Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

selam falan filaan.

3 posters
YazarMesaj
Luciana Larsson
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Luciana Larsson

Doğum tarihi : 07/07/98
Mücadele Tarafı : Tarafsız.
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
selam falan filaan. Left_bar_bleue100/100selam falan filaan. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
selam falan filaan. Left_bar_bleue0/0selam falan filaan. Empty_bar_bleue  (0/0)

selam falan filaan. Empty
MesajKonu: selam falan filaan.   selam falan filaan. Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 2:33 pm

Merhabalaar. Adım Berşan, 8. sınıfa geçtim. Yaşım biraz küçük olabilir, evet. Ve adım tuhaf olabilir biraz. Çoğu kişi erkek ismi sanıyor Berşan ismini. Çok gıcık oluyorum, öyle böyle değiil. Bu sene rp'ye başlayalı ikinci senem oluyor. Aslında bir ara rp'yi bırakmıştım, hiç bir siteye girmiyordum falan. Şimdi yeni başladım girmeye. Beni başka sitelerde gören vardır belki çünkü çoğu yerde bu adı kullanırım. Biraz utangacımdır, bir ortama hemen alışamam. Gezmeyi çok severim, yani evde hiç oturmasam da olur. Kendimi SBS mağduru diye belirtmek istemiyorum çünkü SBS bana göre daha iyi. Çünkü en azından sana bir şans daha veriyorlar. Mesela ben geçen seneki puanımı düşük buluyorum, diğer arkadaşlarıma göre puanım kötü. Neysee, sınavlardan bahsedip canınızı sıkmayayım. Dizi, film izlemeyi çok severim. En sevdiğim diziler HIMYM, Merlin, Gossip Girl, Pretty Little Liars, Chuck, The Tudors, The Vampire Diaries falan. Aklıma bunlar geldi. Türk dizilerinden Muhteşem Yüzyıl'ı izlerim tek. Gerçi o da saçmaladı, özellikle sezon finalinde. Sonra boş zamanlarımda kitap okur, müzik dinlerim. Öyle belirli dinlediğim bir müzik tarzı yok. Kulağıma hoş gelen her şeyi dinlerim ama rock ayrıdır tabii. Percy Jackson serisi de çok hoştur. Rick Riordan'ı çok severim, Kane Günceleri serisini de çok beğendim. Genellikle fantastik kitaplar okurum. Ve söylememe gerek yok ama HP benim hayatım <3 Neyse, hoşgelmişim diyerek son veriyoruum.
Darja Iornihell
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Darja Iornihell

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
selam falan filaan. Left_bar_bleue93/100selam falan filaan. Empty_bar_bleue  (93/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: selam falan filaan.   selam falan filaan. Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 2:47 pm

Merhabaa Berşan, Esra ben de. Yaşıtız -enem, çok sevindim-. PLL ve TVD izlermişiz ikimizde, ona da sevindim. ve Percy jackson, onu da severim been. Öyle hani. Müzik falan fıstık. Ay hoşgelmişsin =D
http://ahouseofnightrpg.turkforumpro.net/portal
Luciana Larsson
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Luciana Larsson

Bilgiler
Rpg Puanı:
selam falan filaan. Left_bar_bleue100/100selam falan filaan. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: selam falan filaan.   selam falan filaan. Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 2:53 pm

Memnun oldum Esra. Evet, bende yaşıt olmamıza sevindim. (:
Jane Claudine MacBeth
Cadı
Cadı
Jane Claudine MacBeth

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
selam falan filaan. Left_bar_bleue79/100selam falan filaan. Empty_bar_bleue  (79/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: selam falan filaan.   selam falan filaan. Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 3:50 pm

Vaay, Gizem ben de, memnun olduuum Very Happy Aynı yaştayız. Sbs konusundaki görüşlerin... Benimkilerle "tıpkısının aynı" durumunda. Ashley Benson da sanırım ortak zevkler konusunda yer alıyor =))

yazdığım şeyi dümdüz okuyunca özellikle hangi konunun altını çizmeye çalıştığımı ben de anlamadım ya

ve itiraf etmeliyim, ismini ilk daha duyuyorum =)
Luciana Larsson
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Luciana Larsson

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: selam falan filaan.   selam falan filaan. Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 4:10 pm

Oley, bi yaşıt daha. =D Memnun oldum Gizem. (: Evet, Benson aşktır yani. <3

selam falan filaan.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» tuş falan.
» Selam. ^^
» Selam, naber?
» Selam olsun PHO
» Selam Hp'ciler