Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Brook Osborn

YazarMesaj
Brook Osborn
RP Hırsızı.

Doğum tarihi : 17/11/95
Mücadele Tarafı : Tarafsız
Sihirsel Soy : Safkan

Brook Osborn Empty
MesajKonu: Brook Osborn   Brook Osborn Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 1:31 am

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?

1.Korkmazdım.Okuluma iyi ve faydalı bir büyücü kazandırmaya çalışırdım ve çok heyecanlanırdım

2.yolu arardım gece olsa bile.önüme çıkan kötüleri öldürürüm yada yaralarım büyü bilgim iyiyse.

3.Süper bi taktik yapmaya çalışırıdım.ejderhayı şaşırtırdım.hile yapabilrim.diğerlerinide kurnazlıkla yenerim.ve kendimi güçlü gösterirdim

4.mürver asayı çünkü inanılmaz güçle sevmediğim insanları yok edebilirim.kendimide kanıtlamış olurum.

Brook Osborn
1 sayfadaki 1 sayfası