Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cedric Bulsara

YazarMesaj
Cedric Bulsara

Doğum tarihi : 20/07/94
Mücadele Tarafı : Tarafsız
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Anka Kuşu

Cedric Bulsara Empty
MesajKonu: Cedric Bulsara   Cedric Bulsara Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 12:46 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?

1.Artık herşeye alışmam gerektiğini düşünürüm,kötülüklere,savaşlara,acılara.Ama bir yandanda heyecanlanırım ve sevinirim,orda kendimi kanıtlayabilirim,belki ünlü bir büyücü olabilirim.Orda hırslı olurum ve istediğim herşeyi elde ederim,

2.İlk önce asamla lumos büyüsünü kullanarak yolu ararım,önüme çıkıpta bana zarar vermek isteyenlerle savaşırım,asla pes etmem,yılmam.Yolu bulamassam,hatırlıyorsam retukulum diye bir büyü vardı havaya kırmızı kıvılcımlar çıkarıyordu,o büyüyü yaparaım yada lumos solemi ve işaret gönderirim.Oda olmazsa protego,protego maxima gibi büyüler yapıp iyi şeyler düşünerek yatarım.

3.Kendime bir strateji,taktik belirlerim ve asamla kafakarıştırma büyüsü yada onun gibi büyüler yapıp ejderhayı beni unutmasını sağlar dikkatini başka yere çekerim.Eğer hiç biri olmazsa mecburen biraz hileye başvururum.

4.Görünmezlik pelerinini,kimse beni görmeden istediğimi yapardım,casusluk,gizli şeylleri öğrenebilirdim.yakalanmadan bişey alabilirdim.Hemde hiç binama puan kaybettirmeden.

Cedric Bulsara
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cédric Gibson
» Cedric Alekerian