Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alhena Nova Peacock

YazarMesaj
Elen Wanva

Elen Wanva

Sihirsel Soy : Melez
Evcil Hayvanı : Upovid adlı yaşlı ve huysuz bir baykuş

Alhena Nova Peacock Empty
MesajKonu: Alhena Nova Peacock   Alhena Nova Peacock Icon_minitimeSalı Tem. 15, 2014 12:04 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir? 
Sihir Dünyası denildiğinde aklıma ilk olarak güç geliyor ve bu bana sonsuz bir heyecan ve mutluluk hissettiriyor. Güç derken zorbalıktan bahsetmiyorum, aldığımız eğitimi kullanırsak hepimizin kazanan olmak için bir şansı var. Sihir Dünyası gayet adaletli.

* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz? 
Hafiften korkmakla beraber, asamın hep yanımda olduğunun farkındayım. Labirentlerde yön bulmaya çalışmaya bayılırım-diğer tüm bulmacalar gibi-,  bu yüzden tek ihtiyacım biraz gün ışığı;
Lumos Solem!
* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz? 

Biraz panik yaparım ama başa gelen çekilir diye düşünürdüm. Öncelikle Protego Totalum ve Salvio Hexia büyüleriyle kendimi koruyup koruyamayacağımı denerdim. Eğer işe yararsa Extinguish büyüsünü denerdim, bakalım bir ejderhanın ağzından çıkmadan önce ateşi söndürebiliyor muyuz? Peki ya Petrificus Totalus? Ejderhalarda işe yarıyor mu?
* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?

Diriltme taşı. Öülelerin her zaman anlatacak çok şeyi vardır. Onları öldüren sebepleri öğrenip ölümden kaçabilir, sevmediklerimi ölümün kollarına atabilirdim.

Alhena Nova Peacock
1 sayfadaki 1 sayfası