Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

~ Genel Rütbe Değişimi

+25
Charles Miller
Aleida Widmore
Troy C. McJohann
Clara Chandler
Jamie Lea d'Estaign
Fernand Gaillard
Edgar Velasque
Boris Pavlov
Brandon Baxter
Nadia Agesilaos
Andrzej Jędrzej
Elizabeth Turner
Philomela Gaia
Shino Hokori
Carmella Decartius
James Dean Caliente
Ilaria Widmore
R. April Salvadore
Lorelei Adorlee
Uzay Günercel
Solène Sychelja
Feodora D'or
Armina O'Rourke
Rhiannon Banshee
Archill Thomas Caliente
29 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Nadia Agesilaos
Karanlık Cadı
Karanlık Cadı
Nadia Agesilaos

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Left_bar_bleue0/0~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: ~ Genel Rütbe Değişimi   ~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2011 2:35 pm

Rütbe Değişimi Yapılacak Üyelik: Nadia Agesilaos
Mevcut Rütbe: Vampir
İstenilen Rütbe: Ölüm Yiyen
RPG Puanı: 100
James Dean Caliente
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
James Dean Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Keyfine göre.
Sihirsel Soy : Melez.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Left_bar_bleue30/60~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (30/60)

MesajKonu: Geri: ~ Genel Rütbe Değişimi   ~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2011 2:40 pm

Değiştiriliyor...
Brandon Baxter
Büyücü
Büyücü

Doğum tarihi : 07/07/98

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:
~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Left_bar_bleue0/0~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: ~ Genel Rütbe Değişimi   ~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 6:00 am

Jesus Judas
Slytherin V. Sınıf
Durmstrang öğrencisi olmak istiyorum; ancak öyle bir rütbe olmadığı için karakterimin rütbesi "Büyücü" olarak değiştirilirse sevinirim. Okul değiştirmiş kurgusu ayarlayacağım, bundan rol oyunlarında bahsetsem sanırım sorun olmaz.
94
Archill Thomas Caliente
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
Archill Thomas Caliente

Mücadele Tarafı : Aydınlık~
Sihirsel Soy : Safkan~

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:
~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Left_bar_bleue50/60~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (50/60)

MesajKonu: Geri: ~ Genel Rütbe Değişimi   ~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 11:28 am

Değiştiriliyor...
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com
Philomela Gaia
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Philomela Gaia

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Left_bar_bleue92/100~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (92/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: ~ Genel Rütbe Değişimi   ~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 3:12 pm

Philomela Gaia.
Karanlık Büyücü.
Öğrenci.
Doksan iki.
-eski rütbeme geri dönmek istiyorum kısacası, bir daha bu başlığa uğramayacağım herhangi bir karakterimle.

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
&Sihir Dünyası, benim kafamdan insanlarla dolu. Herkesin bir amacı var, yapmak istedikleri. Bunu sihirle yapabilmek, gerçekten güzel bir şey. Sihir Dünyası bambaşka bir dünya, farklı bir yer. İnsanların dünyasından bin kat iyi olduğu gibi, bu dünya da çeşitli dallara ayrılıyor ve ben bu dünyada hangi tarafta duracağını bilenlerin rahatça yaşayıp gideceğine inanmaktayım.

* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
&Gece, benim gücümün doruğa çıktığı vakittir. Karanlık, onun için elimdengeleni yaparım işte. Hayatım karanlık zaten, daha ne olsun? Biraz sinsice düşüncelerle birkaç kere kurtulmayı denerdim fakat orada kalıp bütün gece karanlığa kendimi verip, huzura erebilirdim.

*Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
& Beni kıyasladığınız şey, sadece bir ejderha mı yani ? Daha güçlü bir şey beklerdim, gerçi bu dünyada bizden güçlüsü yok ama. Ejderhayı yenerdim elbette, rakiplerim benden çok daha güçlüyse ne olmuş ? Rakiplerim genelde aydınlık taraftakiler olur ki, onların da pek akıllı olduğunu söyleyemem. Bu biraz da zeka işi yahu, her güçlü kaslı, beni ve yoldaşlarımı yenemez.
* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
&Diriltme Taşı'nı elbette. Şu ana kadar karanlık uğruna canını vermiş onlarca kişiyi diriltme şansı bana verilse, çığlıklarla kabul ederdim ve anında kullanırdım.
Boris Pavlov
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Boris Pavlov

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Left_bar_bleue98/100~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:
~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Left_bar_bleue30/60~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (30/60)

MesajKonu: Geri: ~ Genel Rütbe Değişimi   ~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 3:26 pm

Rütbe Değişimi Yapılacak Üyelik: Boris Pavlov (Olacak.)
Mevcut Rütbe: Vampir.
İstenilen Rütbe: Öğrenci.
RPG Puanı: 98.
Seçmen Şapka Soruları.
* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
Güç ve hırs. Çalışıldığında istenileni çabucak elde etme kolaylığı.
* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
Karanlığı sevdiğimden paniğe kapılmazdım, gayet sakin ve soğukkanlı bir biçimde yolumu arardım.
* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
Benden güçlü bir rakip olamayacağı konusunda kendimi inandırır, öyle görevi geçerdim. Her zaman benden güçlü biri olmadığını düşünüyorum. Ayrıca insanların zayıf noktalarını bulmakta üstüme yoktur.
* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
Diriltme taşı. Her zaman ölülere saygım olmuştur. Onları bir kez daha görmek benim için harika olurdu.
Edgar Velasque
Quidditch Hakemi
Quidditch Hakemi
Edgar Velasque

Doğum tarihi : 30/08/93
Sihirsel Soy : Melez

MesajKonu: Geri: ~ Genel Rütbe Değişimi   ~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 3:44 pm

Rütbe Değişimi Yapılacak Üyelik: Edgar Velaque
Mevcut Rütbe: Vampir
İstenilen Rütbe: Qudidditch Hakemi
* Sanırım dmlik deneyimi için link isteniyormuş.
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/t6748-lanet-maledictum#148932
Feodora D'or
Ravenclaw V. Sınıf & Sınıf Başkanı & Yönetici
Ravenclaw V. Sınıf & Sınıf Başkanı & Yönetici
Feodora D'or

Doğum tarihi : 10/09/91
Mücadele Tarafı : Saçları
Sihirsel Soy : PureBlood
Evcil Hayvanı : Boo

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: ~ Genel Rütbe Değişimi   ~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 4:37 pm

Rütbeleriniz Değiştirildi.
Fernand Gaillard
♪ Piyanist ♪
♪ Piyanist ♪
Fernand Gaillard

Mücadele Tarafı : Tarafsız.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Deniz anası.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Left_bar_bleue96/100~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (96/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: ~ Genel Rütbe Değişimi   ~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 18, 2011 1:49 am

Rütbe Değişimi Yapılacak Üyelik: Fernand Gaillard.
Mevcut Rütbe: Sanatçı, Çellist.
İstenilen Rütbe: Sanatçı, Piyanist.
RPG Puanı: 96.
Jamie Lea d'Estaign
Cadı
Cadı
Jamie Lea d'Estaign

Doğum tarihi : 13/08/92
Evcil Hayvanı : Faruk K

MesajKonu: Geri: ~ Genel Rütbe Değişimi   ~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 18, 2011 1:50 am

Değiştiriliyor.
Clara Chandler

Clara Chandler

Mücadele Tarafı : Tarafsız daha.
Evcil Hayvanı : Balıkları var. Toto ve Greene. Bir tane de atı. Adı Lightning.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Left_bar_bleue95/100~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: ~ Genel Rütbe Değişimi   ~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 18, 2011 2:18 pm

* Clara Thompson
* Hufflepuff V. Sınıf
* St. Mungo Şifacı Stajyeri
* 95.
* Okullar başlayınca iki öğrenci üyeliğini idare edemeyeceğimi düşünüyorum.

James Dean Caliente
James Dean Caliente

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: ~ Genel Rütbe Değişimi   ~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 18, 2011 2:23 pm

Ihm, öyle bir rütbe mevcut değil. Şifacı rütbesi verebilirim ya da cadı rütbesi verebilirim, yine stajyer olursunuz kurgunuzda. Kurgunuz bozulmamış olur.
Clara Chandler

Clara Chandler

Mücadele Tarafı : Tarafsız daha.
Evcil Hayvanı : Balıkları var. Toto ve Greene. Bir tane de atı. Adı Lightning.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Left_bar_bleue95/100~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: ~ Genel Rütbe Değişimi   ~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 18, 2011 2:39 pm

Şifacı rütbesi uygundur o zaman.
James Dean Caliente
James Dean Caliente

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: ~ Genel Rütbe Değişimi   ~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 18, 2011 2:44 pm

Değiştiriliyor...
Troy C. McJohann
Seherbaz
Seherbaz
Troy C. McJohann

Doğum tarihi : 18/06/88
Mücadele Tarafı : Aydınlık
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : 'Andrew' isimli sarı-beyaz bir Sibirya kurdu.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Left_bar_bleue90/100~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: ~ Genel Rütbe Değişimi   ~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 19, 2011 12:09 pm

Michael Dareàu Jamesson(İsmim "Troy C. McJohann" olarak değiştirilecek.)
Hufflepuff V. Sınıf Öğrencisi
Sihir Bakanı Yardımcısı (Mevcut üye, Haziran'ın 15'inden beri giriş yapmıyor: https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/memberlist?mode=lastvisit&order=DESC&submit=Ok&username=Llywelyn+Bouillon)
Doksan.
Aleida Widmore
Kemik Torbası Sahibesi & Yönetici
Kemik Torbası Sahibesi & Yönetici
Aleida Widmore

Mücadele Tarafı : Widmore.
Evcil Hayvanı : Kedi - Ralph.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: ~ Genel Rütbe Değişimi   ~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 19, 2011 12:17 pm

Bu rütbe için rol oyunu puanınız yetersiz. Başka bir rütbe seçmenizi tavsiye ederim.
Troy C. McJohann
Seherbaz
Seherbaz
Troy C. McJohann

Doğum tarihi : 18/06/88
Mücadele Tarafı : Aydınlık
Evcil Hayvanı : 'Andrew' isimli sarı-beyaz bir Sibirya kurdu.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Left_bar_bleue90/100~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: ~ Genel Rütbe Değişimi   ~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 19, 2011 12:23 pm

O zaman mümkünse "Seherbaz" rütbesini istiyorum.
James Dean Caliente
James Dean Caliente

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: ~ Genel Rütbe Değişimi   ~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 19, 2011 1:08 pm

Tabii.
Charles Miller
Falmouth Şahinleri
Falmouth Şahinleri
Charles Miller

Mücadele Tarafı : kuyruğu.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: ~ Genel Rütbe Değişimi   ~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 19, 2011 1:22 pm

Rütbe Değişimi Yapılacak Üyelik: Charles Miller
Mevcut Rütbe: Dırdırcı Editörü & Kurtadam
İstenilen Rütbe: Falmouth Şahinleri takımında Arayıcı.
RPG Puanı: 100.
James Dean Caliente
James Dean Caliente

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: ~ Genel Rütbe Değişimi   ~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 19, 2011 1:46 pm

Kabul...
Annette Rêve L'Ombre
Vampir
Vampir
Annette Rêve L'Ombre

Mücadele Tarafı : Sebastian Michaelis
Sihirsel Soy : Konsey üyesi olduğuna göre kökenlerden
Evcil Hayvanı : Siz tüm ölümlüler, benim evcil hayvanımsınız :P

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Left_bar_bleue93/100~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (93/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: ~ Genel Rütbe Değişimi   ~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 20, 2011 4:25 pm

Rütbe Değişimi Yapılacak Üyelik: Annette Rêve L'Ombre
Mevcut Rütbe: Vampir Konsey Üyesi
İstenilen Rütbe: Vampir
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/t7561-yedisibirarada#171933
Lavin L. Jermija
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lavin L. Jermija

Mücadele Tarafı : Bıçaklar.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Left_bar_bleue91/100~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (91/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: ~ Genel Rütbe Değişimi   ~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 21, 2011 9:12 pm

Lavin L. Jermija
Vampir.
Öğrenci.
91.

Sihir Dünyası, bana her şeyden önce kolay, rahat bir yaşamı çağrıştırıyor. Belirli kurallar olmasına rağmen sahip olduğunuz büyü gücü ve size sunulan imkanlar birleştiğinde oluşabilecek tek şey özgür bir hayat oluyor. Eh, özgürlük kimin hoşuna gitmez ki?
Korkudan ziyade endişelenirdim. Bazı insanların aksine kendimi fazlasıyla önemsiyorum. Kurtulmak için çabalardım büyük ihtimalle. Başaramazsam bir kaç küfürün ardından uygun gördüğüm bir yerde günün aydınlanmasını beklerdim. Aydınlıktan her ne kadar haz etmesem de, güneşi çıkarlarım adına kullanma fikri kulağa hoş geliyor.
* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
Sonuç olarak kuralları çiğneyecek olsam bile kazanmama yardım edecek her türlü yola başvururdum. Ve tabi bunu insanların anlamaması için belirli bir çaba gösterirdim.
Görünmezlik Pelerinini seçerdim. Görünmezlik pelerini benim olsaydı istediğim herkese istediğim her şeyi yapabilirdim. İstediğim şekilde canlarını yakardım ve onların bundan haberleri bile olmazdı. Ve bu da benim fazlasıyla hoşuma giderdi.
Jamie Lea d'Estaign
Cadı
Cadı
Jamie Lea d'Estaign

Doğum tarihi : 13/08/92
Evcil Hayvanı : Faruk K

MesajKonu: Geri: ~ Genel Rütbe Değişimi   ~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 21, 2011 11:27 pm

Yasmün, hemen.

Lavia; binanız Slytherin!
Olethe D'lacroixâ
La Modé Sahibesi ve Editörü
La Modé Sahibesi ve Editörü
Olethe D'lacroixâ

Doğum tarihi : 30/08/93
Mücadele Tarafı : Gerçekler

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: ~ Genel Rütbe Değişimi   ~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 22, 2011 12:53 pm

Rütbe Değişimi Yapılacak Üyelik: Olethe D'lacroixâ
Mevcut Rütbe: Gelecek Postası Editörü
İstenilen Rütbe: La Modé Sahibesi ve Editörü
Ayrıca dergiyi açarsanızda çok sevineceğim.
James Dean Caliente
James Dean Caliente

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: ~ Genel Rütbe Değişimi   ~ Genel Rütbe Değişimi - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 22, 2011 1:18 pm

Kabul...

~ Genel Rütbe Değişimi
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Rütbe Değişimi !
» ~ Rütbe Değişimi
» ~ Rütbe Değişimi
» ~ Rütbe Değişimi
» ~ Kurguya Genel Bakış