Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ayleyda Carmén

2 posters
YazarMesaj
Ayleyda Carmén
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Ayleyda Carmén

Doğum tarihi : 27/08/94
Mücadele Tarafı : Aslında ilk önce karanlık taraftaydı, annesinin intikamını alması için. Nefretle doluydu fakat intikamını aldığında, kendini amaçsız hissetti. Amansız güç arayışı sona ermişti. O biraz farklı gibi. Kararsız ama nedense hala karanlığa yardım ediyor. Kime güvenebilir ki o?
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Bir kertenkele. Adı Opera.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Ayleyda Carmén Left_bar_bleue96/100Ayleyda Carmén Empty_bar_bleue  (96/100)
Düello Gücü:
Ayleyda Carmén Left_bar_bleue0/0Ayleyda Carmén Empty_bar_bleue  (0/0)

Ayleyda Carmén Empty
MesajKonu: Ayleyda Carmén   Ayleyda Carmén Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 2:21 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?

- Sihir her zaman varoluşa verilmiş bir hediye, bir ayrıcalıktır. Büyücüyü, insanlardan ayıran özelliktir. Ve her şeyden önemlisi, bir güçtür. Kendini her zaman üstün ve güçlü hissettirir. Bu yüzden insanlardan her zaman üstün olacağımızı gösterdiğimiz yerdir, Sihir Dünyası.

* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?

- Asam yanımdaysa, asla tereddüt etmezdim ve korkmazdım. Elbet, bir şekilde bu durumdan kurtulacağımı bilirdim. Asam varken, ben labirentte değil, labirent gücümde kaybolur.

* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?

- Rakiplerim benden daha güçlü demek... Sanırım morallerini bozacak bir olay veya benim hiçbir ilgimin olmadığı(!) bir kaza, birazcık da olsa şansımı artırır. Ejderhaya gelince... Sanırım o daha kolay olur. Yeterince güçlü olduğunu düşündüğüm birkaç şaşırtma büyüsü kullanabilirim veya sahte bir yumurta işimi görür.

* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?

- Mürver Asa'yı elbette. Yenilmez bir güce sahip olduktan sonra, diğerlerinin pek bir önemi yok gibi. Diriltme Taşı bir işime yaramaz. Bu dünyada tekrar yaşamasını istediğim kimse kalmadı.
Archill Thomas Caliente
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
Archill Thomas Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Aydınlık~
Sihirsel Soy : Safkan~

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ayleyda Carmén Left_bar_bleue100/100Ayleyda Carmén Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Ayleyda Carmén Left_bar_bleue50/60Ayleyda Carmén Empty_bar_bleue  (50/60)

Ayleyda Carmén Empty
MesajKonu: Geri: Ayleyda Carmén   Ayleyda Carmén Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 5:26 pm

Slytherin!
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com

Ayleyda Carmén
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Carmen De Fueñte
» Carmen De Fuente
» Genevieve Carmen Nélthrop