Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Favori Profesörünüz?

+3
James Dean Caliente
Agnes D'onche
Archill Thomas Caliente
7 posters

Favori Profesörünüz?
KSKS Profesörü
Favori Profesörünüz? Empty20%Favori Profesörünüz? Empty
 20% [ 2 ]
Biçim Değiştirme Profesörü
Favori Profesörünüz? Empty10%Favori Profesörünüz? Empty
 10% [ 1 ]
İksir Profesörü
Favori Profesörünüz? Empty0%Favori Profesörünüz? Empty
 0% [ 0 ]
Tılsım Profesörü
 20% [ 2 ]
SYB Profesörü
 0% [ 0 ]
Bitkibilim Profesörü
 10% [ 1 ]
Uçuş Profesörü
 10% [ 1 ]
Mitoloji Profesörü
 20% [ 2 ]
Astronomi Profesörü
 0% [ 0 ]
Aritmansi Profesörü
 10% [ 1 ]
Sihir Tarihi Profesörü
 0% [ 0 ]
Kehanet Profesörü
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 10

YazarMesaj
Archill Thomas Caliente
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
Archill Thomas Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Aydınlık~
Sihirsel Soy : Safkan~

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Favori Profesörünüz? Left_bar_bleue100/100Favori Profesörünüz? Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Favori Profesörünüz? Left_bar_bleue50/60Favori Profesörünüz? Empty_bar_bleue  (50/60)

Favori Profesörünüz? Empty
MesajKonu: Favori Profesörünüz?   Favori Profesörünüz? Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2011 2:45 pm

Bu dönem için yaratılan profesörlerden en beğendiğiniz hangisi?
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com
Agnes D'onche
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Agnes D'onche

Doğum tarihi : 22/02/95
Mücadele Tarafı : Tarafları saçma bulduğu için Tarafsız.
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Crookie adında bir kedisi var.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Favori Profesörünüz? Left_bar_bleue93/100Favori Profesörünüz? Empty_bar_bleue  (93/100)
Düello Gücü:
Favori Profesörünüz? Left_bar_bleue30/60Favori Profesörünüz? Empty_bar_bleue  (30/60)

MesajKonu: Geri: Favori Profesörünüz?   Favori Profesörünüz? Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2011 2:49 pm

Tılsım Profesörüüü What a Face
James Dean Caliente
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
James Dean Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Keyfine göre.
Sihirsel Soy : Melez.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Favori Profesörünüz? Left_bar_bleue100/100Favori Profesörünüz? Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Favori Profesörünüz? Left_bar_bleue30/60Favori Profesörünüz? Empty_bar_bleue  (30/60)

MesajKonu: Geri: Favori Profesörünüz?   Favori Profesörünüz? Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2011 3:15 pm

Bence bütün profesörler ayrı ayrı harika. Very Happy Ama en beğendiğin derseniz, Mitoloji derim. Tam James'lik bu profesör ya, adsafasf. Bu profesörün dersiyle ilgili RP yapacağım günü iple çekiyorum. Kim bilir belki kanka bile olabiliriz bu profesörle. Razz Bunun dışında, anlaşılan o ki James'in bayağı gıcık olduğu profesörler de olacak. Ve ıhm, Tılsım profesörüne hayran olabilir belki. Vee o İksir Profesörü nedir abi öyle ya, James'in en sevdiği dersi berbat edecek galiba. Cool
Aidan Wandhunt
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Aidan Wandhunt

Mücadele Tarafı : Karanlık gibi görünüyor, amma velakin öyle değil, sadece çıkış noktası arıyor
Evcil Hayvanı : Patlar uçlu keleker, adını ''Hıh'' koymuştur. (Blast-ended skrewts)

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Favori Profesörünüz? Left_bar_bleue90/100Favori Profesörünüz? Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:
Favori Profesörünüz? Left_bar_bleue0/0Favori Profesörünüz? Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Favori Profesörünüz?   Favori Profesörünüz? Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2011 3:38 pm

İksir Profesörünü kesin Slytherinliler sever bir tek xD Favorime gelince, Tılsımcı. Mesela Armina gelecek böyle uça uça ve gülerek ''Merhaba Profesör'' diyecek. Tılsımcı başlayacak ''Ah kızım, vah kızım, bahtsız kızım.'' diye. Sonra Armina ağlaya ağlaya uçmaya devam edecek xD Profesörlerin hepsi birbirinden dehşet, modelleri de en sevdiğim şahıslar (E mecburen) u.u Ama cidden, Mitolojici de az değil. Seviyorum öyle sağı solu belli olmayan tipleri xD Adamı biraz Moody'den esinlendim, biraz da modelinden ne yalan söyleyeyim. KSKS'ciyi de seviyorum, beyazlar giyinmesini, durup dururken ne alakaysa yeni yaptırdığı dövmesinden söz etmesini. Bir hippi olan Astronomiciyle de muhteşem kurgular çıkacak u.u Ayrıca Aritmansicimiz Twiggy'nin tipine hastayım s.s Kehanetçi de çok işgüzar, Ravenclawları delirtecek ama Gryffindorlar bence adama tapar xD Onu biraz Umbridge ve ''Mektepler olmasa, maarifi ne güzel idare ederdim.'' diyen Emrullah Efendi'den esinlendim u.u Çok da severim s.s Tabi favorim Tılsımcı, ünlüsünden, kişiliğine kadar taptım, ileride(tabi bu site dışında) kendi karakterim olarak alsam olmaz mı xD
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/t7561-yedisibirarada#171933
Shino Hokori
Büyücü
Büyücü
Shino Hokori

Doğum tarihi : 02/01/95
Mücadele Tarafı : Karanlık Sanatlar.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Üç Pirana

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Favori Profesörünüz? Left_bar_bleue94/100Favori Profesörünüz? Empty_bar_bleue  (94/100)
Düello Gücü:
Favori Profesörünüz? Left_bar_bleue0/0Favori Profesörünüz? Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Favori Profesörünüz?   Favori Profesörünüz? Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2011 6:32 pm

Tılsıma ve Bitkibilim'e âşık olabilirim her an. Yani o derece süperler o karakterler. Diğerleri de çok iyi ama yine de onlar mükemmel. Very Happy Bitkibilimcinin titizliğinden dolayı kesinlikle daha bir sevdim. Malumunuz şifacımla pek bir ortak noktaları var. Very Happy Simetri hastalığı da var mı ki? Bence çok gider ona. Very Happy
Jamie Lea d'Estaign
Cadı
Cadı
Jamie Lea d'Estaign

Doğum tarihi : 13/08/92
Evcil Hayvanı : Faruk K

MesajKonu: Geri: Favori Profesörünüz?   Favori Profesörünüz? Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2011 10:57 pm

Hepsi evladım onların ama KSKS profesörü kesinlikle favorim zuhaha
Aleksa Stanlavis
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Aleksa Stanlavis

Mücadele Tarafı : Hiçlik

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Favori Profesörünüz?   Favori Profesörünüz? Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2011 1:46 pm

Biçim Değiştirme favorim oldu. O lakabına bittim zaten. Ama Kehanet öğretmenini de çöpe atamayacağım. Profesörlerin kurgularına hayran kaldım. Çok yaratıcı. Aritmansi profesörünü de sevdim. Tamam sakinim. En çok sevdiklerim bunlar. Küçük bir çocuk gibi hissettim kendimi. Very Happy

Favori Profesörünüz?
1 sayfadaki 1 sayfası