Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ray Duff

YazarMesaj
Ray Duff
RP Hırsızı.

Ray Duff Empty
MesajKonu: Ray Duff   Ray Duff Icon_minitimePerş. Eyl. 08, 2011 8:36 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?

1.)Değişik ve eğlenceli dersler olduğu için sevinirim ve heyecanlanırım.ve beni herkesin tanımasını isterim.

2.)Aslında biraz korkarım ama ümidimi kaybetmem,labirentte geze geze yolu bulmaya çalışırım,bulamazsamda yardım beklerim.

3.)Rakiplerimi şaşırtabilirim.Onların moralini bozmaya çalışırım.ve azimlenirim,korkmam ve taktik kurarak o yumurtayı alırım.ve bide ejderhanın dikkatini dağıtarak.

4.Mürver asayı.Çünkü inanılmaz bir güç benim olur.böylece iyilere yardım ederim,hayatları değiştirebilirim,kötüleride öldürmeyebilirim ama yaralarım herhalde.

Ray Duff
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hilary Duff
» Hilary Duff
» Hilary Duff-Stranger
» Hilary Duff-Reach Out
» Hilary Duff-With Love