Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mikey.

2 posters
YazarMesaj
Troy C. McJohann
Seherbaz
Seherbaz
Troy C. McJohann

Doğum tarihi : 18/06/88
Mücadele Tarafı : Aydınlık
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : 'Andrew' isimli sarı-beyaz bir Sibirya kurdu.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Mikey. Left_bar_bleue90/100Mikey. Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:
Mikey. Left_bar_bleue0/0Mikey. Empty_bar_bleue  (0/0)

Mikey. Empty
MesajKonu: Mikey.   Mikey. Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 1:02 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?

- Muggle'ların birçoğunun bizi birer ucube olarak gördüğü, inkar edilemez bir gerçek. Sihir Dünyası, kendimiz gibi hissettiğimiz ve kendimiz olduğumuz tek yer. Çünkü burada hepimiz aynıyız ve hepimiz hiç olmadığımız kadar özgürüz.
* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?

- Korkmamaya, endişe etmemeye çalışırım. Yol Göster büyüsünü denerim. Güvenli çıkışları ararım ve her an ortaya çıkabilecek tehlikelere karşı tetikte olurum.
* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?

- Sihirli yaratıklar her zaman ilgimi çekmiştir. Bu yüzden onları araştırırken ejderhalar hakkında da bir çok bilgi edindim. O yüzden bu güzel yaratığa zarar vermek istemem. Yanımda uçan süpürgemi de getiririm ve ejderhaya Flipendo büyüsünü uygulayarak onun görüş açısını bozmaya, dikkatini dağıtmaya çalışır ve yumurtayı almayı denerim.

* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?

- Benim için güçten daha önemli olan bir şey varsa o da bilgidir. Ben, asıl gücün bilgi olduğuna inanırım. Çünkü bir bedende ne kadar fazla güç olursa olsun cehalet, o gücü kullanmayı engeller. O gücü bastırır. Bu yüzden Merver Asa, benim son tercihim olurdu. Görünmezlik Pelerini de bende yalnız kalma duygusandan başka hiçbir şeyi çağrıştırmıyor ve ben yalnız olmaktan hoşlanmam. Etrafımda beni sevenler yaşadığım bir hayat istiyorum. O yüzden büyük ihtimalle sevdiğim kişilerin her zaman benimle olabilmesi için Diriltme Taşı'nı seçerdim.
James Dean Caliente
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
James Dean Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Keyfine göre.
Sihirsel Soy : Melez.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Mikey. Left_bar_bleue100/100Mikey. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Mikey. Left_bar_bleue30/60Mikey. Empty_bar_bleue  (30/60)

Mikey. Empty
MesajKonu: Geri: Mikey.   Mikey. Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 3:50 pm

Hufflepuff!

Mikey.
1 sayfadaki 1 sayfası