Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

broken.

2 posters
YazarMesaj
Gaetana Moecis
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Gaetana Moecis

Mücadele Tarafı : Karanlık.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : eylül, bal arısı.

broken. Empty
MesajKonu: broken.   broken. Icon_minitimeCuma Tem. 22, 2011 6:37 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
heyecan verici ve bir o kadar da karanlık. Her geçen zaman karanlığa doğru sürükleniyor ve bence bu oldukça iyi bir şey.
* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
Karamsarlığımdan dolayı asla kurtulamayacağımı düşünürdüm. Bir kenara çekilir ölümü beklerdim.
* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
Azmimden ötürü mutlaka bir hile yapardım. Hilesiz kazanmama gibi bir olasılığımdan dolayı hani. Ve rakiplerimi bir böcek gibi ezerdim!
* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
Mürver Asa. Güç benim elimde olurdu kesinlikle. En büyük büyücü ben olurdum. Kimsenin karşıma çıkmasına izi vermezdim. Engel olmaya çalışanları yok ederdim.

NOT : Diğer karakterim Margeaux Deschanteh'dir. Ro puanım 93 yani.
Jamie Lea d'Estaign
Cadı
Cadı
Jamie Lea d'Estaign

Doğum tarihi : 13/08/92
Evcil Hayvanı : Faruk K

broken. Empty
MesajKonu: Geri: broken.   broken. Icon_minitimeCuma Tem. 22, 2011 11:46 pm

Slytherin!

broken.
1 sayfadaki 1 sayfası