Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Marchant, J.

2 posters
YazarMesaj
Janice Marchant
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Janice Marchant

Doğum tarihi : 13/11/94
Mücadele Tarafı : Tarafsız.
Sihirsel Soy : Muggle Doğumlu.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Marchant, J. Left_bar_bleue100/100Marchant, J. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Marchant, J. Left_bar_bleue0/0Marchant, J. Empty_bar_bleue  (0/0)

Marchant, J. Empty
MesajKonu: Marchant, J.   Marchant, J. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 13, 2011 9:44 pm

• Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
Özel insanlardan oluşan sihirle beraber gelen gücün hâkim olduğu bir dünya. Muggle doğumlu olduğum için 11 yaşıma kadar böyle bir dünyadan haberdar değildim. Ancak asamı elime aldığım ilk anda hissettiğim güç öylesine etkileyiciydi ki nereye ait olduğumun farkına varmıştım. Ailemi ve muggle’ları seviyorum ama büyü gücü olan insanların daha üstün oldukları gerçeğini göz ardı edemem.
• Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
Ben bir cadıyım. Elimde birçok şeyden daha etkili bir silahım var; asam. Onunla en karanlık geceleri bile aydınlatabilirim. Önüme çıkan her hangi bir şeyle baş edebilirim. Yolumu bulma konusunda ise zekâma güveniyorum. Çok fazla okuyor olmamın da yardımcı olacağına eminim.
• Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız.ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
Bana göre zeka sahip olunabilecek en büyük güçtür. Ve bir ejderha benden daha zeki olamaz değil mi? Ağzından çıkardığı alevlerden sıyrılmak dışında ondan korkmam gereken bir durum olamaz. Bu konu üzerine yoğunlaşıp onun dikkatini dağıtmaya çalışırdım. Ne de olsa bir yaratık. Onu kandırmanın bir yolu mutlaka olmalı. Hırslı biriyim. Başarılı olduğum sürece rakiplerimin ne kadar güçlü olduğunu bir önemi yok.
• Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
Mürver Asa. Büyü demek asa demek değil mi? Ölülerle bir sorunum yok o yüzden diriltme taşını son derece gereksiz buluyorum. Görünmezlik pelerini ise etkili olabilir ancak görünmez olmanın tek yolu bir pelerin değil. Gerektiğinde görünmez olmak için asamı da kullanabilirim. Mürver Asa en güçlü asa ne de olsa. O elimde olduğunda diğerlerine neden ihtiyacım olsun ki?

Feodora D'or
Ravenclaw V. Sınıf & Sınıf Başkanı & Yönetici
Ravenclaw V. Sınıf & Sınıf Başkanı & Yönetici
Feodora D'or

Doğum tarihi : 10/09/91
Mücadele Tarafı : Saçları
Sihirsel Soy : PureBlood
Evcil Hayvanı : Boo

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
Marchant, J. Left_bar_bleue100/100Marchant, J. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Marchant, J. Left_bar_bleue30/60Marchant, J. Empty_bar_bleue  (30/60)

Marchant, J. Empty
MesajKonu: Geri: Marchant, J.   Marchant, J. Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2011 7:34 am

Ravenclaw.

Marchant, J.
1 sayfadaki 1 sayfası