Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Karyn Mia

2 posters
YazarMesaj
Karyn Mia Silethe
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Karyn Mia Silethe

Doğum tarihi : 15/09/92
Mücadele Tarafı : Johnny Depp.
Sihirsel Soy : Muggle Doğumlu

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Karyn  Mia Left_bar_bleue99/100Karyn  Mia Empty_bar_bleue  (99/100)
Düello Gücü:
Karyn  Mia Left_bar_bleue0/0Karyn  Mia Empty_bar_bleue  (0/0)

Karyn  Mia Empty
MesajKonu: Karyn Mia   Karyn  Mia Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 11:05 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
- Yıllarca muggleların arasında yaşayan biri olarak sihir dünyası benim için bir nevi kurtuluş yeri. Sihir dünyası Hogwarts demektir benim için, yepyeni bir yuva ve anlaşamadığım ailemin yerini dolduran yeni insanlar. En basit Aklapaka büyüsü bile tembelliğimden kurtaran bir mucizedir. Cadı olduğumu öğrendiğimde ve kitapları elime aldığımda hissettiğim şeyse büyük bir heyecandı, sabırsızlıktı. Sihir dünyası benim için yepyeni bir hayat demek.
* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
- Karanlık üstüme karabasan gibi çöktüğünde, kulağıma vahşice uluyan kurtların sesi geldiğinde sakin olabileceğimi hiç sanmıyorum, hatta aksine korkudan elim ayağıma dolaşır ve belki ağlamaya bile başlayabilirim. Ama bana verilen yetenekle bu durumdan kurtulmam gerektiği düşüncesiyle asama sımsıkı sarılıp, öncelikle bulunduğum ortamı aydınlatırım. Kanımda yükselen adrenalinin mantığımı çalıştırmasıyla okulda yön bulmakla ilgili bir büyü öğrendiğimizi hatırlıyorumi, onu kullanarak çıkmaya çalışırım.
* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
- Öncelikle buraya kadar gelmiş olduğuma göre bunu yapabilecek gücü kendimde bulup sakinleşmem lazım. Her ne kadar heyecanıma engel olamasam da rakiplerim harekete geçti bile. Ejderhanın dikkatini dağıtmaya çalışırdım ya da onun dikkatini dağıtan rakiplerim sayesinde benimle ilgilenmeyen hayvanı büyük bir hızla geçip yumurtaya yönelirdim.
* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
- Görünmezlik pelerini. Gereğinden fazla meraklıyım, öğrenmek istediğim bir sürü bilgi olduğu gibi etrafımdakilerin hayatlarıyla da fazlasıyla ilgileniyorum. Tüm bunları yaparken bir pelerin gerçekten işiem yarardı. Hayatta büyük amaçları olan biri değilim, o yüzden güç istemem. Diriltme taşı ise... Bilemiyorum, bazı insanları hayallerimde yaşatmak daha güzel geliyor ya da daha önce kimseyi kaybetmediğim için bunu bu kadar rahatlıkla söyleyebiliyorum.
Jamie Lea d'Estaign
Cadı
Cadı
Jamie Lea d'Estaign

Doğum tarihi : 13/08/92
Evcil Hayvanı : Faruk K

Karyn  Mia Empty
MesajKonu: Geri: Karyn Mia   Karyn  Mia Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 11:14 pm

Hufflepuff!

Karyn Mia
1 sayfadaki 1 sayfası