Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eva Carlotta.

2 posters
YazarMesaj
Eva Carlotta Lorenzo
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Eva Carlotta Lorenzo

Mücadele Tarafı : Nereye çekilirse orası. Ama şimdilik aydınlık taraf diyebiliriz.
Sihirsel Soy : Melez.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Eva Carlotta. Left_bar_bleue95/100Eva Carlotta. Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:
Eva Carlotta. Left_bar_bleue0/0Eva Carlotta. Empty_bar_bleue  (0/0)

Eva Carlotta. Empty
MesajKonu: Eva Carlotta.   Eva Carlotta. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 24, 2011 3:30 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
- Sihir ve Sihir Dünyası benim için tamamen bir gizem. Bunlar sınırlı insan zihnini aşan, tam anlamıyla algılayamayacağımız şeyler olduğundan, aklıma gelenleri değil, hissettirdiklerini anlatabilirim ancak. Öncelikle heyecanlanıyorum, tabii gizemin getirdiği merak duygusu da fazlasıyla var. Ama bu sınırsız güç, beni korkutmuyor da değil. Çünkü gücün fazlasının, en iyi ve en saf insanları bile bir canavara dönüştürebileceğinin farkındayım.
* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
- İlk önce müthiş bir korku duyardım fakat bu korkuma yenilmemeye çalışırdım. Sağlıklı düşünmek için olabildiğince sakin olmaya çalışırdım ve kendimi oradan kurtulmaya odaklardım. Tüm soğukkanlılığımla hareket ederdim çünkü sahip olduğum cesaretin ve zekanın bana her zaman yol göstereceğini bilirdim.
* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
- Sadece güçlü olmak hiçbir şeyi çözmez. Bununla birlikte öncelikle cesaret, sonra da strateji kurma becerisi, zeka ve olumlu düşünme gereklidir. Ve ben de bunları bildiğimden umutsuzluğa düşmezdim. Tüm becerilerimi ve yaratıcılığımı maksimum derecede kullanarak, elimden gelen en iyi sonucu elde etmeye çalışırdım. Kısacası, işi biraz şansa bırakırdım diyebiliriz.
* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
- Aslında doğru amaçlar dahilinde ve iyi kullanıldığında üçü de fazlasıyla yararlı olabilir. Özellikle Mürver Asa bana başta çok çekici gelse de efsanelerden yola çıkarak, üçünden en güveniliri olan Görünmezlik Pelerini'ni seçerdim.
Aleida Widmore
Kemik Torbası Sahibesi & Yönetici
Kemik Torbası Sahibesi & Yönetici
Aleida Widmore

Mücadele Tarafı : Widmore.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Kedi - Ralph.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Eva Carlotta. Left_bar_bleue100/100Eva Carlotta. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Eva Carlotta. Left_bar_bleue0/0Eva Carlotta. Empty_bar_bleue  (0/0)

Eva Carlotta. Empty
MesajKonu: Geri: Eva Carlotta.   Eva Carlotta. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 24, 2011 8:37 pm

Gryffindor.

Eva Carlotta.
1 sayfadaki 1 sayfası