Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Michelle Malmsten.

2 posters
YazarMesaj
Michelle Malmsten
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Michelle Malmsten

Doğum tarihi : 02/05/97
Mücadele Tarafı : Aydınlık taraf.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Coco isimli, karamel rengindeki hamster.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Michelle Malmsten.  Left_bar_bleue95/100Michelle Malmsten.  Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:
Michelle Malmsten.  Left_bar_bleue0/0Michelle Malmsten.  Empty_bar_bleue  (0/0)

Michelle Malmsten.  Empty
MesajKonu: Michelle Malmsten.    Michelle Malmsten.  Icon_minitimePaz Ağus. 21, 2011 11:59 pm

& Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
İmkansızı mümkün kılabilme gücü ve her şeyi yapabileceğimi düşündüren bu sihir kudreti beni hep daha fazlasını istemeye yönlendirse de doğru yoldan şaşmamayı başarmak olduğumdan da güçlü hissetmeme neden oluyor hep. Asla karanlık amaçlar için kullanmayacak olduğum sihir yetisi beni normallikten ayıran benzersiz bir özellik bence. Sihirin kalbiymiş gibi düşündüğüm Hogwarts Okulu aklıma ilk gelen kavramlardan biridir ayrıca.
& Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
En başta hissedeceğim panik duygusu ve labirentten hiç çıkamayacakmışım düşüncesi beni karamsarlığa sürüklese de elimde olan tüm imkanları son raddesine kadar kullanırdım. Lumos ile ortamı aydınlatıp karanlığın beni etkilemesine izin vermemeye çalışırdım. Labirentin sonunu bulmaya dener, ilerleyebildiğim kadar ilerler; gidebildiğim her yoldan giderdim. Eğer uzun uğraşlarıma rağmen hiçbir yol işe yaramamışsa asam ile birilerinin dikkatini çekecek kıvılcımlar yaratırdım.
& Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve
neler hissederdiniz?

Beni ciddi anlamda sarsacak derecede dehşet bir heyecan hissedeceğime kesinlikle eminim ama yine de cesur olmaya çalışır, kurabildiğim tüm stratejilerimi kullanırdım. Rakiplerimin hamlelerini dikkate alarak kendime bir yol çizmeyi denerdim. Yine de turnuva sırasında şansımın yaver gitmemesi olasılığına karşı ejderhanın dikkatini dağıtacak tüm büyülü sözcükleri aklımda bulundururdum. Önemli olan mantıklı ve cesur olabilme yetisi. Bu ikisine de sahip olduğumu söylesem yalan olmaz herhalde.
& Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz. Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
Mürver Asa'yla birlikte sahip olacağım güç beni büyülese de benim için iyi bir seçim olabileceğini sanmıyorum. Sonuçta önemli olan sadece güç değil, sahip olduğun gücü en iyi yolda kullanmasını bilmektir. Diriltme Taşı'nı da içten içe ne kadar istesem de sevdiklerimi diriltme düşüncesiyle fazla duygusal bir seçim yapmış olurdum ve mantıklı olmazdı. Benim için en kullanışlı olan tercih Görünmezlik Pelerini elbette. Kimsenin dikkatini çekmeden istediğim her yere girip, çıkma şansı bile benim için oldukça yeterli. Bunu Hogwarts'ta kullanacak olduğum zaman birtakım kalıplaşmış kuralları bozmuş olacak olsam da bazı durumlar için cesur olmak ve risk almak gerekir, değil mi ama?
Aleida Widmore
Kemik Torbası Sahibesi & Yönetici
Kemik Torbası Sahibesi & Yönetici
Aleida Widmore

Mücadele Tarafı : Widmore.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Kedi - Ralph.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Michelle Malmsten.  Left_bar_bleue100/100Michelle Malmsten.  Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Michelle Malmsten.  Left_bar_bleue0/0Michelle Malmsten.  Empty_bar_bleue  (0/0)

Michelle Malmsten.  Empty
MesajKonu: Geri: Michelle Malmsten.    Michelle Malmsten.  Icon_minitimePtsi Ağus. 22, 2011 12:08 am

Gryffindor.

Michelle Malmsten.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Michelle Malmsten'
» Michelle Rodriguez
» Michelle Trachtenberg
» .:!Sonia Michelle Williams!:.
» Sonia Michelle Cole~