Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rovenién

2 posters
YazarMesaj
Margaux Rovenién
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Margaux Rovenién

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Rovenién Left_bar_bleue100/100Rovenién Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Rovenién Left_bar_bleue0/0Rovenién Empty_bar_bleue  (0/0)

Rovenién Empty
MesajKonu: Rovenién   Rovenién Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 7:55 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
Ayrıcalıklı olduğumuzu düşünüyorum. Fakat ne için, o kısmı biraz çelişkili işte. Sihrin ise sonsuz olmadığı kanısındayım. Ama asıl soru şu ki, bunu kendi çıkarlarım için mi yoksa herkesin iyiliği için mi kullanacağım. Henüz karar veremedim.
* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
Peki ben o labirente ne için girmiştim ki? Mutlaka yapmam gereken bir şey vardır. Amacıma ulaşmadan çıkmak olmaz. Soğukkanlı olmaya çalışarak yoluma devam ederim.
* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
Güçlü rakipler demek. Aynı şey için yarıştığımıza göre eşit durumda olmalıyız. Ejderhayı da şaşırtma yoluna giderdim sanırım. Dikkatini dağıtmak ya da başka bir yöne çekmek iyi bir fikir olabilir.
* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
Doğru kullanılmadıkça güç hiçbir şeydir. O nedenle mürver asa olmazdı sanırım. Ölülerin ölü olmasının da mutlaka bir sebebi vardır, diriltme taşına sahip olma fikrini de pek sevmedim. Görünmezlik pelerini gözüme daha cazip göründü açıkçası, hem genelde biraz meraklıyımdır.
Aleida Widmore
Kemik Torbası Sahibesi & Yönetici
Kemik Torbası Sahibesi & Yönetici
Aleida Widmore

Mücadele Tarafı : Widmore.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Kedi - Ralph.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Rovenién Left_bar_bleue100/100Rovenién Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Rovenién Left_bar_bleue0/0Rovenién Empty_bar_bleue  (0/0)

Rovenién Empty
MesajKonu: Geri: Rovenién   Rovenién Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 9:02 pm

Hufflepuff.

Rovenién
1 sayfadaki 1 sayfası