Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eleanora.

2 posters
YazarMesaj
Eleanora Euston
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Eleanora Euston

Mücadele Tarafı : Karanlık.
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Eleanora. Left_bar_bleue95/100Eleanora. Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:
Eleanora. Left_bar_bleue30/60Eleanora. Empty_bar_bleue  (30/60)

Eleanora. Empty
MesajKonu: Eleanora.   Eleanora. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 7:32 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
- Mantıklı gelmeyen ancak gördüğünüz zaman etkilendiğiniz bir dünya. Ancak bu dünya da her zaman zekanın daha önemli olduğunu düşünüyorum. Zekanız varsa eğer her adımınıza/hareketinize dikkat edersiniz. Eğer yoksa bu dünyada ayak da durabilmenin zor olduğunu hissediyorum.
* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
- Elbette labirente gitmişsem yanımda bir ışık bulunacaktır. Eğer ışığım yoksa aklımı çalıştırırdım. Korkmak bir çözüm getirmezdi. Bir plan bulabilirdim herhalde.
* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
- Herkesin düşünemeyeceği bir strateji bulurumdum. Yarışmadan önce bu konu yönünde bir kaç kişiden bilgi koparmaya çalışırdım ve ardından ejderhanların zayıf yönleri hakkında araştırma yapardım. Böylelikle hem ejderhayı uzaklaştırırdım hem de yumurtayı alırdım.
* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
- Görünmezlik pelerini. Hayatım boyunca bana yardımı dokunucak bir eşya. İstediğim bilgileri öğrenebilir ve eğer rakibim olursa onu kolayca şaşırtabilirim. Böylelikle stratejilerime de destek sağlamış olur.

*Lauretta Chambers diğer karakterimdir. Puanım 95.
Feodora D'or
Ravenclaw V. Sınıf & Sınıf Başkanı & Yönetici
Ravenclaw V. Sınıf & Sınıf Başkanı & Yönetici
Feodora D'or

Doğum tarihi : 10/09/91
Mücadele Tarafı : Saçları
Sihirsel Soy : PureBlood
Evcil Hayvanı : Boo

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
Eleanora. Left_bar_bleue100/100Eleanora. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Eleanora. Left_bar_bleue30/60Eleanora. Empty_bar_bleue  (30/60)

Eleanora. Empty
MesajKonu: Geri: Eleanora.   Eleanora. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 7:33 pm

Ravenclaw.

Eleanora.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eleanora...