Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jesus Judas

2 posters
YazarMesaj
Brandon Baxter
Büyücü
Büyücü

Doğum tarihi : 07/07/98

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Jesus Judas Left_bar_bleue100/100Jesus Judas Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Jesus Judas Left_bar_bleue0/0Jesus Judas Empty_bar_bleue  (0/0)

Jesus Judas Empty
MesajKonu: Jesus Judas   Jesus Judas Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 6:44 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?

Mutlak Güç ve etrafımdakilere acı çektirebilme yeteneğinin bedenime temas edebileceği yer.

* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?

Kaybolmak mı? O zaman o labirenti yerle bir ederdim. Gece vakti olması benim zamanım demektir zaten.

* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?

O Ejderhayı daha ilk dakikada öldürürdüm.

* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?

Hepsini aynı anda elde edebilir ve kontrol edebilirim. O güce sahibim. Mürver Asa, gücümü taşıyabilecek tek asadır. Görünmezlik Pelerini, bir yılan kadar sinsi ruhumu taşıyan bedenimi gizlemek için gerekir. Diriltme taşı ise ölümün efendisi olmam için gerektiğinden bana lazım. Yoksa ölülerle ilgilenmiyorum.
Jamie Lea d'Estaign
Cadı
Cadı
Jamie Lea d'Estaign

Doğum tarihi : 13/08/92
Evcil Hayvanı : Faruk K

Jesus Judas Empty
MesajKonu: Geri: Jesus Judas   Jesus Judas Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 10:06 pm

Slytherin!

Jesus Judas
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jesus Judas
» Judas !
» Judas & Betimleme
» Judas - Barmen & Yardımcı
» Lady Gaga-Judas(Video-2nd Single)