Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Monteque.

2 posters
YazarMesaj
Aphrodite Monteque
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Aphrodite Monteque

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Monteque. Left_bar_bleue100/100Monteque. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Monteque. Left_bar_bleue0/0Monteque. Empty_bar_bleue  (0/0)

Monteque. Empty
MesajKonu: Monteque.   Monteque. Icon_minitimePerş. Ağus. 25, 2011 12:32 am

Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir? Ah, tabii ki hakimiyet. Büyüye sahipsen güce de sahipsindir ve güce sahipsen dünyaya bile hakim olabilirsin. Eh hedefleri küçük tutmanın alemi yok. büyü dünyasında iki tür vardır. Güçlüler ve diğerleri. Güçlüler de ikiye ayrılır hedefleri büyük olanlar ve diğerleri. Elimdeki güce sahip çıkabiliyorsam her şeyi yapabilirim. Kimseye acımadan, sadece kendim varım. Bencillik şart.
    Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
    Elimde asam olmadan korkardım. Ama güce sahip olmanın getirileri. Lumos aklıma gelecek ilk büyü olurdu. Ve Yuspar Avorus Maxima'yla kendime labirentin dışına ulaşacak delikler açardım. Ve tek umduğumateş topumun lairentin dışındaki kişiyi yakması olurdu. Sonra yapacağım ilk büyü bir Crucio. Beni oraya tıkan aptalı bulmam gerek. Asamı elimden almadığı için en büyük aptal.
    Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
    Rakiplerimietkisiz hale getirirsem eğer zaten birinci benim. Asa sallamak ve büyülü sözler. Her şeyi halledebilecek ken bir de onun için uğraşamam.

Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
    Mürver Asa. Ama salak değilim yenilmezliğe sahip olduğumda bunu herkese göstermem. Hem insanlar bunun benim yeteneğim olduğunu düşünmeli. Korkmalı, ölümsüz olmalıyım.
James Dean Caliente
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
James Dean Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Keyfine göre.
Sihirsel Soy : Melez.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Monteque. Left_bar_bleue100/100Monteque. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Monteque. Left_bar_bleue30/60Monteque. Empty_bar_bleue  (30/60)

Monteque. Empty
MesajKonu: Geri: Monteque.   Monteque. Icon_minitimePerş. Ağus. 25, 2011 11:06 am

Slytherin!

Monteque.
1 sayfadaki 1 sayfası