Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Keith.

2 posters
YazarMesaj
Keith Matt McMillen
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Keith Matt McMillen

Mücadele Tarafı : Diyanet İşleri.
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Keith. Left_bar_bleue96/100Keith. Empty_bar_bleue  (96/100)
Düello Gücü:
Keith. Left_bar_bleue0/0Keith. Empty_bar_bleue  (0/0)

Keith. Empty
MesajKonu: Keith.   Keith. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 7:40 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?

• Sihir dünyası. Aslında her zaman akılda önce büyüleyici bir anlam oluştursa da maceracı bir şey. Bunun yanında birçok tehlike ama cesaretlilik kavramıyla bütünleşince eğlenceyi oluşturan bir yaşam yeri sihir dünyası bana göre. Hissettiklerime gelirse, belki tehlikeli olabilir. Evet. Ama cesaret hepsinin üstesinden gelir ve cesaretli olmak macerayı da beraberinde getirir. Cesaret konusunda iyi olduğumu düşündüğüm için sihir dünyası hakkında düşündüğüm olumsuz bir düşünce yok.
* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?

• O labirent ortamının nasıl olduğunu bilmediğim için pek bir yorum yapamam aslında. Ama, şunları denerdim. Aklıma ve cesaretime güvenerek o geniş labirentten çıkmaya çalışırdım. Panik yapmaz, elimden gelen her şeyi denerdim. Ayrıca yanımda asamda olacağı için sorun olmaz. Asamı havaya kaldırır ve bir büyü yaptıktan sonra labirentten çıkamadığımı belli ederek beni bulmalarını ve labirentten çıkmayı sağlayabilirim.
*
Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup
altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne
yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve
neler hissederdiniz?

• Önce diğerlerinin stratejisini bir şekilde öğrenmeye çalışırdım. Ve bu turnuvada bana göre güç önemli değil. Önemli olan tek şey, zeka ve cesaret. İnsan eğer uygun bir strateji kullanır ve cesaretini olabildiğince büyük bir şekilde fazlasıyla göz önünde bulundurursa bu turnuvayı rahatlıkla kazanabilir. Dediğim gibi, elimdeki tüm cesaretimi kullanırdım. Tek kuralım bu.
*
Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte
belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını
mı?

• Mürver asa güç demek. Görünmezlik pelerini giz. Ben ise diriltme taşını seçerdim. Çünkü, ben arkadaşlarıma, aileme, sevdiklerime değer veririm. Eğer mürver asayı seçersem, sonsuz bir güce sahip olurum. Bunun yanında belki de fazlasıyla üne sahip olurum. Ama mutlu olacağıma dair bir kavram söz konusu değil. Görünmezlik pelerinini seçersem gizemli olabilirim. Ama bu gizem, bana zarar getirebilir. Üzerime suçlar atılarak adım kötüye kullanılabilir. Bu yüzden ben diriltme taşını seçiyorum. Ölen sevdiklerimi, değer verdiklerimi geri döndürebilmem, onlarla tekrardan yaşayabilmem ve mutsuz olmamam için tek seçenek bu. Bu yüzden diriltme taşını seçerdim.
Jamie Lea d'Estaign
Cadı
Cadı
Jamie Lea d'Estaign

Doğum tarihi : 13/08/92
Evcil Hayvanı : Faruk K

Keith. Empty
MesajKonu: Geri: Keith.   Keith. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 10:08 pm

Gryffindor!

Keith.
1 sayfadaki 1 sayfası