Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Elsja

2 posters
YazarMesaj
Margrit Elsja Peratha
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Doğum tarihi : 04/07/94
Mücadele Tarafı : Galleon'a bağlı bu işler.
Sihirsel Soy : Babası annesi hakkında bir şey söylemediği için bilmiyor.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Elsja Left_bar_bleue98/100Elsja Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:
Elsja Left_bar_bleue0/0Elsja Empty_bar_bleue  (0/0)

Elsja Empty
MesajKonu: Elsja   Elsja Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 11:49 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?

Sihir demek üstünlük ve güç demektir. Normal bir insandan çok daha üstün özelliklere sahip olduğumu düşünüyorum bu dünyaya ait olduğum için. Bunu kullanamayan birçok cadı ve büyücü var ama ben onlardan farklıyım. Büyülü kanın ne kadar değerli olduğunu biliyorum.

* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?

Evet, pek cesur değilim ama korkmazdım. Ben bir cadıyım, değil mi? Asam varken korkmamı gerektirecek hiçbir şey yok. Eğer oradan çıkamazsam, orayı yok ederim. Büyüler bu yüzden var; korunmamız ve öldürmemiz için.

* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?

Onların benden daha güçlü olduğunu asla kabul etmezdim ya da benim alanımda güçlü olduklarını. Herkes, kendini farklı bir şekilde ifade eder. Bazıları karşısındaki tehlikeyi savurmaya çalışırken bazıları ortadan kaldırır. Ben ikinci gruptanım. Onu öldürmeye çalışırdım, bunu başaramasam bile yem kullanarak, belki bir insan, dikkatini dağıtırdım. Gerçi bunu turnuvada yapamam ama onu turnuvada bile olsa öldürebilirim ya da nefesini imha edebilirim.

* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?

Görünmezlik pelerini. Güç güzel bir şey ama bunu mantıksız bir şekilde kullanmak büyük aptallık olurdu. Herkese üstünlük tasladığımı açıkça belli etmemek için pelerini seçerdim. Ayrıca, pelerin sadece beni değil, suçlarımı da örterdi.

Jamie Lea d'Estaign
Cadı
Cadı
Jamie Lea d'Estaign

Doğum tarihi : 13/08/92
Evcil Hayvanı : Faruk K

Elsja Empty
MesajKonu: Geri: Elsja   Elsja Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 12:00 am

Slytherin!

Elsja
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics