Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

A. Anna Victoria Giovanni

2 posters
YazarMesaj
Gryffindor II. Sınıf
Gryffindor II. Sınıf

Mücadele Tarafı : Arada iki tarafa da kayıyor.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Baykuş. Adısı da Minzy.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
A. Anna Victoria Giovanni Left_bar_bleue60/100A. Anna Victoria Giovanni Empty_bar_bleue  (60/100)
Düello Gücü:
A. Anna Victoria Giovanni Left_bar_bleue0/0A. Anna Victoria Giovanni Empty_bar_bleue  (0/0)

A. Anna Victoria Giovanni Empty
MesajKonu: A. Anna Victoria Giovanni   A. Anna Victoria Giovanni Icon_minitimeC.tesi Ağus. 20, 2011 6:52 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
// Büyüleyici şeylerle dolu, gizemli bir yer geliyor aklıma. Büyüleyici şeyler bende merak uyandırıyor ve heyecanlanıyorum. Bu dünyanın içinde bulunduğum için kendimi özel hissediyorum.
* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
// Öncelikle sakin olmaya çalışırdım çünkü panik yaparsam ve korkumu açığa çıkartırsam hiçbir şey yapamam. Sakinleştikten sonra "Lumos." büyüsüyle ışık yaratır etrafımda nelerin olduğunu öğrenirim ve ona göre hareket ederim. Tabii bu sırada cesaretimi de kullanırım, yani cesur olmazsam sakin olmanın da bir anlamı kalmaz değil mi?
* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
// İlk başta endişelenirim tabii. Ama daha sonra sakinleşirim ve zekamı kullanıp iyi bir strateji geliştiririm ve cesur bir şekilde bunu uygulardım. Yani burada hem zeka hemde cesaret konuşmalı, zekice bir strateji geliştirip cesurca bunu uygulamalı.
* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
// Görünmezlik Pelerinini seçerdim. Çünkü, Mürver Asa güç demek hatta fazla güç demek ki fazla güç insanı körleştirir kendini tüm dünyaya hakim zanneder insan kendini ve bu bir süre sonra insana zarar verir; Diriltme Taşı bir insanı hayata geri döndürmeyi sağlıyor, bu Tanrı'ya ve ölüme meydan okumak gibi bir şeydir, yani bir insanı geri döndürmek yerine onu kalbimizde yaşatmak daha mantıklı bence. Görünmezlik Pelerinine gelince, onu seçtim çünkü Görünmezlik Pelerini sayesinde daha çok maceraya atılma şansım var ayrıca bir şeyi saklamam gerekirse ihtiyacım olacak bir şey bu. Kısacası bana göre en mantıklısı Görünmezlik Pelerinidir.
Jamie Lea d'Estaign
Cadı
Cadı
Jamie Lea d'Estaign

Doğum tarihi : 13/08/92
Evcil Hayvanı : Faruk K

A. Anna Victoria Giovanni Empty
MesajKonu: Geri: A. Anna Victoria Giovanni   A. Anna Victoria Giovanni Icon_minitimeC.tesi Ağus. 20, 2011 11:59 pm

Gryffindor!

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» A. Anna Victoria Giovanni
» Anna V.~
» Victoria Walters
» Giovanni Dos Santos
» Giovanni Dos Santos