Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

roza.

2 posters
YazarMesaj
Roza Prandjeva
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Roza Prandjeva

Mücadele Tarafı : ben
Sihirsel Soy : ama
Evcil Hayvanı : ehe

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
roza.  Left_bar_bleue98/100roza.  Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:
roza.  Left_bar_bleue0/0roza.  Empty_bar_bleue  (0/0)

roza.  Empty
MesajKonu: roza.    roza.  Icon_minitimeÇarş. Ağus. 24, 2011 4:04 pm

Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
Sihir Dünyası daha fazla eğlence demektir. Yaramazlığınıza, eğlence anlayışınıza ve hiperaktifliğinize armağan niteliğinde diyebiliriz ve tek kelimeyle harika.
Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
Muhtemelen karanlık fobim devreye girerdi ama lumos büyüsü sayesinde karanlık problemini halledebilirdim. Labirent kulağa korkunç gelse de bir yolunu muhakkak bulabileceğime inanarak büyü yollarından hangisine başvurabileceğimi düşünür, korkmamaya çalışırdım.
Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
Büyü serbestse şayet accio büyüsüyle altın yumurtayı almaya çalışırdım. Yasak olup olmaması veya sonunda başarısız olma düşüncesi o an aklıma gelir miydi meçhul. Dolayısıyla ilk düşündüğüm şeyi denerdim.
Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
Görünmezlik Pelerini cezp edici bir şık. Nihayetinde görünmez olarak istediğin her şeyi yapabilirsin.

Aleida Widmore
Kemik Torbası Sahibesi & Yönetici
Kemik Torbası Sahibesi & Yönetici
Aleida Widmore

Mücadele Tarafı : Widmore.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Kedi - Ralph.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
roza.  Left_bar_bleue100/100roza.  Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
roza.  Left_bar_bleue0/0roza.  Empty_bar_bleue  (0/0)

roza.  Empty
MesajKonu: Geri: roza.    roza.  Icon_minitimeÇarş. Ağus. 24, 2011 8:36 pm

Hufflepuff!

roza.
1 sayfadaki 1 sayfası