Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Derek Moore .

YazarMesaj
Derek Moore

Derek Moore

Doğum tarihi : 21/12/91
Mücadele Tarafı : DO
Sihirsel Soy : Safkan

Derek Moore . Empty
MesajKonu: Derek Moore .   Derek Moore . Icon_minitimeC.tesi Ocak 21, 2012 11:26 pm

SORULAR______________________________________________________________

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?

CEVAPLAR_____________________________________________________________

1. Öncelikle büyük bir güç geliyor aklıma.Gösteriş ve kendini saklamak da olabilir. Elinde bir gücün olması ve büyücülerin 3'e ayrılması. Daha çok safkanların öne çıkıp kendini göstermesi fakat muggle doğumluların da bu yerde kötü de olsa ezilmesi ve sevilmemesi.
2. Labirentten çıkma yolunu bulurdum. Elimden gelen herşeyi yapardım. Bir ışığı bulmak için elimden geleni yapardım. Bir çıtırt sesi duyduğumda asamı elime alır oraya giderdim. Yorulana dek arardım. Ta ki bitkin ve halsiz düşünce yardım isterdim. Sabaha kadar, gece dahi olsa göz kırpmazdım...
3. Öncelikle iyi uçuyorsam; ejderhayla karşılaşmadan önce uçan süpürgemi çağırırdım. Daha sonra Acsendio diyerek uzak biyere zıplar kaçmaya çalışırdım. Ejderhayı yakacak bir büyü yapardım. Daha sonra ona başka bir düşman gösterirdim. Mesela asadan yılan çıkartırdım. Sonra asamdan su çıkararak bir yere fırlatır orda olduğumu sanmasını isterdim. Gücümün son damlasına dek onunla savaşırdım.
4. Görünmezlik pelerinini seçerdim. Çünkü mürver asa kadar güçlü. Asa olmasa bile, saklanarak öldürmek istediğin kişiyi arkasından öldürebilirsin. Seni fark bile etmez. Tabii ki kimin yaptığını bilmemeleri de cabası.

Derek Moore .
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mandy Moore
» Morena Moore
» Evelyn C. Moore
» Zachary Derek Quigley
» Evelyn C. Moore :: Örnek RP