Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Katherine.

2 posters
YazarMesaj
Katherine Grace Matthews
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Katherine Grace Matthews

Doğum tarihi : 02/07/97
Mücadele Tarafı : Aydınlık ile karanlık tarafın arasındaki ince çizginin ortasındayım.
Sihirsel Soy : Muggle Doğumlu.
Evcil Hayvanı : -

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Tutucu
Rpg Puanı:
Katherine. Left_bar_bleue93/100Katherine. Empty_bar_bleue  (93/100)
Düello Gücü:
Katherine. Left_bar_bleue0/0Katherine. Empty_bar_bleue  (0/0)

Katherine. Empty
MesajKonu: Katherine.   Katherine. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 5:08 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
- İnanması ne kadar zor olsa da harika ve bir o kadar da ilginç bir dünya. Sana her şeyi mümkün kılabilme imkanı sağlıyor ve kontrolü sağlayabilme gücü veriyor. Bu nedenle herkesin içinde olmak isteyeceği bir dünya.
* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
- İlk başta korksam da mantıklı düşünmeye çalışarak oradan kurtulmanın bir yolunu bulurum. Karanlıktan hoşlanmadığım için öncelikle aydınlık bir ortam oluşturmak için çabalardım tabi.
* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
- Rakiplerimin benden güçlü olması beni etkilemez. Bedensel olarak onlar kadar güçlü olamasam da mantığıma ve planlarıma güvenirim. İyi bir olan bütün eksi yönlerimi geride bırakır. Bu nedenle de öncelikle mantıklı bir plan yapar ve ejderhayı atlatmanın bir yolunu bulurum.
* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
- Görünmezlik Pelerinini seçerdim. Çünkü bazı stratejilerde oldukça yararlı olabilir. Diriltme Taşı ancak bir kişi öldüğünde işime yarar bu nedenle tercih etmem. Mürver Asa ise beni çok etkilese de lanetli olduğu konusunda benim de şüphelerim var.
Feodora D'or
Ravenclaw V. Sınıf & Sınıf Başkanı & Yönetici
Ravenclaw V. Sınıf & Sınıf Başkanı & Yönetici
Feodora D'or

Doğum tarihi : 10/09/91
Mücadele Tarafı : Saçları
Sihirsel Soy : PureBlood
Evcil Hayvanı : Boo

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
Katherine. Left_bar_bleue100/100Katherine. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Katherine. Left_bar_bleue30/60Katherine. Empty_bar_bleue  (30/60)

Katherine. Empty
MesajKonu: Geri: Katherine.   Katherine. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 5:14 pm

Ravenclaw.

Katherine.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Katherine Perry
» Katherine Shranz
» Katherine G. Matthews.
» Katherine Daphné Caliente
» Helena Katherine Menarix