Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aubrey Wyngér

2 posters
YazarMesaj
Aubrey C. Wyngér
Ravenclaw III. Sınıf
Ravenclaw III. Sınıf

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Aubrey Wyngér Left_bar_bleue76/100Aubrey Wyngér Empty_bar_bleue  (76/100)
Düello Gücü:
Aubrey Wyngér Left_bar_bleue0/0Aubrey Wyngér Empty_bar_bleue  (0/0)

Aubrey Wyngér Empty
MesajKonu: Aubrey Wyngér   Aubrey Wyngér Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 11:48 pm

Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
Oldukça tehlikeli ve akıl almaz derecede güçlü bir şey. Onu kavrayabilmek, kontrol edebilmek ve doğru kullanabilmek için cesur olmalı insan. Sihir Dünyası birçok maceranın ve bilinmezliğin Dünyası... Öz güven, cesaret, soğukkanlılık... Aksi takdirde burada başınıza her şey gelebilir.
Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
Çok fazla korkacağımı sanmıyorum. Her labirentin bir çıkışı vardır. Tek yapmam gereken aramak ve araştırmak. Zaten eninde sonunda oradan çıkacağımı biliyorum. Korksam da korkumu kendimden saklardım. Bu panik olmama neden olur ve labirentte iyice kaybolabilirim. Bu nedenle soğukkanlılığımı korur ve çıkış yolunu arardım.
Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
Rakiplerim benden güçlü olabilir. Ama güç her şey değildir. Bazen güçten daha önemli şeyler vardır zeka ve öz güven gibi. Ben önce ejderhanın dikkatini dağıtırdım. Sonra onun uzağa gitmesini sağlardım. Onu yeteri kadar uzaklaştırdıktan sonra yumurtayı alır ve görevi tamamlardım.
Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
Mürver Asa'nın gücü, benim kaldırabileceğimden çok fazla. Bu nedenle onu seçmezdim. Görünmezlik Pelerini'de almazdım. Çünkü zaten saklanmayı ve gizlenmeyi iyi biliyorum. Ayrıca çok da iyi yalan söylediğime göre ona da gerek yok. Diriltme Taşı'nı alırdım. Çünkü çok küçükken kaybettiğim çok insan var.

NOT= RP Puanlamaya başvurdum.
Feodora D'or
Ravenclaw V. Sınıf & Sınıf Başkanı & Yönetici
Ravenclaw V. Sınıf & Sınıf Başkanı & Yönetici
Feodora D'or

Doğum tarihi : 10/09/91
Mücadele Tarafı : Saçları
Sihirsel Soy : PureBlood
Evcil Hayvanı : Boo

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
Aubrey Wyngér Left_bar_bleue100/100Aubrey Wyngér Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Aubrey Wyngér Left_bar_bleue30/60Aubrey Wyngér Empty_bar_bleue  (30/60)

Aubrey Wyngér Empty
MesajKonu: Geri: Aubrey Wyngér   Aubrey Wyngér Icon_minitimeC.tesi Ağus. 13, 2011 6:05 pm

Ravenclaw.

Aubrey Wyngér
1 sayfadaki 1 sayfası