediği Yer: Senin pek adını sanını duymadım. Fakat sık sık Büyük Salon'da gördüğüm kişilerdensin. Yine de iyi bir yer olabilir.

En son Josephine Velasquez tarafından Cuma Mayıs 22, 2009 5:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Irene Descardina

Irene Descardina

Doğum tarihi : 06/11/93
Mücadele Tarafı : Saçları.
Sihirsel Soy : Safkan.

Lejant - Craig ~* Empty
MesajKonu: Geri: Lejant - Craig ~*   Lejant - Craig ~* Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 5:44 pm

* Büyük salon diyecektin herhâlde canım? (:
Josephine Velasquez

Josephine Velasquez

Lejant - Craig ~* Empty
MesajKonu: Geri: Lejant - Craig ~*   Lejant - Craig ~* Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 5:46 pm

Evet. xD
Craig A. Andre

Craig A. Andre

Lejant - Craig ~* Empty
MesajKonu: Geri: Lejant - Craig ~*   Lejant - Craig ~* Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 4:41 pm

Eklendinz ^^
Rose Lyen Manchester

Rose Lyen Manchester

Mücadele Tarafı : İşine neresi gelirse
Evcil Hayvanı : Gissellee

Lejant - Craig ~* Empty
MesajKonu: Geri: Lejant - Craig ~*   Lejant - Craig ~* Icon_minitimeÇarş. Mayıs 27, 2009 9:44 pm

Lejant - Craig ~* Iconashleytisdalehss6 Lejant - Craig ~* Iconashleytisdalehss5 Lejant - Craig ~* Iconashleytisdalebou2 Lejant - Craig ~* Iconashleytisdalebou

Yeri sana bırakıyorm ^^

Lejant - Craig ~*
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» JJB Lejant ...
» Hera *İlk lejant denemesi, yapılıyor.
» Craig ~
» Craig
» Craig David-7 Day'S