Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jack Robert Sanchez JR.

2 posters
YazarMesaj
Jack Robert Sanchez JR.
RP Hırsızı.

Doğum tarihi : 15/07/94
Mücadele Tarafı : Sonsuz Güç
Sihirsel Soy : Safkan Büyücü
Evcil Hayvanı : Yılan

Jack Robert Sanchez JR. Empty
MesajKonu: Jack Robert Sanchez JR.   Jack Robert Sanchez JR. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 27, 2011 11:43 am

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?

1-) Sihir dünyası çok derin bir dünyadır sonu olmayan sihirler güçler vardır ve ben her zaman en güçlüsü olmak için çalırım,vede sihir dünyasında acımam.

2-)İster istemez korkardım ama buradan bir an önce kurtulmak için çalışırdım ve bütün karanlık güçlerle savaşırdım.

3-)Rakiplerimin güçlü olması bir şey değiştirmez , biraz kurnazılık fırsatçılık ve biraz yetenek güç ile o yumurtayı kesinlikle alırdım.

4-) Sonsuz güç mürver asaaa !
Archill Thomas Caliente
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
Archill Thomas Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Aydınlık~
Sihirsel Soy : Safkan~

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Jack Robert Sanchez JR. Left_bar_bleue100/100Jack Robert Sanchez JR. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Jack Robert Sanchez JR. Left_bar_bleue50/60Jack Robert Sanchez JR. Empty_bar_bleue  (50/60)

Jack Robert Sanchez JR. Empty
MesajKonu: Geri: Jack Robert Sanchez JR.   Jack Robert Sanchez JR. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 27, 2011 5:14 pm

Üyelik açıp duruyorsunuz. Daha önce zaten size cevap verilmiş. Bir daha uyarmayacağız.

Aleida Widmore demiş ki:
Birbiriyle neredeyse aynı üç karakter açtınız. Site kuralları gereğince birden çok üyelik açabilirsiniz fakat bunları düzgün kullanmanız şartıyla. Diğer iki karakterinizi oturttuktan sonra tekrar başvurursanız karakteriniz aktif edilecektir. Sihirli Günler dilerim.
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com

Jack Robert Sanchez JR.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert
» Jack
» Robert Pattinson.
» Robert Pattinson
» Robert Williams