Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Steven Edward Williams

2 posters
YazarMesaj
Steven Edward Williams
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Steven Edward Williams

Mücadele Tarafı : Karanlık Tarafta
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : köpek

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Steven Edward Williams Left_bar_bleue83/100Steven Edward Williams Empty_bar_bleue  (83/100)
Düello Gücü:
Steven Edward Williams Left_bar_bleue0/0Steven Edward Williams Empty_bar_bleue  (0/0)

Steven Edward Williams Empty
MesajKonu: Steven Edward Williams   Steven Edward Williams Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 5:16 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?

Sihir dünyası her zaman ilgimi çekmiştir, her zaman hayal gücümü zorlamıştır. Hayatımı dahada kolaylaştırıyor, öğrenmek istediklerimi öğrenebiliyor ve bu sayede onlara ulaşabiliyorum. Sihir bizi dahada güçlü kılıyor

* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?

Karanlıktan korkan biri olmadığım için beni etkilemez. Böyle durumlarda paniğe kapılmam çünkü oradan çıkmak için tüm gücümü kullanırım. Eninde sonunda o labirentten çıkacağımı bilirim.

*
Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup
altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne
yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve
neler hissederdiniz?

Önce ejderhayı peşime takardım sonrada rakiplerimin üzerine giderek ejderhayı onlara yönlendirirdim böylece birkaçını aradan çıkartmış olup altın yumurtayı almayı biraz daha garantilerdim. Ejderha ile ben kalırsam da yumurtayı almanın bir yolunu kesinlikle bulurum, hedefime ulaşırım.

*
Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte
belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını
mı?

Kesinlikle Mürver Asayı seçerdim çünkü Mürver Asa güç demek. Herkesten daha güçlü ve yenilmez olabilirim. Karşımda rakibim olmazdı. Hayallerimden biri de dünyadaki en güçlü büyücü olmaktır.
Aleida Widmore
Kemik Torbası Sahibesi & Yönetici
Kemik Torbası Sahibesi & Yönetici
Aleida Widmore

Mücadele Tarafı : Widmore.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Kedi - Ralph.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Steven Edward Williams Left_bar_bleue100/100Steven Edward Williams Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Steven Edward Williams Left_bar_bleue0/0Steven Edward Williams Empty_bar_bleue  (0/0)

Steven Edward Williams Empty
MesajKonu: Geri: Steven Edward Williams   Steven Edward Williams Icon_minitimeCuma Tem. 22, 2011 3:28 am

Slytherin!

Steven Edward Williams
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Steven Edward Williams
» Steven Edward Williams
» Steven Edward Williams
» Steven Edward William
» Hayley Williams